Гравці / Рейтинг ABS / Pedro Alves
PA
Pedro Alves
DOuroPadelPasteleiraЛіцензія 19319TieSports #16578ABSРівень 3
Рейтинг FPP#261найкращий опублікований #261
Очки FPP9 543,1313 залікових результатів
Опублікований результат7–654% перемог
13матчів
7перемог
6поразок
5партнерів
11заявок
3подіумів за кар’єру
Історія рейтингу
0 сезонів · найкраща опублікована позиція за рікПоки що недостатньо історичних даних, щоб побудувати динаміку.
Історія матчів
15 матчів знайдено в опублікованих сіткахУчасть у турнірах
11 опублікованих заявок| Турнір | Партнер | Категорія | Посів | Очки пари | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| Open Empizinhos 20269 вер. | Miguel Martins | Masculinos 2 | #10 | 17 866,92 | Підтверджено |
| Mimosa Open Porto 202624 лип. | Miguel Martins | Masculinos 3 | #1 | 17 096,29 | Підтверджено |
| 2º Open Feel Padel17 лип. | Eduardo Soares | Masculinos 2 | #7 | 11 349,69 | Очікує |
| Campeonato Nacional Absoluto8 лип. | Rafael Brandão | Masculinos 3 | #1 | 20 026,88 | Очікує |
| Portugal Master Padel16 черв. | Miguel Martins | Masculinos 3 | #11 | 13 652,19 | Очікує |
| Maia Padel Open 202620 трав. | Zé Guedes | Masculinos 2 | #18 | 13 091,87 | Очікує |
| Open Top-padel Fluvial23 квіт. | Miguel Martins | Masculinos 3 | #3 | 9 696,25 | Очікує |
| Open D'Ouro Padel | Miguel Martins | Masculinos 2 | #24 | — | Підтверджено |
| II Open Santo Tirso | Miguel Martins | Masculinos 2 | #12 | — | Підтверджено |
| Open Your Top-padel | Miguel Martins | Masculinos 2 | #12 | — | Підтверджено |
| Open PAC | Eduardo Soares | Masculinos 2 | #33 | — | Підтверджено |
Результати з очками
20 записів у публічному реєстрі| Турнір | Партнер | Сітка | Результат | Очки |
|---|---|---|---|---|
| OPEN D’OURO PADEL11 жовт. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2 | 1/16 фіналу | 787,5 |
| II Open Santo Tirso4 жовт. | Miguel Martins | Masculinos 2 - M2 - QP | 1/8 фіналу | 568,75 |
| OPEN EMPIZINHOS 202613 вер. | Miguel Martins | Masculinos 2 - M2 - QP | 1/8 фіналу | 568,75 |
| Mimosa Open Porto 202626 лип. | Miguel Martins | Masculinos 3 - M3 - QP | 1/8 фіналу | 995,31 |
| 2º Open Feel Padel19 лип. | Eduardo Soares | Masculinos 2 - M2 | Чвертьфінал | 743,75 |
| HeyDoc Campeonato Nacional Absoluto de Padel12 лип. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Masculinos 3 | 1/16 фіналу | 1 378,13 |
| Portugal Master Padel11 черв. | Miguel Martins | Masculinos 3 - M3 - QP | 1/8 фіналу | 1 990,63 |
| Maia Padel Open 202624 трав. | Zé Guedes | Masculinos 2 - M2 | 1/16 фіналу | 393,75 |
| Open A-Z Padel Fluvial26 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | Переможець | 612,5 |
| Open Villae Verdasca12 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | Чвертьфінал | 260,31 |
| Open Xavier Meneses | XM Talent22 бер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | 1/8 фіналу | 398,13 |
| Open Bioniq16 лист. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | 1/8 фіналу | 398,13 |
| Open Luximos Christie's 20252 лист. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2 | 1/16 фіналу | 393,75 |
| Liga Mudum - Fase Regional Zona 2 - Absolutos30 серп. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 228 черв. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 12,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 221 черв. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 12,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 224 трав. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 217 трав. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 12,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 226 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 12,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 229 бер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 37,5 |
Карʼєрні досягнення
2 титулів · 1 фіналів| Дата | Турнір | Партнер | Категорія | Сітка | Результат |
|---|---|---|---|---|---|
| 26 квіт. | Open A-Z Padel Fluvial | Miguel Martins | Masculinos 3 - M3 | Основна | Переможець |
| 16 черв. | Open Hospital Santa Maria | Rafael Brandão | Masculinos 3 - M3 | Основна | Фіналіст |
| 21 трав. | Open Hospital Santa Maria | Guilherme Baptista | Masculinos 4 - M4 | Основна | Переможець |
Наступні очки до списання
приблизна оцінка; результати-замінники можуть зменшити втрату| Коли | Турнір | Списується з реєстру | Баланс до замін |
|---|---|---|---|
| 56 дн.2 лист. | Open Luximos Christie's 2025Masculinos 2 - M2 · 1/16 фіналу | −393,75 | 9 149,38 |
| 70 дн.16 лист. | Open BioniqMasculinos 3 - M3 · 1/8 фіналу | −398,13 | 8 751,25 |
| 196 дн.22 бер. | Open Xavier Meneses | XM TalentMasculinos 3 - M3 · 1/8 фіналу | −398,13 | 8 353,12 |
| 203 дн.29 бер. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 3 - Grupo A · - | −37,5 | 8 315,62 |
| 217 дн.12 квіт. | Open Villae VerdascaMasculinos 3 - M3 · Чвертьфінал | −260,31 | 8 055,31 |
| 231 дн.26 квіт. | Open A-Z Padel FluvialMasculinos 3 - M3 · Переможець | −612,5 | 7 442,81 |
| 231 дн.26 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 3 - Grupo A · - | −12,5 | 7 430,31 |
| 252 дн.17 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 3 - Grupo A · - | −12,5 | 7 417,81 |
| 259 дн.24 трав. | Maia Padel Open 2026Masculinos 2 - M2 · 1/16 фіналу | −393,75 | 7 024,06 |
| 259 дн.24 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 3 - Grupo A · - | −6,25 | 7 017,81 |
| 277 дн.11 черв. | Portugal Master PadelMasculinos 3 - M3 - QP · 1/8 фіналу | −1 990,63 | 5 027,18 |
| 287 дн.21 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 3 - Grupo A · - | −12,5 | 5 014,68 |
| 294 дн.28 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 3 - Grupo A · - | −12,5 | 5 002,18 |
| 308 дн.12 лип. | HeyDoc Campeonato Nacional Absoluto de PadelMasculinos 3 - Masculinos 3 · 1/16 фіналу | −1 378,13 | 3 624,05 |
| 315 дн.19 лип. | 2º Open Feel PadelMasculinos 2 - M2 · Чвертьфінал | −743,75 | 2 880,3 |
| 322 дн.26 лип. | Mimosa Open Porto 2026Masculinos 3 - M3 - QP · 1/8 фіналу | −995,31 | 1 884,99 |
| 357 дн.30 серп. | Liga Mudum - Fase Regional Zona 2 - AbsolutosMasculinos 3 - M3-QP · - | −6,25 | 1 878,74 |
| 371 дн.13 вер. | OPEN EMPIZINHOS 2026Masculinos 2 - M2 - QP · 1/8 фіналу | −568,75 | 1 309,99 |
| 392 дн.4 жовт. | II Open Santo TirsoMasculinos 2 - M2 - QP · 1/8 фіналу | −568,75 | 741,24 |
| 399 дн.11 жовт. | OPEN D’OURO PADELMasculinos 2 - M2 · 1/16 фіналу | −787,5 | 0 |
Оновлено 1 вер. · FPP / TieSports
Джерела: FPP / TieSports та публічні публікації Padel Federado · відсутні поля не виводяться