Гравці / Рейтинг ABS / Rodrigo Ferreira

Rodrigo Ferreira
FeelPadelЛіцензія 21870TieSports #252303ABSРівень 3
Рейтинг FPP#272найкращий опублікований #251
Очки FPP9 202,8814 залікових результатів
Опублікований результат10–567% перемог
15матчів
10перемог
5поразок
3партнерів
9заявок
5подіумів за кар’єру
Історія рейтингу
2 сезонів · найкраща опублікована позиція за рік| Сезон | Дата найкращого | Найкраща позиція | Рівень |
|---|---|---|---|
| 2026 | 18 серп. | #251 | Рівень 3 |
| 2025 | 9 груд. | #569 | Рівень 4 |
Історія матчів
16 матчів знайдено в опублікованих сіткахУчасть у турнірах
9 опублікованих заявок| Турнір | Партнер | Категорія | Посів | Очки пари | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| FIP Silver Guimarães14 вер. | Bruno Carvalho | Masculinos 2 | #23 | 18 325,13 | Очікує |
| Open Mercainox31 лип. | Bruno Carvalho | Masculinos 2 | #24 | 11 660,67 | Підтверджено |
| Mimosa Open Porto 202624 лип. | Bruno Carvalho | Masculinos 3 | #12 | 11 660,67 | Підтверджено |
| 2º Open Feel Padel17 лип. | Bruno Carvalho | Masculinos 3 | #2 | 12 025,11 | Очікує |
| Campeonato Nacional Absoluto8 лип. | Bruno Carvalho | Masculinos 3 | #34 | 12 006,36 | Очікує |
| Open Warrior Padel Arena10 черв. | Bruno Carvalho | Masculinos 3 | #2 | 11 313,86 | Очікує |
| 2º Open WOW Padel3 черв. | Pedro Caneira | Masculinos 2 | #13 | 15 361,94 | Підтверджено |
| II Open Dezporvinte | Diogo Sanches | Masculinos 2 | #42 | — | Підтверджено |
| Open Your Top-padel | Bruno Carvalho | Masculinos 2 | #11 | — | Підтверджено |
Результати з очками
22 записів у публічному реєстрі| Турнір | Партнер | Сітка | Результат | Очки |
|---|---|---|---|---|
| Open Luximos Christie's 20261 лист. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2 - QP | Чвертьфінал | 743,75 |
| Open McDonald´s20 вер. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2 | 1/16 фіналу | 787,5 |
| Open Mercainox2 серп. | Bruno Carvalho | Masculinos 2 - M2 - QP | 1/8 фіналу | 1 137,5 |
| Mimosa Open Porto 202626 лип. | Bruno Carvalho | Masculinos 3 - M3 - QP | Переможець | 3 062,5 |
| Open Warrior Padel Arena14 черв. | Bruno Carvalho | Masculinos 3 - M3 - QP | Півфінал | 336,88 |
| II Open WOW Padel7 черв. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2-QP | 1/16 фіналу | 393,75 |
| Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona Norte19 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 - QP | 1/8 фіналу | 398,13 |
| Open Villae Verdasca12 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | Фіналіст | 428,75 |
| Open Xavier Meneses | XM Talent22 бер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | Півфінал | 673,75 |
| Minho Padel Open1 бер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | Півфінал | 134,75 |
| Open Bioniq16 лист. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | Півфінал | 673,75 |
| Open Caetano Auto9 лист. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2 | 1/16 фіналу | 393,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B20 лип. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 3,13 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B27 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 9,38 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B20 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 3,13 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B6 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B23 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 3,13 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B15 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B9 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B25 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B11 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 3,13 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B28 бер. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 6,25 |
Карʼєрні досягнення
2 титулів · 3 фіналів| Дата | Турнір | Партнер | Категорія | Сітка | Результат |
|---|---|---|---|---|---|
| 26 лип. | Mimosa Open Porto 2026 | Bruno Carvalho | Masculinos 3 - M3 - QP | Основна | Переможець |
| 12 квіт. | Open Villae Verdasca | Bruno Carvalho | Masculinos 3 - M3 | Основна | Фіналіст |
| 7 груд. | Social Masters FPP 2025 | Bruno Carvalho | Masculinos 4 - M4 - QP | Основна | Фіналіст |
| 5 жовт. | Open St. Tirso | Bruno Carvalho | Masculinos 3 - M3 | Основна | Фіналіст |
| 14 вер. | Open Emblezart 2025 | Bruno Carvalho | Masculinos 4 - M4 | Основна | Переможець |
Наступні очки до списання
приблизна оцінка; результати-замінники можуть зменшити втрату| Коли | Турнір | Списується з реєстру | Баланс до замін |
|---|---|---|---|
| 63 дн.9 лист. | Open Caetano AutoMasculinos 2 - M2 · 1/16 фіналу | −393,75 | 8 809,13 |
| 70 дн.16 лист. | Open BioniqMasculinos 3 - M3 · Півфінал | −673,75 | 8 135,38 |
| 175 дн.1 бер. | Minho Padel OpenMasculinos 3 - M3 · Півфінал | −134,75 | 8 000,63 |
| 196 дн.22 бер. | Open Xavier Meneses | XM TalentMasculinos 3 - M3 · Півфінал | −673,75 | 7 326,88 |
| 202 дн.28 бер. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 4 - Grupo A · - | −6,25 | 7 320,63 |
| 216 дн.11 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 4 - Grupo A · - | −3,13 | 7 317,5 |
| 217 дн.12 квіт. | Open Villae VerdascaMasculinos 3 - M3 · Фіналіст | −428,75 | 6 888,75 |
| 224 дн.19 квіт. | Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona NorteMasculinos 3 - M3 - QP · 1/8 фіналу | −398,13 | 6 490,62 |
| 230 дн.25 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 4 - Grupo A · - | −6,25 | 6 484,37 |
| 244 дн.9 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 4 - Grupo A · - | −18,75 | 6 465,62 |
| 250 дн.15 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 4 - Grupo A · - | −18,75 | 6 446,87 |
| 258 дн.23 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 4 - Grupo A · - | −3,13 | 6 443,74 |
| 272 дн.6 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 4 - Grupo A · - | −18,75 | 6 424,99 |
| 273 дн.7 черв. | II Open WOW PadelMasculinos 2 - M2-QP · 1/16 фіналу | −393,75 | 6 031,24 |
| 280 дн.14 черв. | Open Warrior Padel ArenaMasculinos 3 - M3 - QP · Півфінал | −336,88 | 5 694,36 |
| 286 дн.20 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 4 - Grupo A · - | −3,13 | 5 691,23 |
| 293 дн.27 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 4 - Grupo A · - | −9,38 | 5 681,85 |
| 316 дн.20 лип. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 4 - Grupo A · - | −3,13 | 5 678,72 |
| 322 дн.26 лип. | Mimosa Open Porto 2026Masculinos 3 - M3 - QP · Переможець | −3 062,5 | 2 616,22 |
| 329 дн.2 серп. | Open MercainoxMasculinos 2 - M2 - QP · 1/8 фіналу | −1 137,5 | 1 478,72 |
| 378 дн.20 вер. | Open McDonald´sMasculinos 2 - M2 · 1/16 фіналу | −787,5 | 691,22 |
| 420 дн.1 лист. | Open Luximos Christie's 2026Masculinos 2 - M2 - QP · Чвертьфінал | −743,75 | 0 |
Оновлено 1 вер. · FPP / TieSports
Джерела: FPP / TieSports та публічні публікації Padel Federado · відсутні поля не виводяться