Гравці / Рейтинг ABS / João Rodrigues

João Rodrigues
A-ZPadelFamalicaoЛіцензія 18668TieSports #230526+40Рівень 3
Рейтинг FPP#473найкращий опублікований #427
Очки FPP3 880,2815 залікових результатів
Опублікований результат2–722% перемог
9матчів
2перемог
7поразок
5партнерів
10заявок
3подіумів за кар’єру
Історія рейтингу
4 сезонів · найкраща опублікована позиція за рік| Сезон | Дата найкращого | Найкраща позиція | Рівень |
|---|---|---|---|
| 2026 | 22 вер. | #433 | Рівень 3 |
| 2025 | 25 лют. | #527 | Рівень 4 |
| 2024 | 9 лип. | #427 | Рівень 3 |
| 2023 | 21 лист. | #542 | Рівень 4 |
Історія матчів
11 матчів знайдено в опублікованих сіткахУчасть у турнірах
10 опублікованих заявок| Турнір | Партнер | Категорія | Посів | Очки пари | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| FIP Silver Guimarães14 вер. | Joel Marques | Masculinos 3 | #17 | 5 441,48 | Очікує |
| Open Empizinhos 20269 вер. | Joel Marques | Masculinos 3 | #7 | 5 441,48 | Підтверджено |
| Open Mercainox31 лип. | Tiago Alpoim | Masculinos 4 | #1 | 4 446,08 | Підтверджено |
| Mimosa Open Porto 202624 лип. | Tiago Alpoim | Masculinos 4 | #6 | 4 167,02 | Підтверджено |
| 2º Open Feel Padel17 лип. | Nuno Sousa | Masculinos 3 | #8 | 5 444,98 | Очікує |
| Portugal Master Padel16 черв. | Simoes17 | Masculinos 4 | #1 | 7 074,9 | Очікує |
| Leiria Master Padel30 квіт. | Simoes17 | Masculinos 4 | #4 | 6 001,76 | Очікує |
| Open Top-padel Fluvial23 квіт. | Simoes17 | Masculinos 3 | #11 | 5 939,26 | Очікує |
| Open D'Ouro Padel | Joel Marques | Masculinos 3 | #13 | — | Підтверджено |
| Open Your Top-padel | Joel Marques | Masculinos 3 | #9 | — | Підтверджено |
Результати з очками
26 записів у публічному реєстрі| Турнір | Партнер | Сітка | Результат | Очки |
|---|---|---|---|---|
| Open Luximos Christie's 20261 лист. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 - QP | 1/16 фіналу | 137,81 |
| OPEN D’OURO PADEL11 жовт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | 1/8 фіналу | 398,13 |
| Open McDonald´s20 вер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | 1/8 фіналу | 398,13 |
| OPEN EMPIZINHOS 202613 вер. | Joel Marques | Masculinos 3 - M3 - QP | 1/8 фіналу | 199,06 |
| Open Mercainox2 серп. | Tiago Alpoim | Masculinos 4 - M4 - QP | 1/8 фіналу | 139,34 |
| Mimosa Open Porto 202626 лип. | Tiago Alpoim | Masculinos 4 - M4 - QP | 1/16 фіналу | 241,17 |
| 2º Open Feel Padel19 лип. | Nuno Sousa | Masculinos 3 - M3 | Чвертьфінал | 260,31 |
| Portugal Master Padel11 черв. | Simoes17 | Masculinos 4 - M4 - QP | 1/16 фіналу | 482,34 |
| Leiria Master Padel3 трав. | Simoes17 | Masculinos 4 - QP M4 | 1/16 фіналу | 241,17 |
| Open A-Z Padel Fluvial26 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | 1/8 фіналу | 199,06 |
| Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona Norte19 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 - QP | 1/8 фіналу | 398,13 |
| Open Villae Verdasca12 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | 1/8 фіналу | 199,06 |
| Open Xavier Meneses | XM Talent22 бер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | 1/16 фіналу | 275,63 |
| Open Bioniq16 лист. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | 1/16 фіналу | 275,63 |
| Open Caetano Auto9 лист. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | 1/16 фіналу | 137,81 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B19 лип. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B20 черв. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 12,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B6 черв. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 25 |
| HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 202631 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4-QP | - | 12,5 |
| HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 202631 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4-QP | - | 9,38 |
| HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 202630 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4-QP | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B23 трав. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B16 трав. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B20 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B11 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 12,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B22 бер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 18,75 |
Карʼєрні досягнення
1 титулів · 2 фіналів| Дата | Турнір | Партнер | Категорія | Сітка | Результат |
|---|---|---|---|---|---|
| 15 черв. | Open Hospital Santa Maria Porto | Simoes17 | Masculinos 4 - M4 | Основна | Фіналіст |
| 29 жовт. | 2º Open Top-padel Famalicão Center | Nuno Araújo | Masculinos 4 - Masculinos 4 | Основна | Переможець |
| 22 жовт. | Open JOP Kia | Nuno Araújo | Masculinos 4 - M4 | Основна | Фіналіст |
Наступні очки до списання
приблизна оцінка; результати-замінники можуть зменшити втрату| Коли | Турнір | Списується з реєстру | Баланс до замін |
|---|---|---|---|
| 63 дн.9 лист. | Open Caetano AutoMasculinos 3 - M3 · 1/16 фіналу | −137,81 | 3 742,47 |
| 70 дн.16 лист. | Open BioniqMasculinos 3 - M3 · 1/16 фіналу | −275,63 | 3 466,84 |
| 196 дн.22 бер. | Open Xavier Meneses | XM TalentMasculinos 3 - M3 · 1/16 фіналу | −275,63 | 3 191,21 |
| 196 дн.22 бер. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 3 - Grupo A · - | −18,75 | 3 172,46 |
| 216 дн.11 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 3 - Grupo A · - | −12,5 | 3 159,96 |
| 217 дн.12 квіт. | Open Villae VerdascaMasculinos 3 - M3 · 1/8 фіналу | −199,06 | 2 960,9 |
| 224 дн.19 квіт. | Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona NorteMasculinos 3 - M3 - QP · 1/8 фіналу | −398,13 | 2 562,77 |
| 225 дн.20 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 3 - Grupo A · - | −25 | 2 537,77 |
| 231 дн.26 квіт. | Open A-Z Padel FluvialMasculinos 3 - M3 · 1/8 фіналу | −199,06 | 2 338,71 |
| 238 дн.3 трав. | Leiria Master PadelMasculinos 4 - QP M4 · 1/16 фіналу | −241,17 | 2 097,54 |
| 251 дн.16 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 3 - Grupo A · - | −18,75 | 2 078,79 |
| 258 дн.23 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 3 - Grupo A · - | −18,75 | 2 060,04 |
| 265 дн.30 трав. | HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 2026Masculinos 4 - M4-QP · - | −18,75 | 2 041,29 |
| 266 дн.31 трав. | HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 2026Masculinos 4 - M4-QP · - | −12,5 | 2 028,79 |
| 266 дн.31 трав. | HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 2026Masculinos 4 - M4-QP · - | −9,38 | 2 019,41 |
| 272 дн.6 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 3 - Grupo A · - | −25 | 1 994,41 |
| 277 дн.11 черв. | Portugal Master PadelMasculinos 4 - M4 - QP · 1/16 фіналу | −482,34 | 1 512,07 |
| 286 дн.20 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 3 - Grupo A · - | −12,5 | 1 499,57 |
| 315 дн.19 лип. | 2º Open Feel PadelMasculinos 3 - M3 · Чвертьфінал | −260,31 | 1 239,26 |
| 315 дн.19 лип. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 3 - Grupo A · - | −18,75 | 1 220,51 |
| 322 дн.26 лип. | Mimosa Open Porto 2026Masculinos 4 - M4 - QP · 1/16 фіналу | −241,17 | 979,34 |
| 329 дн.2 серп. | Open MercainoxMasculinos 4 - M4 - QP · 1/8 фіналу | −139,34 | 840 |
| 371 дн.13 вер. | OPEN EMPIZINHOS 2026Masculinos 3 - M3 - QP · 1/8 фіналу | −199,06 | 640,94 |
| 378 дн.20 вер. | Open McDonald´sMasculinos 3 - M3 · 1/8 фіналу | −398,13 | 242,81 |
| 399 дн.11 жовт. | OPEN D’OURO PADELMasculinos 3 - M3 · 1/8 фіналу | −398,13 | 0 |
| 420 дн.1 лист. | Open Luximos Christie's 2026Masculinos 3 - M3 - QP · 1/16 фіналу | −137,81 | 0 |
Оновлено 1 вер. · FPP / TieSports
Джерела: FPP / TieSports та публічні публікації Padel Federado · відсутні поля не виводяться