Гравці / Рейтинг ABS / Luis Carvalho

Luis Carvalho
UrbanPadelTrofaЛіцензія 9206TieSports #86191+35Рівень 4
Рейтинг FPP#512найкращий опублікований #317
Очки FPP3 413,8411 залікових результатів
Опублікований результат9–660% перемог
15матчів
9перемог
6поразок
7партнерів
14заявок
1подіумів за кар’єру
Історія рейтингу
3 сезонів · найкраща опублікована позиція за рік| Сезон | Дата найкращого | Найкраща позиція | Рівень |
|---|---|---|---|
| 2026 | 13 жовт. | #442 | Рівень 3 |
| 2025 | 11 бер. | #317 | Рівень 3 |
| 2024 | 22 жовт. | #354 | Рівень 3 |
Історія матчів
18 матчів знайдено в опублікованих сіткахУчасть у турнірах
14 опублікованих заявок| Турнір | Партнер | Категорія | Посів | Очки пари | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| FIP Silver Guimarães14 вер. | Pedro Lisboa | Masculinos 3 | #5 | 12 382,97 | Очікує |
| Open Empizinhos 20269 вер. | Andre Carvalho | Masculinos 4 | #1 | 4 118,28 | Підтверджено |
| Open Mercainox31 лип. | Andre Carvalho | Masculinos 4 | #4 | 3 609,16 | Підтверджено |
| Mimosa Open Porto 202624 лип. | Pedro Lisboa | Masculinos 3 | #10 | 12 377,47 | Підтверджено |
| Campeonato Nacional Absoluto8 лип. | Nuno Alves | Masculinos 4 | #32 | 3 117,96 | Очікує |
| Portugal Master Padel16 черв. | Lourenço Rodrigues | Masculinos 4 | #38 | 2 950,25 | Очікує |
| Maia Padel Open 202620 трав. | Andre Carvalho | Masculinos 5 | #3 | 2 454,75 | Очікує |
| Open Altano14 трав. | Andre Carvalho | Masculinos 3 | #5 | 2 451,62 | Очікує |
| Open D'Ouro Padel | Andre Carvalho | Masculinos 3 | #19 | — | Підтверджено |
| FIP Silver São João da Madeira | João Silva | Masculinos 4 | #2 | — | Підтверджено |
| II Open Santo Tirso | Rafael Bessa | Masculinos 3 | #2 | — | Підтверджено |
| Open Your Top-padel | Andre Carvalho | Masculinos 3 | #18 | — | Підтверджено |
| Open Caetano Auto | Pedro Lisboa | Masculinos 3 | #2 | — | Підтверджено |
| Open PAC | Andre Carvalho | Masculinos 3 | #27 | — | Підтверджено |
Результати з очками
23 записів у публічному реєстрі| Турнір | Партнер | Сітка | Результат | Очки |
|---|---|---|---|---|
| Open Luximos Christie's 20261 лист. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 - QP | 1/16 фіналу | 137,81 |
| OPEN D’OURO PADEL11 жовт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | 1/16 фіналу | 275,63 |
| II Open Santo Tirso4 жовт. | Rafael Bessa | Masculinos 3 - M3 - QP | Чвертьфінал | 260,31 |
| Open São João da Madeira27 вер. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4-QP | Чвертьфінал | 182,22 |
| Open McDonald´s20 вер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | Чвертьфінал | 520,63 |
| OPEN EMPIZINHOS 202613 вер. | Andre Carvalho | Masculinos 4 - M4 - QP | Чвертьфінал | 91,11 |
| Open Mercainox2 серп. | Andre Carvalho | Masculinos 4 - M4 - QP | Півфінал | 235,81 |
| Mimosa Open Porto 202626 лип. | Pedro Lisboa | Masculinos 3 - M3 - QP | 1/16 фіналу | 689,06 |
| HeyDoc Campeonato Nacional Absoluto de Padel12 лип. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Masculinos 4 | 1/16 фіналу | 482,34 |
| Portugal Master Padel11 черв. | Lourenço Rodrigues | Masculinos 4 - M4 - QP | 1/8 фіналу | 696,72 |
| 10º Open Hospital Santa Maria do Porto7 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4 - QP | Чвертьфінал | 182,22 |
| Maia Padel Open 202624 трав. | Andre Carvalho | Masculinos 5 - M5 | 1/8 фіналу | 24,38 |
| Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona Norte19 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4 - QP | 1/8 фіналу | 139,34 |
| Open Xavier Meneses | XM Talent22 бер. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4 | 1/8 фіналу | 139,34 |
| Liga Mudum - Fase Regional Zona 2 - Absolutos29 серп. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP | - | 31,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 227 черв. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo B | - | 37,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 220 черв. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo B | - | 12,5 |
| HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 202630 трав. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP | - | 12,5 |
| HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 202630 трав. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 223 трав. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo B | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 216 трав. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo B | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 225 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo B | - | 12,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 228 бер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo B | - | 37,5 |
Карʼєрні досягнення
0 титулів · 1 фіналів| Дата | Турнір | Партнер | Категорія | Сітка | Результат |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 лип. | Open Medium 2022 | Nuno Brito | Masculinos 3 - M3 qB | B | Фіналіст |
Наступні очки до списання
приблизна оцінка; результати-замінники можуть зменшити втрату| Коли | Турнір | Списується з реєстру | Баланс до замін |
|---|---|---|---|
| 196 дн.22 бер. | Open Xavier Meneses | XM TalentMasculinos 4 - M4 · 1/8 фіналу | −139,34 | 3 274,5 |
| 202 дн.28 бер. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 3 - Grupo B · - | −37,5 | 3 237 |
| 224 дн.19 квіт. | Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona NorteMasculinos 4 - M4 - QP · 1/8 фіналу | −139,34 | 3 097,66 |
| 230 дн.25 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 3 - Grupo B · - | −12,5 | 3 085,16 |
| 251 дн.16 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 3 - Grupo B · - | −6,25 | 3 078,91 |
| 258 дн.23 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 3 - Grupo B · - | −6,25 | 3 072,66 |
| 259 дн.24 трав. | Maia Padel Open 2026Masculinos 5 - M5 · 1/8 фіналу | −24,38 | 3 048,28 |
| 265 дн.30 трав. | HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 2026Masculinos 3 - M3-QP · - | −12,5 | 3 035,78 |
| 265 дн.30 трав. | HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 2026Masculinos 3 - M3-QP · - | −6,25 | 3 029,53 |
| 273 дн.7 черв. | 10º Open Hospital Santa Maria do PortoMasculinos 4 - M4 - QP · Чвертьфінал | −182,22 | 2 847,31 |
| 277 дн.11 черв. | Portugal Master PadelMasculinos 4 - M4 - QP · 1/8 фіналу | −696,72 | 2 150,59 |
| 286 дн.20 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 3 - Grupo B · - | −12,5 | 2 138,09 |
| 293 дн.27 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 3 - Grupo B · - | −37,5 | 2 100,59 |
| 308 дн.12 лип. | HeyDoc Campeonato Nacional Absoluto de PadelMasculinos 4 - Masculinos 4 · 1/16 фіналу | −482,34 | 1 618,25 |
| 322 дн.26 лип. | Mimosa Open Porto 2026Masculinos 3 - M3 - QP · 1/16 фіналу | −689,06 | 929,19 |
| 329 дн.2 серп. | Open MercainoxMasculinos 4 - M4 - QP · Півфінал | −235,81 | 693,38 |
| 356 дн.29 серп. | Liga Mudum - Fase Regional Zona 2 - AbsolutosMasculinos 3 - M3-QP · - | −31,25 | 662,13 |
| 371 дн.13 вер. | OPEN EMPIZINHOS 2026Masculinos 4 - M4 - QP · Чвертьфінал | −91,11 | 571,02 |
| 378 дн.20 вер. | Open McDonald´sMasculinos 3 - M3 · Чвертьфінал | −520,63 | 50,39 |
| 385 дн.27 вер. | Open São João da MadeiraMasculinos 4 - M4-QP · Чвертьфінал | −182,22 | 0 |
| 392 дн.4 жовт. | II Open Santo TirsoMasculinos 3 - M3 - QP · Чвертьфінал | −260,31 | 0 |
| 399 дн.11 жовт. | OPEN D’OURO PADELMasculinos 3 - M3 · 1/16 фіналу | −275,63 | 0 |
| 420 дн.1 лист. | Open Luximos Christie's 2026Masculinos 3 - M3 - QP · 1/16 фіналу | −137,81 | 0 |
Оновлено 1 вер. · FPP / TieSports
Джерела: FPP / TieSports та публічні публікації Padel Federado · відсутні поля не виводяться