Гравці / Рейтинг ABS / Bruno Carvalho

Bruno Carvalho
FeelPadelЛіцензія 25815TieSports #332622+35Рівень 3
Рейтинг FPP#275найкращий опублікований #240
Очки FPP9 122,2514 залікових результатів
Опублікований результат10–663% перемог
16матчів
10перемог
6поразок
5партнерів
12заявок
5подіумів за кар’єру
Історія рейтингу
2 сезонів · найкраща опублікована позиція за рік| Сезон | Дата найкращого | Найкраща позиція | Рівень |
|---|---|---|---|
| 2026 | 22 вер. | #240 | Рівень 2 |
| 2025 | 9 груд. | #550 | Рівень 4 |
Історія матчів
18 матчів знайдено в опублікованих сіткахУчасть у турнірах
12 опублікованих заявок| Турнір | Партнер | Категорія | Посів | Очки пари | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| FIP Silver Guimarães14 вер. | Rodrigo Ferreira | Masculinos 2 | #23 | 18 325,13 | Очікує |
| Open Empizinhos 20269 вер. | Carlos Ribeiro | Masculinos 2 | #9 | 17 918,19 | Підтверджено |
| Open Mercainox31 лип. | Rodrigo Ferreira | Masculinos 2 | #24 | 11 660,67 | Підтверджено |
| Mimosa Open Porto 202624 лип. | Rodrigo Ferreira | Masculinos 3 | #12 | 11 660,67 | Підтверджено |
| 2º Open Feel Padel17 лип. | Rodrigo Ferreira | Masculinos 3 | #2 | 12 025,11 | Очікує |
| Campeonato Nacional Absoluto8 лип. | Rodrigo Ferreira | Masculinos 3 | #34 | 12 006,36 | Очікує |
| Portugal Master Padel16 черв. | Rui M. Rodrigues | Masculinos 3 | #29 | 10 364,51 | Очікує |
| Open Warrior Padel Arena10 черв. | Rodrigo Ferreira | Masculinos 3 | #2 | 11 313,86 | Очікує |
| II Open Santo Tirso | Carlos Ribeiro | Masculinos 2 | #11 | — | Підтверджено |
| Open Your Top-padel | Rodrigo Ferreira | Masculinos 2 | #11 | — | Підтверджено |
| Open Caetano Auto | Raí Teixeira | Masculinos 2 | #12 | — | Підтверджено |
| Open PAC | Raí Teixeira | Masculinos 2 | #36 | — | Підтверджено |
Результати з очками
24 записів у публічному реєстрі| Турнір | Партнер | Сітка | Результат | Очки |
|---|---|---|---|---|
| Open Luximos Christie's 20261 лист. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2 - QP | Чвертьфінал | 743,75 |
| II Open Santo Tirso4 жовт. | Carlos Ribeiro | Masculinos 2 - M2 - QP | 1/16 фіналу | 393,75 |
| Open McDonald´s20 вер. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2 | 1/16 фіналу | 787,5 |
| OPEN EMPIZINHOS 202613 вер. | Carlos Ribeiro | Masculinos 2 - M2 - QP | Півфінал | 962,5 |
| Open Mercainox2 серп. | Rodrigo Ferreira | Masculinos 2 - M2 - QP | 1/8 фіналу | 1 137,5 |
| Mimosa Open Porto 202626 лип. | Rodrigo Ferreira | Masculinos 3 - M3 - QP | Переможець | 3 062,5 |
| Open Warrior Padel Arena14 черв. | Rodrigo Ferreira | Masculinos 3 - M3 - QP | Півфінал | 336,88 |
| 10º Open Hospital Santa Maria do Porto7 черв. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 - QP | 1/16 фіналу | 275,63 |
| Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona Norte19 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 - QP | 1/8 фіналу | 398,13 |
| Open Villae Verdasca12 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | Фіналіст | 428,75 |
| Open Xavier Meneses | XM Talent22 бер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | Півфінал | 673,75 |
| Minho Padel Open1 бер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | Півфінал | 134,75 |
| Open Bioniq16 лист. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | Півфінал | 673,75 |
| Open Caetano Auto9 лист. | Raí Teixeira | Masculinos 2 - M2 | 1/16 фіналу | 393,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B20 лип. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 3,13 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B27 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 9,38 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B20 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 15,63 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B6 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B23 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 9,38 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B15 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B9 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B25 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B11 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 3,13 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B28 бер. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 12,5 |
Карʼєрні досягнення
2 титулів · 3 фіналів| Дата | Турнір | Партнер | Категорія | Сітка | Результат |
|---|---|---|---|---|---|
| 26 лип. | Mimosa Open Porto 2026 | Rodrigo Ferreira | Masculinos 3 - M3 - QP | Основна | Переможець |
| 12 квіт. | Open Villae Verdasca | Rodrigo Ferreira | Masculinos 3 - M3 | Основна | Фіналіст |
| 7 груд. | Social Masters FPP 2025 | Rodrigo Ferreira | Masculinos 4 - M4 - QP | Основна | Фіналіст |
| 5 жовт. | Open St. Tirso | Rodrigo Ferreira | Masculinos 3 - M3 | Основна | Фіналіст |
| 14 вер. | Open Emblezart 2025 | Rodrigo Ferreira | Masculinos 4 - M4 | Основна | Переможець |
Наступні очки до списання
приблизна оцінка; результати-замінники можуть зменшити втрату| Коли | Турнір | Списується з реєстру | Баланс до замін |
|---|---|---|---|
| 63 дн.9 лист. | Open Caetano AutoMasculinos 2 - M2 · 1/16 фіналу | −393,75 | 8 728,5 |
| 70 дн.16 лист. | Open BioniqMasculinos 3 - M3 · Півфінал | −673,75 | 8 054,75 |
| 175 дн.1 бер. | Minho Padel OpenMasculinos 3 - M3 · Півфінал | −134,75 | 7 920 |
| 196 дн.22 бер. | Open Xavier Meneses | XM TalentMasculinos 3 - M3 · Півфінал | −673,75 | 7 246,25 |
| 202 дн.28 бер. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 4 - Grupo A · - | −12,5 | 7 233,75 |
| 216 дн.11 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 4 - Grupo A · - | −3,13 | 7 230,62 |
| 217 дн.12 квіт. | Open Villae VerdascaMasculinos 3 - M3 · Фіналіст | −428,75 | 6 801,87 |
| 224 дн.19 квіт. | Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona NorteMasculinos 3 - M3 - QP · 1/8 фіналу | −398,13 | 6 403,74 |
| 230 дн.25 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 4 - Grupo A · - | −18,75 | 6 384,99 |
| 244 дн.9 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 4 - Grupo A · - | −18,75 | 6 366,24 |
| 250 дн.15 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 4 - Grupo A · - | −18,75 | 6 347,49 |
| 258 дн.23 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 4 - Grupo A · - | −9,38 | 6 338,11 |
| 272 дн.6 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 4 - Grupo A · - | −18,75 | 6 319,36 |
| 273 дн.7 черв. | 10º Open Hospital Santa Maria do PortoMasculinos 3 - M3 - QP · 1/16 фіналу | −275,63 | 6 043,73 |
| 280 дн.14 черв. | Open Warrior Padel ArenaMasculinos 3 - M3 - QP · Півфінал | −336,88 | 5 706,85 |
| 286 дн.20 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 4 - Grupo A · - | −15,63 | 5 691,22 |
| 293 дн.27 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 4 - Grupo A · - | −9,38 | 5 681,84 |
| 316 дн.20 лип. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 4 - Grupo A · - | −3,13 | 5 678,71 |
| 322 дн.26 лип. | Mimosa Open Porto 2026Masculinos 3 - M3 - QP · Переможець | −3 062,5 | 2 616,21 |
| 329 дн.2 серп. | Open MercainoxMasculinos 2 - M2 - QP · 1/8 фіналу | −1 137,5 | 1 478,71 |
| 371 дн.13 вер. | OPEN EMPIZINHOS 2026Masculinos 2 - M2 - QP · Півфінал | −962,5 | 516,21 |
| 378 дн.20 вер. | Open McDonald´sMasculinos 2 - M2 · 1/16 фіналу | −787,5 | 0 |
| 392 дн.4 жовт. | II Open Santo TirsoMasculinos 2 - M2 - QP · 1/16 фіналу | −393,75 | 0 |
| 420 дн.1 лист. | Open Luximos Christie's 2026Masculinos 2 - M2 - QP · Чвертьфінал | −743,75 | 0 |
Оновлено 1 вер. · FPP / TieSports
Джерела: FPP / TieSports та публічні публікації Padel Federado · відсутні поля не виводяться