Гравці / Рейтинг ABS / Tiago Duro

Tiago Duro
A-ZPadelFamalicaoЛіцензія 17115TieSports #205874+40Рівень 3
Рейтинг FPP#400найкращий опублікований #378
Очки FPP5 252,9111 залікових результатів
Опублікований результат12–667% перемог
18матчів
12перемог
6поразок
8партнерів
9заявок
5подіумів за кар’єру
Історія рейтингу
4 сезонів · найкраща опублікована позиція за рік| Сезон | Дата найкращого | Найкраща позиція | Рівень |
|---|---|---|---|
| 2026 | 27 жовт. | #378 | Рівень 3 |
| 2025 | 18 лист. | #867 | Рівень 5 |
| 2024 | 30 квіт. | #766 | Рівень 5 |
| 2023 | 5 груд. | #776 | Рівень 5 |
Історія матчів
21 матчів знайдено в опублікованих сіткахУчасть у турнірах
9 опублікованих заявок| Турнір | Партнер | Категорія | Посів | Очки пари | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| Open Empizinhos 20269 вер. | Simoes17 | Masculinos 3 | #3 | 9 393,3 | Підтверджено |
| Open Mercainox31 лип. | Sandro Cruz | Masculinos 3 | #2 | 10 797,28 | Підтверджено |
| 2º Open Feel Padel17 лип. | Sandro Cruz | Masculinos 2 | #9 | 10 296,04 | Очікує |
| Portugal Master Padel16 черв. | Junio Pinheiro | Masculinos 4 | #7 | 5 737,94 | Очікує |
| Maia Padel Open 202620 трав. | Simoes17 | Masculinos 3 | #13 | 6 825,33 | Очікує |
| Leiria Master Padel30 квіт. | Junio Pinheiro | Masculinos 4 | #39 | 2 801,04 | Очікує |
| Open D'Ouro Padel | Márcio Carvalho | Masculinos 3 | #14 | — | Підтверджено |
| II Open Santo Tirso | Joel Marques | Masculinos 3 | #5 | — | Підтверджено |
| Open Caetano Auto | Nuno Araújo | Masculinos 3 | #3 | — | Підтверджено |
Результати з очками
21 записів у публічному реєстрі| Турнір | Партнер | Сітка | Результат | Очки |
|---|---|---|---|---|
| OPEN D’OURO PADEL11 жовт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | 1/16 фіналу | 275,63 |
| II Open Santo Tirso4 жовт. | Joel Marques | Masculinos 3 - M3 - QP | Півфінал | 336,88 |
| OPEN EMPIZINHOS 202613 вер. | Simoes17 | Masculinos 3 - M3 - QP | Чвертьфінал | 260,31 |
| Open Mercainox2 серп. | Sandro Cruz | Masculinos 3 - M3 - QP | 1/8 фіналу | 398,13 |
| 2º Open Feel Padel19 лип. | Sandro Cruz | Masculinos 2 - M2 | 1/8 фіналу | 568,75 |
| Portugal Master Padel11 черв. | Junio Pinheiro | Masculinos 4 - M4 - QP | Фіналіст | 1 500,63 |
| Maia Padel Open 202624 трав. | Simoes17 | Masculinos 3 - M3 | 1/16 фіналу | 137,81 |
| Leiria Master Padel3 трав. | Junio Pinheiro | Masculinos 4 - QP M4 | Переможець | 1 071,88 |
| Open Villae Verdasca12 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | Чвертьфінал | 260,31 |
| Open Xavier Meneses | XM Talent22 бер. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4 | 1/8 фіналу | 139,34 |
| Minho Padel Open1 бер. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4 | Переможець | 85,75 |
| Open Bioniq16 лист. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | 1/16 фіналу | 275,63 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B19 лип. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B20 черв. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 12,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B6 черв. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 12,5 |
| HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 202630 трав. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B23 трав. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B16 трав. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B20 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 12,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B11 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 37,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B22 бер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 18,75 |
Карʼєрні досягнення
4 титулів · 1 фіналів| Дата | Турнір | Партнер | Категорія | Сітка | Результат |
|---|---|---|---|---|---|
| 21 черв. | Portugal Master Padel | Junio Pinheiro | Masculinos 4 - M4 - QP | Основна | Фіналіст |
| 3 трав. | Leiria Master Padel | Junio Pinheiro | Masculinos 4 - QP M4 | Основна | Переможець |
| 1 бер. | Minho Padel Open | Simoes17 | Masculinos 4 - M4 | Основна | Переможець |
| 15 жовт. | OPEN 4 AID | Simao S. Leite | Masculinos 4 - Masculinos 4 | Основна | Переможець |
| 24 вер. | Open Protyp Padel Cup | André Ferreira | Masculinos 4 - M4 | Основна | Переможець |
Наступні очки до списання
приблизна оцінка; результати-замінники можуть зменшити втрату| Коли | Турнір | Списується з реєстру | Баланс до замін |
|---|---|---|---|
| 70 дн.16 лист. | Open BioniqMasculinos 3 - M3 · 1/16 фіналу | −275,63 | 4 977,28 |
| 175 дн.1 бер. | Minho Padel OpenMasculinos 4 - M4 · Переможець | −85,75 | 4 891,53 |
| 196 дн.22 бер. | Open Xavier Meneses | XM TalentMasculinos 4 - M4 · 1/8 фіналу | −139,34 | 4 752,19 |
| 196 дн.22 бер. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 3 - Grupo A · - | −18,75 | 4 733,44 |
| 216 дн.11 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 3 - Grupo A · - | −37,5 | 4 695,94 |
| 217 дн.12 квіт. | Open Villae VerdascaMasculinos 3 - M3 · Чвертьфінал | −260,31 | 4 435,63 |
| 225 дн.20 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 3 - Grupo A · - | −12,5 | 4 423,13 |
| 238 дн.3 трав. | Leiria Master PadelMasculinos 4 - QP M4 · Переможець | −1 071,88 | 3 351,25 |
| 251 дн.16 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 3 - Grupo A · - | −18,75 | 3 332,5 |
| 258 дн.23 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 3 - Grupo A · - | −6,25 | 3 326,25 |
| 259 дн.24 трав. | Maia Padel Open 2026Masculinos 3 - M3 · 1/16 фіналу | −137,81 | 3 188,44 |
| 265 дн.30 трав. | HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 2026Masculinos 3 - M3-QP · - | −18,75 | 3 169,69 |
| 272 дн.6 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 3 - Grupo A · - | −12,5 | 3 157,19 |
| 277 дн.11 черв. | Portugal Master PadelMasculinos 4 - M4 - QP · Фіналіст | −1 500,63 | 1 656,56 |
| 286 дн.20 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 3 - Grupo A · - | −12,5 | 1 644,06 |
| 315 дн.19 лип. | 2º Open Feel PadelMasculinos 2 - M2 · 1/8 фіналу | −568,75 | 1 075,31 |
| 315 дн.19 лип. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 3 - Grupo A · - | −18,75 | 1 056,56 |
| 329 дн.2 серп. | Open MercainoxMasculinos 3 - M3 - QP · 1/8 фіналу | −398,13 | 658,43 |
| 371 дн.13 вер. | OPEN EMPIZINHOS 2026Masculinos 3 - M3 - QP · Чвертьфінал | −260,31 | 398,12 |
| 392 дн.4 жовт. | II Open Santo TirsoMasculinos 3 - M3 - QP · Півфінал | −336,88 | 61,24 |
| 399 дн.11 жовт. | OPEN D’OURO PADELMasculinos 3 - M3 · 1/16 фіналу | −275,63 | 0 |
Оновлено 1 вер. · FPP / TieSports
Джерела: FPP / TieSports та публічні публікації Padel Federado · відсутні поля не виводяться