Гравці / Рейтинг ABS / Pedro Lopes

Pedro Lopes
TheHyveAcademyЛіцензія 8654TieSports #81305+40Рівень 4
Рейтинг FPP#617найкращий опублікований #258
Очки FPP2 484,7712 залікових результатів
Опублікований результат7–750% перемог
14матчів
7перемог
7поразок
12партнерів
12заявок
6подіумів за кар’єру
Історія рейтингу
7 сезонів · найкраща опублікована позиція за рік| Сезон | Дата найкращого | Найкраща позиція | Рівень |
|---|---|---|---|
| 2026 | 6 жовт. | #486 | Рівень 3 |
| 2025 | 7 січ. | #440 | Рівень 3 |
| 2024 | 20 лют. | #311 | Рівень 3 |
| 2023 | 4 квіт. | #258 | Рівень 3 |
| 2022 | 25 жовт. | #282 | Рівень 3 |
| 2021 | 20 груд. | #627 | Рівень 4 |
| 2020 | 17 лист. | #652 | Рівень 4 |
Історія матчів
15 матчів знайдено в опублікованих сіткахУчасть у турнірах
12 опублікованих заявок| Турнір | Партнер | Категорія | Посів | Очки пари | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| FIP Silver São João da Madeira25 вер. | Tiago Moreira | Masculinos 3 | #3 | 10 692,27 | Очікує |
| FIP Silver Guimarães14 вер. | Henrique Leite | Masculinos 3 | #19 | 5 088,1 | Очікує |
| Open Empizinhos 20269 вер. | Tiago Ramos | Masculinos 4 | #5 | 3 159,46 | Підтверджено |
| Mimosa Open Porto 202624 лип. | André Lima | Masculinos 4 | #9 | 3 732,89 | Підтверджено |
| Campeonato Nacional Absoluto8 лип. | Tiago Silva | Masculinos 3 | #46 | 6 880,39 | Очікує |
| Portugal Master Padel16 черв. | Afonso Nogueira | Masculinos 4 | #32 | 3 262,14 | Очікує |
| 10º Open Hospital Santa Maria do Porto3 черв. | Junio Pinheiro | Masculinos 3 | #12 | 4 009,52 | Очікує |
| Maia Padel Open 202620 трав. | Bruno Tiago | Masculinos 5 | #1 | 2 953,86 | Очікує |
| Open Top-padel Fluvial23 квіт. | Junio Pinheiro | Masculinos 4 | #6 | 3 077,13 | Очікує |
| II Open Santo Tirso | Tiago Moreira | Masculinos 3 | #1 | — | Підтверджено |
| Open Caetano Auto | Oliveira | Masculinos 3 | #10 | — | Підтверджено |
| Open PAC | Tiago Silva | Masculinos 3 | #25 | — | Підтверджено |
Результати з очками
19 записів у публічному реєстрі| Турнір | Партнер | Сітка | Результат | Очки |
|---|---|---|---|---|
| II Open Santo Tirso4 жовт. | Tiago Moreira | Masculinos 3 - M3 - QP | Чвертьфінал | 260,31 |
| Open São João da Madeira27 вер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP | 1/8 фіналу | 398,13 |
| Open McDonald´s20 вер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | 1/16 фіналу | 275,63 |
| OPEN EMPIZINHOS 202613 вер. | Tiago Ramos | Masculinos 4 - M4 - QP | Переможець | 214,38 |
| Mimosa Open Porto 202626 лип. | André Lima | Masculinos 4 - M4 - QP | 1/16 фіналу | 241,17 |
| 10º Open Hospital Santa Maria do Porto7 черв. | Junio Pinheiro | Masculinos 3 - M3 - QP | 1/8 фіналу | 398,13 |
| Maia Padel Open 202624 трав. | Bruno Tiago | Masculinos 5 - M5 | Чвертьфінал | 31,88 |
| Open A-Z Padel Fluvial26 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4 | Півфінал | 117,91 |
| Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona Norte19 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4 - QP | 1/8 фіналу | 139,34 |
| Open Villae Verdasca12 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | 1/8 фіналу | 199,06 |
| Minho Padel Open1 бер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 gC | 3rd Place | 55,13 |
| Open Bioniq16 лист. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | 1/8 фіналу | 398,13 |
| Open Caetano Auto9 лист. | Oliveira | Masculinos 3 - M3 | 1/8 фіналу | 199,06 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 228 черв. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 221 черв. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 223 трав. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 12,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 217 трав. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 226 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 229 бер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 12,5 |
Карʼєрні досягнення
4 титулів · 2 фіналів| Дата | Турнір | Партнер | Категорія | Сітка | Результат |
|---|---|---|---|---|---|
| 13 вер. | OPEN EMPIZINHOS 2026 | Tiago Ramos | Masculinos 4 - M4 - QP | Основна | Переможець |
| 19 бер. | 1º Open Antony Morato | João Jung | Masculinos 3 - M3 | Основна | Фіналіст |
| 10 квіт. | Open Toscca 2022 | Aveiro Padel | João Jung | Masculinos 4 - M4 | Основна | Переможець |
| 6 бер. | 1 º Open Padel IdealKorpus by M.CAETANO | João Jung | Masculinos 4 - M4 | Основна | Фіналіст |
| 5 груд. | Masters Final FPP Absolutos | Bruno Tiago | Masculinos 5 - M5 | Основна | Переможець |
| 26 лип. | Cardan Proracket Padel Open 2020 | João Sá Nogueira | Masculinos 5 - M5 Fase final | Основна | Переможець |
Наступні очки до списання
приблизна оцінка; результати-замінники можуть зменшити втрату| Коли | Турнір | Списується з реєстру | Баланс до замін |
|---|---|---|---|
| 63 дн.9 лист. | Open Caetano AutoMasculinos 3 - M3 · 1/8 фіналу | −199,06 | 2 285,71 |
| 70 дн.16 лист. | Open BioniqMasculinos 3 - M3 · 1/8 фіналу | −398,13 | 1 887,58 |
| 175 дн.1 бер. | Minho Padel OpenMasculinos 3 - M3 gC · 3rd Place | −55,13 | 1 832,45 |
| 203 дн.29 бер. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 3 - Grupo A · - | −12,5 | 1 819,95 |
| 217 дн.12 квіт. | Open Villae VerdascaMasculinos 3 - M3 · 1/8 фіналу | −199,06 | 1 620,89 |
| 224 дн.19 квіт. | Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona NorteMasculinos 4 - M4 - QP · 1/8 фіналу | −139,34 | 1 481,55 |
| 231 дн.26 квіт. | Open A-Z Padel FluvialMasculinos 4 - M4 · Півфінал | −117,91 | 1 363,64 |
| 231 дн.26 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 3 - Grupo A · - | −6,25 | 1 357,39 |
| 252 дн.17 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 3 - Grupo A · - | −18,75 | 1 338,64 |
| 258 дн.23 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 3 - Grupo A · - | −12,5 | 1 326,14 |
| 259 дн.24 трав. | Maia Padel Open 2026Masculinos 5 - M5 · Чвертьфінал | −31,88 | 1 294,26 |
| 273 дн.7 черв. | 10º Open Hospital Santa Maria do PortoMasculinos 3 - M3 - QP · 1/8 фіналу | −398,13 | 896,13 |
| 287 дн.21 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 3 - Grupo A · - | −6,25 | 889,88 |
| 294 дн.28 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 3 - Grupo A · - | −6,25 | 883,63 |
| 322 дн.26 лип. | Mimosa Open Porto 2026Masculinos 4 - M4 - QP · 1/16 фіналу | −241,17 | 642,46 |
| 371 дн.13 вер. | OPEN EMPIZINHOS 2026Masculinos 4 - M4 - QP · Переможець | −214,38 | 428,08 |
| 378 дн.20 вер. | Open McDonald´sMasculinos 3 - M3 · 1/16 фіналу | −275,63 | 152,45 |
| 385 дн.27 вер. | Open São João da MadeiraMasculinos 3 - M3-QP · 1/8 фіналу | −398,13 | 0 |
| 392 дн.4 жовт. | II Open Santo TirsoMasculinos 3 - M3 - QP · Чвертьфінал | −260,31 | 0 |
Оновлено 1 вер. · FPP / TieSports
Джерела: FPP / TieSports та публічні публікації Padel Federado · відсутні поля не виводяться