Гравці / Рейтинг ABS / André Lima

André Lima
Esposende PadelЛіцензія 10675TieSports #118952+35Рівень 4
Рейтинг FPP#704найкращий опублікований #388
Очки FPP2 001,486 залікових результатів
Опублікований результат7–464% перемог
11матчів
7перемог
4поразок
7партнерів
9заявок
5подіумів за кар’єру
Історія рейтингу
1 сезонів · найкраща опублікована позиція за рікПоки що недостатньо історичних даних, щоб побудувати динаміку.
| Сезон | Дата найкращого | Найкраща позиція | Рівень |
|---|---|---|---|
| 2026 | 3 лист. | #388 | Рівень 3 |
Історія матчів
12 матчів знайдено в опублікованих сіткахУчасть у турнірах
9 опублікованих заявок| Турнір | Партнер | Категорія | Посів | Очки пари | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| FIP Silver Guimarães14 вер. | Eduardo Soares | Masculinos 3 | #14 | 7 046,29 | Очікує |
| Open Empizinhos 20269 вер. | Luis Miguel | Masculinos 3 | #10 | 4 019,5 | Підтверджено |
| Open Mercainox31 лип. | Marcelo Machado | Masculinos 3 | #23 | 1 601,44 | Підтверджено |
| Mimosa Open Porto 202624 лип. | Pedro Lopes | Masculinos 4 | #9 | 3 732,89 | Підтверджено |
| Campeonato Nacional Absoluto8 лип. | André Amorim | Masculinos 5 | #10 | 2 448,45 | Очікує |
| Open D'Ouro Padel | carlos passos | Masculinos 3 | #17 | — | Підтверджено |
| FIP Silver São João da Madeira | carlos passos | Masculinos 4 | #5 | — | Підтверджено |
| Open Your Top-padel | Eduardo Soares | Masculinos 2 | #23 | — | Підтверджено |
| Open PAC | carlos passos | Masculinos 3 | #17 | — | Підтверджено |
Результати з очками
16 записів у публічному реєстрі| Турнір | Партнер | Сітка | Результат | Очки |
|---|---|---|---|---|
| Open Luximos Christie's 20261 лист. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2 - QP | 1/8 фіналу | 568,75 |
| OPEN D’OURO PADEL11 жовт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | Чвертьфінал | 520,63 |
| Open São João da Madeira27 вер. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4-QP | Переможець | 428,75 |
| Open McDonald´s20 вер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | Переможець | 1 225 |
| OPEN EMPIZINHOS 202613 вер. | Luis Miguel | Masculinos 3 - M3 - QP | Переможець | 612,5 |
| Open Mercainox2 серп. | Marcelo Machado | Masculinos 3 - M3 - QP | Півфінал | 673,75 |
| Mimosa Open Porto 202626 лип. | Pedro Lopes | Masculinos 4 - M4 - QP | 1/16 фіналу | 241,17 |
| HeyDoc Campeonato Nacional Absoluto de Padel12 лип. | Не опубліковано | Masculinos 5 - Masculinos 5 | Півфінал | 412,5 |
| Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona Norte19 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 5 - M5 - QP | Переможець | 150 |
| Open Villae Verdasca12 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | 1/8 фіналу | 199,06 |
| Open Xavier Meneses | XM Talent22 бер. | Не опубліковано | Masculinos 5 - M5 | Переможець | 150 |
| Liga Mudum - Fase Regional Zona 1A,1B,1C - Absolutos29 серп. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1A26 черв. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 37,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1A22 трав. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1A15 трав. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 37,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1A12 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 37,5 |
Карʼєрні досягнення
5 титулів · 0 фіналів| Дата | Турнір | Партнер | Категорія | Сітка | Результат |
|---|---|---|---|---|---|
| 27 вер. | Open São João da Madeira | carlos passos | Masculinos 4 - M4-QP | Основна | Переможець |
| 20 вер. | Open McDonald´s | Eduardo Soares | Masculinos 3 - M3 | Основна | Переможець |
| 13 вер. | OPEN EMPIZINHOS 2026 | Luis Miguel | Masculinos 3 - M3 - QP | Основна | Переможець |
| 19 квіт. | Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona Norte | André Amorim | Masculinos 5 - M5 - QP | Основна | Переможець |
| 22 бер. | Open Xavier Meneses | XM Talent | carlos passos | Masculinos 5 - M5 | Основна | Переможець |
Наступні очки до списання
приблизна оцінка; результати-замінники можуть зменшити втрату| Коли | Турнір | Списується з реєстру | Баланс до замін |
|---|---|---|---|
| 196 дн.22 бер. | Open Xavier Meneses | XM TalentMasculinos 5 - M5 · Переможець | −150 | 1 851,48 |
| 217 дн.12 квіт. | Open Villae VerdascaMasculinos 3 - M3 · 1/8 фіналу | −199,06 | 1 652,42 |
| 217 дн.12 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1AMasculinos 3 - Grupo A · - | −37,5 | 1 614,92 |
| 224 дн.19 квіт. | Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona NorteMasculinos 5 - M5 - QP · Переможець | −150 | 1 464,92 |
| 250 дн.15 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1AMasculinos 3 - Grupo A · - | −37,5 | 1 427,42 |
| 257 дн.22 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1AMasculinos 3 - Grupo A · - | −25 | 1 402,42 |
| 292 дн.26 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1AMasculinos 3 - Grupo A · - | −37,5 | 1 364,92 |
| 308 дн.12 лип. | HeyDoc Campeonato Nacional Absoluto de PadelMasculinos 5 - Masculinos 5 · Півфінал | −412,5 | 952,42 |
| 322 дн.26 лип. | Mimosa Open Porto 2026Masculinos 4 - M4 - QP · 1/16 фіналу | −241,17 | 711,25 |
| 329 дн.2 серп. | Open MercainoxMasculinos 3 - M3 - QP · Півфінал | −673,75 | 37,5 |
| 356 дн.29 серп. | Liga Mudum - Fase Regional Zona 1A,1B,1C - AbsolutosMasculinos 3 - M3-QP · - | −18,75 | 18,75 |
| 371 дн.13 вер. | OPEN EMPIZINHOS 2026Masculinos 3 - M3 - QP · Переможець | −612,5 | 0 |
| 378 дн.20 вер. | Open McDonald´sMasculinos 3 - M3 · Переможець | −1 225 | 0 |
| 385 дн.27 вер. | Open São João da MadeiraMasculinos 4 - M4-QP · Переможець | −428,75 | 0 |
| 399 дн.11 жовт. | OPEN D’OURO PADELMasculinos 3 - M3 · Чвертьфінал | −520,63 | 0 |
| 420 дн.1 лист. | Open Luximos Christie's 2026Masculinos 2 - M2 - QP · 1/8 фіналу | −568,75 | 0 |
Оновлено 1 вер. · FPP / TieSports
Джерела: FPP / TieSports та публічні публікації Padel Federado · відсутні поля не виводяться