Гравці / Рейтинг ABS / José Carvalho

José Carvalho
A-ZPadelFamalicaoЛіцензія 4605TieSports #14867ABSРівень 3
Рейтинг FPP#452найкращий опублікований #136
Очки FPP4 206,889 залікових результатів
Опублікований результат6–555% перемог
11матчів
6перемог
5поразок
4партнерів
9заявок
4подіумів за кар’єру
Історія рейтингу
7 сезонів · найкраща опублікована позиція за рік| Сезон | Дата найкращого | Найкраща позиція | Рівень |
|---|---|---|---|
| 2026 | 6 січ. | #410 | Рівень 3 |
| 2025 | 7 жовт. | #380 | Рівень 3 |
| 2024 | 6 серп. | #601 | Рівень 4 |
| 2023 | 11 квіт. | #402 | Рівень 3 |
| 2022 | 4 жовт. | #363 | Рівень 3 |
| 2021 | 4 січ. | #231 | Рівень 2 |
| 2020 | 24 бер. | #136 | Рівень 2 |
Історія матчів
12 матчів знайдено в опублікованих сіткахУчасть у турнірах
9 опублікованих заявок| Турнір | Партнер | Категорія | Посів | Очки пари | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| Open D'Ouro Padel9 жовт. | Nuno Araújo | Masculinos 3 | #2 | 9 316,38 | Очікує |
| II Open Santo Tirso2 жовт. | Nuno Araújo | Masculinos 3 | #1 | 9 316,38 | Очікує |
| Open Mercainox31 лип. | Nuno Araújo | Masculinos 3 | #6 | 8 850,13 | Підтверджено |
| Mimosa Open Porto 202624 лип. | Nuno Araújo | Masculinos 3 | #21 | 8 638,56 | Підтверджено |
| Portugal Master Padel16 черв. | Nuno Araújo | Masculinos 3 | #30 | 10 179,19 | Очікує |
| 10º Open Hospital Santa Maria do Porto3 черв. | Nuno Araújo | Masculinos 3 | #5 | 8 196,07 | Очікує |
| Maia Padel Open 202620 трав. | Nuno Araújo | Masculinos 3 | #8 | 8 932,31 | Очікує |
| Open Your Top-padel | Nuno Araújo | Masculinos 3 | #6 | — | Підтверджено |
| Open PAC | Nuno Araújo | Masculinos 3 | #11 | — | Підтверджено |
Результати з очками
23 записів у публічному реєстрі| Турнір | Партнер | Сітка | Результат | Очки |
|---|---|---|---|---|
| Open Luximos Christie's 20261 лист. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 - QP | Чвертьфінал | 260,31 |
| II Open Santo Tirso4 жовт. | Nuno Araújo | Masculinos 3 - M3 - QP | Чвертьфінал | 260,31 |
| Open Mercainox2 серп. | Nuno Araújo | Masculinos 3 - M3 - QP | Чвертьфінал | 520,63 |
| Mimosa Open Porto 202626 лип. | Nuno Araújo | Masculinos 3 - M3 - QP | 1/16 фіналу | 689,06 |
| 10º Open Hospital Santa Maria do Porto7 черв. | Nuno Araújo | Masculinos 3 - M3 - QP | Чвертьфінал | 520,63 |
| Maia Padel Open 202624 трав. | Nuno Araújo | Masculinos 3 - M3 | Фіналіст | 428,75 |
| Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona Norte19 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 - QP | Чвертьфінал | 520,63 |
| Open Xavier Meneses | XM Talent22 бер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | 1/16 фіналу | 275,63 |
| Liga Mudum - Fase Regional Zona 1A,1B,1C - Absolutos30 серп. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4-QP | - | 6,25 |
| Liga Mudum - Fase Regional Zona 1A,1B,1C - Absolutos30 серп. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4-QP | - | 3,13 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B18 лип. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B27 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B20 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 3,13 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B4 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 6,25 |
| HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 202631 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4-QP | - | 18,75 |
| HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 202631 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4-QP | - | 9,38 |
| HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 202630 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4-QP | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B22 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B16 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B9 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 9,38 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B25 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B11 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B28 бер. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 6,25 |
Карʼєрні досягнення
2 титулів · 2 фіналів| Дата | Турнір | Партнер | Категорія | Сітка | Результат |
|---|---|---|---|---|---|
| 24 трав. | Maia Padel Open 2026 | Nuno Araújo | Masculinos 3 - M3 | Основна | Фіналіст |
| 22 трав. | Open Hospital Santa Maria do Porto 2022 | Ze Lux | Masculinos 3 - M3 | Основна | Фіналіст |
| 10 жовт. | Torneio UNIVERSALIS | Beatriz Ferreira | Mistos 2 - Mx2 | Основна | Переможець |
| 23 лют. | IV Open PadeLovers 2.500 | Diogo Pereira | Masculinos 2 - M2 qB | B | Переможець |
Наступні очки до списання
приблизна оцінка; результати-замінники можуть зменшити втрату| Коли | Турнір | Списується з реєстру | Баланс до замін |
|---|---|---|---|
| 196 дн.22 бер. | Open Xavier Meneses | XM TalentMasculinos 3 - M3 · 1/16 фіналу | −275,63 | 3 931,25 |
| 202 дн.28 бер. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 4 - Grupo A · - | −6,25 | 3 925 |
| 216 дн.11 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 4 - Grupo A · - | −6,25 | 3 918,75 |
| 224 дн.19 квіт. | Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona NorteMasculinos 3 - M3 - QP · Чвертьфінал | −520,63 | 3 398,12 |
| 230 дн.25 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 4 - Grupo A · - | −6,25 | 3 391,87 |
| 244 дн.9 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 4 - Grupo A · - | −9,38 | 3 382,49 |
| 251 дн.16 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 4 - Grupo A · - | −6,25 | 3 376,24 |
| 257 дн.22 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 4 - Grupo A · - | −6,25 | 3 369,99 |
| 259 дн.24 трав. | Maia Padel Open 2026Masculinos 3 - M3 · Фіналіст | −428,75 | 2 941,24 |
| 265 дн.30 трав. | HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 2026Masculinos 4 - M4-QP · - | −6,25 | 2 934,99 |
| 266 дн.31 трав. | HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 2026Masculinos 4 - M4-QP · - | −18,75 | 2 916,24 |
| 266 дн.31 трав. | HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 2026Masculinos 4 - M4-QP · - | −9,38 | 2 906,86 |
| 270 дн.4 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 4 - Grupo A · - | −6,25 | 2 900,61 |
| 273 дн.7 черв. | 10º Open Hospital Santa Maria do PortoMasculinos 3 - M3 - QP · Чвертьфінал | −520,63 | 2 379,98 |
| 286 дн.20 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 4 - Grupo A · - | −3,13 | 2 376,85 |
| 293 дн.27 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 4 - Grupo A · - | −18,75 | 2 358,1 |
| 314 дн.18 лип. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 4 - Grupo A · - | −6,25 | 2 351,85 |
| 322 дн.26 лип. | Mimosa Open Porto 2026Masculinos 3 - M3 - QP · 1/16 фіналу | −689,06 | 1 662,79 |
| 329 дн.2 серп. | Open MercainoxMasculinos 3 - M3 - QP · Чвертьфінал | −520,63 | 1 142,16 |
| 357 дн.30 серп. | Liga Mudum - Fase Regional Zona 1A,1B,1C - AbsolutosMasculinos 4 - M4-QP · - | −6,25 | 1 135,91 |
| 357 дн.30 серп. | Liga Mudum - Fase Regional Zona 1A,1B,1C - AbsolutosMasculinos 4 - M4-QP · - | −3,13 | 1 132,78 |
| 392 дн.4 жовт. | II Open Santo TirsoMasculinos 3 - M3 - QP · Чвертьфінал | −260,31 | 872,47 |
| 420 дн.1 лист. | Open Luximos Christie's 2026Masculinos 3 - M3 - QP · Чвертьфінал | −260,31 | 612,16 |
Оновлено 1 вер. · FPP / TieSports
Джерела: FPP / TieSports та публічні публікації Padel Federado · відсутні поля не виводяться