Гравці / Рейтинг ABS / Raí Teixeira

Raí Teixeira
FeelPadelЛіцензія 13898TieSports #173992ABSРівень 3
Рейтинг FPP#406найкращий опублікований #366
Очки FPP5 121,136 залікових результатів
Опублікований результат7–558% перемог
12матчів
7перемог
5поразок
6партнерів
8заявок
0подіумів за кар’єру
Історія рейтингу
3 сезонів · найкраща опублікована позиція за рік| Сезон | Дата найкращого | Найкраща позиція | Рівень |
|---|---|---|---|
| 2026 | 22 вер. | #366 | Рівень 3 |
| 2025 | 7 січ. | #829 | Рівень 5 |
| 2024 | 1 жовт. | #810 | Рівень 5 |
Історія матчів
12 матчів знайдено в опублікованих сіткахУчасть у турнірах
8 опублікованих заявок| Турнір | Партнер | Категорія | Посів | Очки пари | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| FIP Silver Guimarães14 вер. | Rui M. Rodrigues | Masculinos 3 | #7 | 11 393,13 | Очікує |
| Mimosa Open Porto 202624 лип. | Guilherme Plácido | Masculinos 3 | #13 | 11 327,63 | Підтверджено |
| Campeonato Nacional Absoluto8 лип. | Rui M. Rodrigues | Masculinos 3 | #47 | 6 456,25 | Очікує |
| Open Warrior Padel Arena10 черв. | Júlio Duarte | Masculinos 2 | #17 | 2 897,12 | Очікує |
| Maia Padel Open 202620 трав. | Pedro Caneira | Masculinos 2 | #19 | 10 710,32 | Очікує |
| Open Your Top-padel | Vitor Pereira | Masculinos 2 | #25 | — | Підтверджено |
| Open Caetano Auto | Bruno Carvalho | Masculinos 2 | #12 | — | Підтверджено |
| Open PAC | Bruno Carvalho | Masculinos 2 | #36 | — | Підтверджено |
Результати з очками
18 записів у публічному реєстрі| Турнір | Партнер | Сітка | Результат | Очки |
|---|---|---|---|---|
| Open Luximos Christie's 20261 лист. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2 - QP | 1/16 фіналу | 393,75 |
| Open A-Z Padel Guimarães25 жовт. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2 Grupo B | 4th Place | 70 |
| Open McDonald´s20 вер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | Чвертьфінал | 520,63 |
| Mimosa Open Porto 202626 лип. | Guilherme Plácido | Masculinos 3 - M3 - QP | 1/16 фіналу | 689,06 |
| HeyDoc Campeonato Nacional Absoluto de Padel12 лип. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Masculinos 3 | Чвертьфінал | 2 603,13 |
| Open Warrior Padel Arena14 черв. | Júlio Duarte | Masculinos 2 - M2 - QP | Чвертьфінал | 743 |
| Open Villae Verdasca12 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | 1/8 фіналу | 199,06 |
| Open Xavier Meneses | XM Talent22 бер. | Не опубліковано | Masculinos 5 - M5 | 1/16 фіналу | 33,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B20 лип. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 3,13 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B27 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 3,13 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B20 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 3,13 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B6 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B23 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 9,38 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B15 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B9 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B25 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B11 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 3,13 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B28 бер. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 6,25 |
Наступні очки до списання
приблизна оцінка; результати-замінники можуть зменшити втрату| Коли | Турнір | Списується з реєстру | Баланс до замін |
|---|---|---|---|
| 196 дн.22 бер. | Open Xavier Meneses | XM TalentMasculinos 5 - M5 · 1/16 фіналу | −33,75 | 5 087,38 |
| 202 дн.28 бер. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 4 - Grupo A · - | −6,25 | 5 081,13 |
| 216 дн.11 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 4 - Grupo A · - | −3,13 | 5 078 |
| 217 дн.12 квіт. | Open Villae VerdascaMasculinos 3 - M3 · 1/8 фіналу | −199,06 | 4 878,94 |
| 230 дн.25 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 4 - Grupo A · - | −6,25 | 4 872,69 |
| 244 дн.9 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 4 - Grupo A · - | −18,75 | 4 853,94 |
| 250 дн.15 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 4 - Grupo A · - | −6,25 | 4 847,69 |
| 258 дн.23 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 4 - Grupo A · - | −9,38 | 4 838,31 |
| 272 дн.6 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 4 - Grupo A · - | −6,25 | 4 832,06 |
| 280 дн.14 черв. | Open Warrior Padel ArenaMasculinos 2 - M2 - QP · Чвертьфінал | −743 | 4 089,06 |
| 286 дн.20 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 4 - Grupo A · - | −3,13 | 4 085,93 |
| 293 дн.27 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 4 - Grupo A · - | −3,13 | 4 082,8 |
| 308 дн.12 лип. | HeyDoc Campeonato Nacional Absoluto de PadelMasculinos 3 - Masculinos 3 · Чвертьфінал | −2 603,13 | 1 479,67 |
| 316 дн.20 лип. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 4 - Grupo A · - | −3,13 | 1 476,54 |
| 322 дн.26 лип. | Mimosa Open Porto 2026Masculinos 3 - M3 - QP · 1/16 фіналу | −689,06 | 787,48 |
| 378 дн.20 вер. | Open McDonald´sMasculinos 3 - M3 · Чвертьфінал | −520,63 | 266,85 |
| 413 дн.25 жовт. | Open A-Z Padel GuimarãesMasculinos 2 - M2 Grupo B · 4th Place | −70 | 196,85 |
| 420 дн.1 лист. | Open Luximos Christie's 2026Masculinos 2 - M2 - QP · 1/16 фіналу | −393,75 | 0 |
Оновлено 1 вер. · FPP / TieSports
Джерела: FPP / TieSports та публічні публікації Padel Federado · відсутні поля не виводяться