Гравці / Рейтинг ABS / Andre Carvalho

Andre Carvalho
UrbanPadelTrofaЛіцензія 9132TieSports #86189+35Рівень 6
Рейтинг FPP#1104найкращий опублікований #864
Очки FPP704,445 залікових результатів
Опублікований результат3–260% перемог
5матчів
3перемог
2поразок
1партнерів
7заявок
0подіумів за кар’єру
Історія рейтингу
1 сезонів · найкраща опублікована позиція за рікПоки що недостатньо історичних даних, щоб побудувати динаміку.
| Сезон | Дата найкращого | Найкраща позиція | Рівень |
|---|---|---|---|
| 2026 | 3 лист. | #864 | Рівень 5 |
Історія матчів
8 матчів знайдено в опублікованих сітках| Дата | Турнір | Партнер | Суперники | Раунд | Результат | Рахунок |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 вер.11:30 | Open Empizinhos 2026Masculinos 4 | Luis Carvalho | Tiago MacedoJoão Bettencourt | Чвертьфінал | — | — |
| — | Open Empizinhos 2026Masculinos 4 | Luis Carvalho | 1/8 фіналу | — | — | |
| 2 серп.10:15 | Open MercainoxMasculinos 4 | Luis Carvalho | José JesusRicardo Pinto | Півфінал | Поразка | 6-2 6-1 |
| 1 серп.18:45 | Open MercainoxMasculinos 4 | Luis Carvalho | Nuno MartinsHugo Martins | Чвертьфінал | Перемога | 4-6 6-3 10-7 |
| 1 серп.13:15 | Open MercainoxMasculinos 4 | Luis Carvalho | Miguel FreitasNuno França | 1/8 фіналу | Перемога | 6-3 6-3 |
| — | Open MercainoxMasculinos 4 | Luis Carvalho | 1/16 фіналу | — | — | |
| 23 трав.14:00 | Maia Padel Open 2026M5 | Luis Carvalho | Rodrigo PinheiroPaulo Miranda | 1/8 фіналу | Поразка | 4-6 2-6 |
| 22 трав.19:45 | Maia Padel Open 2026M5 | Luis Carvalho | BernardoLuis Ferra | 1/16 фіналу | Перемога | 6-4 6-2 |
Участь у турнірах
7 опублікованих заявок| Турнір | Партнер | Категорія | Посів | Очки пари | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| Open Empizinhos 20269 вер. | Luis Carvalho | Masculinos 4 | #1 | 4 118,28 | Підтверджено |
| Open Mercainox31 лип. | Luis Carvalho | Masculinos 4 | #4 | 3 609,16 | Підтверджено |
| Maia Padel Open 202620 трав. | Luis Carvalho | Masculinos 5 | #3 | 2 454,75 | Очікує |
| Open Altano14 трав. | Luis Carvalho | Masculinos 3 | #5 | 2 451,62 | Очікує |
| Open D'Ouro Padel | Luis Carvalho | Masculinos 3 | #19 | — | Підтверджено |
| Open Your Top-padel | Luis Carvalho | Masculinos 3 | #18 | — | Підтверджено |
| Open PAC | Luis Carvalho | Masculinos 3 | #27 | — | Підтверджено |
Результати з очками
19 записів у публічному реєстрі| Турнір | Партнер | Сітка | Результат | Очки |
|---|---|---|---|---|
| Open Luximos Christie's 20261 лист. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 - QP | 1/16 фіналу | 137,81 |
| OPEN D’OURO PADEL11 жовт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | 1/16 фіналу | 275,63 |
| OPEN EMPIZINHOS 202613 вер. | Luis Carvalho | Masculinos 4 - M4 - QP | Чвертьфінал | 91,11 |
| Open Mercainox2 серп. | Luis Carvalho | Masculinos 4 - M4 - QP | Півфінал | 235,81 |
| Maia Padel Open 202624 трав. | Luis Carvalho | Masculinos 5 - M5 | 1/8 фіналу | 24,38 |
| Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona Norte19 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4 - QP | 1/8 фіналу | 139,34 |
| Open Xavier Meneses | XM Talent22 бер. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4 | 1/8 фіналу | 139,34 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 219 лип. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo D | - | 3,13 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 226 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo D | - | 9,38 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 219 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo D | - | 9,38 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 213 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo D | - | 9,38 |
| HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 202630 трав. | Не опубліковано | Masculinos 5 - M5-QP | - | 9,38 |
| HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 202630 трав. | Не опубліковано | Masculinos 5 - M5-QP | - | 7,81 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 222 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo D | - | 3,13 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 215 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo D | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 29 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo D | - | 3,13 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 226 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo D | - | 3,13 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 210 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo D | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 229 бер. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo D | - | 3,13 |
Наступні очки до списання
приблизна оцінка; результати-замінники можуть зменшити втрату| Коли | Турнір | Списується з реєстру | Баланс до замін |
|---|---|---|---|
| 196 дн.22 бер. | Open Xavier Meneses | XM TalentMasculinos 4 - M4 · 1/8 фіналу | −139,34 | 565,1 |
| 203 дн.29 бер. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo D · - | −3,13 | 561,97 |
| 215 дн.10 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo D · - | −6,25 | 555,72 |
| 224 дн.19 квіт. | Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona NorteMasculinos 4 - M4 - QP · 1/8 фіналу | −139,34 | 416,38 |
| 231 дн.26 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo D · - | −3,13 | 413,25 |
| 244 дн.9 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo D · - | −3,13 | 410,12 |
| 250 дн.15 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo D · - | −18,75 | 391,37 |
| 257 дн.22 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo D · - | −3,13 | 388,24 |
| 259 дн.24 трав. | Maia Padel Open 2026Masculinos 5 - M5 · 1/8 фіналу | −24,38 | 363,86 |
| 265 дн.30 трав. | HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 2026Masculinos 5 - M5-QP · - | −9,38 | 354,48 |
| 265 дн.30 трав. | HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 2026Masculinos 5 - M5-QP · - | −7,81 | 346,67 |
| 279 дн.13 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo D · - | −9,38 | 337,29 |
| 285 дн.19 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo D · - | −9,38 | 327,91 |
| 292 дн.26 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo D · - | −9,38 | 318,53 |
| 315 дн.19 лип. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo D · - | −3,13 | 315,4 |
| 329 дн.2 серп. | Open MercainoxMasculinos 4 - M4 - QP · Півфінал | −235,81 | 79,59 |
| 371 дн.13 вер. | OPEN EMPIZINHOS 2026Masculinos 4 - M4 - QP · Чвертьфінал | −91,11 | 0 |
| 399 дн.11 жовт. | OPEN D’OURO PADELMasculinos 3 - M3 · 1/16 фіналу | −275,63 | 0 |
| 420 дн.1 лист. | Open Luximos Christie's 2026Masculinos 3 - M3 - QP · 1/16 фіналу | −137,81 | 0 |
Оновлено 1 вер. · FPP / TieSports
Джерела: FPP / TieSports та публічні публікації Padel Federado · відсутні поля не виводяться