Гравці / Рейтинг ABS / Joel Marques

Joel Marques
A-ZPadelFamalicaoЛіцензія 20212TieSports #200465+35Рівень 5
Рейтинг FPP#800найкращий опублікований #620
Очки FPP1 561,25 залікових результатів
Опублікований результат2–250% перемог
4матчів
2перемог
2поразок
4партнерів
8заявок
0подіумів за кар’єру
Історія рейтингу
2 сезонів · найкраща опублікована позиція за рік| Сезон | Дата найкращого | Найкраща позиція | Рівень |
|---|---|---|---|
| 2026 | 14 квіт. | #620 | Рівень 4 |
| 2025 | 28 жовт. | #625 | Рівень 4 |
Історія матчів
5 матчів знайдено в опублікованих сітках| Дата | Турнір | Партнер | Суперники | Раунд | Результат | Рахунок |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 вер.19:00 | Open Empizinhos 2026Masculinos 3 | João Rodrigues | Luis MiguelAndré Lima | 1/8 фіналу | — | — |
| 1 серп.18:45 | Open MercainoxMasculinos 4 | Nuno Guilherme Monteiro | Nuno SousaFilipe Pinto | Чвертьфінал | Поразка | 6-1 6-3 |
| 1 серп.13:15 | Open MercainoxMasculinos 4 | Nuno Guilherme Monteiro | Gonçalo PrataBruno Guedes | 1/8 фіналу | Перемога | 6-3 5-7 10-8 |
| 31 лип.23:00 | Open MercainoxMasculinos 4 | Nuno Guilherme Monteiro | Edu OliveiraDiogo Magalhães | 1/16 фіналу | Перемога | 6-3 6-4 |
| 24 лип.21:30 | Mimosa Open Porto 2026Masculinos 4 | Nuno Guilherme Monteiro | Tiago AraújoHenrique Antunes | 1/16 фіналу | Поразка | 6-2 6-3 |
Участь у турнірах
8 опублікованих заявок| Турнір | Партнер | Категорія | Посів | Очки пари | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| FIP Silver Guimarães14 вер. | João Rodrigues | Masculinos 3 | #17 | 5 441,48 | Очікує |
| Open Empizinhos 20269 вер. | João Rodrigues | Masculinos 3 | #7 | 5 441,48 | Підтверджено |
| Open Mercainox31 лип. | Nuno Guilherme Monteiro | Masculinos 4 | #13 | 2 688,38 | Підтверджено |
| Mimosa Open Porto 202624 лип. | Nuno Guilherme Monteiro | Masculinos 4 | #22 | 2 672,76 | Підтверджено |
| Open D'Ouro Padel | João Rodrigues | Masculinos 3 | #13 | — | Підтверджено |
| II Open Santo Tirso | Tiago Duro | Masculinos 3 | #5 | — | Підтверджено |
| Open Your Top-padel | João Rodrigues | Masculinos 3 | #9 | — | Підтверджено |
| Open PAC | Nuno Sousa | Masculinos 3 | #32 | — | Підтверджено |
Результати з очками
16 записів у публічному реєстрі| Турнір | Партнер | Сітка | Результат | Очки |
|---|---|---|---|---|
| Open Luximos Christie's 20261 лист. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 - QP | 1/16 фіналу | 137,81 |
| OPEN D’OURO PADEL11 жовт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | 1/8 фіналу | 398,13 |
| II Open Santo Tirso4 жовт. | Tiago Duro | Masculinos 3 - M3 - QP | Півфінал | 336,88 |
| Open McDonald´s20 вер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | 1/8 фіналу | 398,13 |
| OPEN EMPIZINHOS 202613 вер. | João Rodrigues | Masculinos 3 - M3 - QP | 1/8 фіналу | 199,06 |
| Open Mercainox2 серп. | Nuno Guilherme Monteiro | Masculinos 4 - M4 - QP | Чвертьфінал | 182,22 |
| Mimosa Open Porto 202626 лип. | Nuno Guilherme Monteiro | Masculinos 4 - M4 - QP | 1/16 фіналу | 241,17 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B19 лип. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B20 черв. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 12,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B6 черв. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 12,5 |
| HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 202630 трав. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B23 трав. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B16 трав. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B20 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 12,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B11 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 12,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B22 бер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 6,25 |
Наступні очки до списання
приблизна оцінка; результати-замінники можуть зменшити втрату| Коли | Турнір | Списується з реєстру | Баланс до замін |
|---|---|---|---|
| 196 дн.22 бер. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 3 - Grupo A · - | −6,25 | 1 554,95 |
| 216 дн.11 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 3 - Grupo A · - | −12,5 | 1 542,45 |
| 225 дн.20 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 3 - Grupo A · - | −12,5 | 1 529,95 |
| 251 дн.16 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 3 - Grupo A · - | −6,25 | 1 523,7 |
| 258 дн.23 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 3 - Grupo A · - | −6,25 | 1 517,45 |
| 265 дн.30 трав. | HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 2026Masculinos 3 - M3-QP · - | −6,25 | 1 511,2 |
| 272 дн.6 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 3 - Grupo A · - | −12,5 | 1 498,7 |
| 286 дн.20 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 3 - Grupo A · - | −12,5 | 1 486,2 |
| 315 дн.19 лип. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 3 - Grupo A · - | −6,25 | 1 479,95 |
| 322 дн.26 лип. | Mimosa Open Porto 2026Masculinos 4 - M4 - QP · 1/16 фіналу | −241,17 | 1 238,78 |
| 329 дн.2 серп. | Open MercainoxMasculinos 4 - M4 - QP · Чвертьфінал | −182,22 | 1 056,56 |
| 371 дн.13 вер. | OPEN EMPIZINHOS 2026Masculinos 3 - M3 - QP · 1/8 фіналу | −199,06 | 857,5 |
| 378 дн.20 вер. | Open McDonald´sMasculinos 3 - M3 · 1/8 фіналу | −398,13 | 459,37 |
| 392 дн.4 жовт. | II Open Santo TirsoMasculinos 3 - M3 - QP · Півфінал | −336,88 | 122,49 |
| 399 дн.11 жовт. | OPEN D’OURO PADELMasculinos 3 - M3 · 1/8 фіналу | −398,13 | 0 |
| 420 дн.1 лист. | Open Luximos Christie's 2026Masculinos 3 - M3 - QP · 1/16 фіналу | −137,81 | 0 |
Оновлено 1 вер. · FPP / TieSports
Джерела: FPP / TieSports та публічні публікації Padel Federado · відсутні поля не виводяться