Гравці / Рейтинг ABS / João Ínsua
JÍ
João Ínsua
OffPadelЛіцензія 10116TieSports #96210+45Рівень 5
Рейтинг FPP#819найкращий опублікований #707
Очки FPP1 489,29 залікових результатів
Опублікований результат3–827% перемог
11матчів
3перемог
8поразок
7партнерів
9заявок
2подіумів за кар’єру
Історія рейтингу
3 сезонів · найкраща опублікована позиція за рік| Сезон | Дата найкращого | Найкраща позиція | Рівень |
|---|---|---|---|
| 2026 | 22 вер. | #791 | Рівень 5 |
| 2025 | 1 лип. | #707 | Рівень 4 |
| 2024 | 3 груд. | #952 | Рівень 5 |
Історія матчів
12 матчів знайдено в опублікованих сіткахУчасть у турнірах
9 опублікованих заявок| Турнір | Партнер | Категорія | Посів | Очки пари | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| Mimosa Open Porto 202624 лип. | Pedro Santos | Masculinos 3 | #38 | 5 220,77 | Підтверджено |
| 2º Open Feel Padel17 лип. | Igor Antruejo | Masculinos 3 | #7 | 6 634,44 | Очікує |
| Campeonato Nacional Absoluto8 лип. | Pedro Santos | Masculinos 3 | #54 | 5 192,64 | Очікує |
| Portugal Master Padel16 черв. | Tomás Pinto | Masculinos 4 | #29 | 3 432,02 | Очікує |
| Maia Padel Open 202620 трав. | Tomás Pinto | Masculinos 4 | #10 | 3 040,42 | Очікує |
| Open Top-padel Fluvial23 квіт. | Óscar Pereira | Masculinos 5 | #1 | 3 445,66 | Очікує |
| Open D'Ouro Padel | Lano Santos | Masculinos 4 | #14 | — | Підтверджено |
| Open Caetano Auto | Pedro Simões | Masculinos 3 | #16 | — | Підтверджено |
| Open PAC | Pedro Simões | Masculinos 3 | #29 | — | Підтверджено |
Результати з очками
16 записів у публічному реєстрі| Турнір | Партнер | Сітка | Результат | Очки |
|---|---|---|---|---|
| OPEN D’OURO PADEL11 жовт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4 | 1/16 фіналу | 96,47 |
| 2º Open Feel Padel19 лип. | Igor Antruejo | Masculinos 3 - M3 | 1/8 фіналу | 199,06 |
| 10º Open Hospital Santa Maria do Porto7 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4 - QP | Чвертьфінал | 182,22 |
| Maia Padel Open 202624 трав. | Tomás Pinto | Masculinos 4 - M4 | 1/8 фіналу | 69,67 |
| Open A-Z Padel Fluvial26 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4 | Фіналіст | 150,06 |
| Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona Norte19 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4 - QP | Чвертьфінал | 182,22 |
| Open Xavier Meneses | XM Talent22 бер. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4 | 1/8 фіналу | 139,34 |
| Open Caetano Auto9 лист. | Pedro Simões | Masculinos 3 - M3 | 1/16 фіналу | 137,81 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 227 черв. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo C | - | 12,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 221 черв. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo C | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 26 черв. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo C | - | 31,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 223 трав. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo C | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 211 трав. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo C | - | 12,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 225 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo C | - | 25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 211 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo C | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 227 бер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo C | - | 18,75 |
Карʼєрні досягнення
0 титулів · 2 фіналів| Дата | Турнір | Партнер | Категорія | Сітка | Результат |
|---|---|---|---|---|---|
| 26 квіт. | Open A-Z Padel Fluvial | Óscar Pereira | Masculinos 4 - M4 | Основна | Фіналіст |
| 1 жовт. | Carlsberg Padel Cup | Joana Vasconcelos | Mistos 3 - MX3 | Основна | Фіналіст |
Наступні очки до списання
приблизна оцінка; результати-замінники можуть зменшити втрату| Коли | Турнір | Списується з реєстру | Баланс до замін |
|---|---|---|---|
| 63 дн.9 лист. | Open Caetano AutoMasculinos 3 - M3 · 1/16 фіналу | −137,81 | 1 351,39 |
| 196 дн.22 бер. | Open Xavier Meneses | XM TalentMasculinos 4 - M4 · 1/8 фіналу | −139,34 | 1 212,05 |
| 201 дн.27 бер. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 3 - Grupo C · - | −18,75 | 1 193,3 |
| 216 дн.11 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 3 - Grupo C · - | −18,75 | 1 174,55 |
| 224 дн.19 квіт. | Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona NorteMasculinos 4 - M4 - QP · Чвертьфінал | −182,22 | 992,33 |
| 230 дн.25 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 3 - Grupo C · - | −25 | 967,33 |
| 231 дн.26 квіт. | Open A-Z Padel FluvialMasculinos 4 - M4 · Фіналіст | −150,06 | 817,27 |
| 246 дн.11 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 3 - Grupo C · - | −12,5 | 804,77 |
| 258 дн.23 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 3 - Grupo C · - | −18,75 | 786,02 |
| 259 дн.24 трав. | Maia Padel Open 2026Masculinos 4 - M4 · 1/8 фіналу | −69,67 | 716,35 |
| 272 дн.6 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 3 - Grupo C · - | −31,25 | 685,1 |
| 273 дн.7 черв. | 10º Open Hospital Santa Maria do PortoMasculinos 4 - M4 - QP · Чвертьфінал | −182,22 | 502,88 |
| 287 дн.21 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 3 - Grupo C · - | −18,75 | 484,13 |
| 293 дн.27 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 3 - Grupo C · - | −12,5 | 471,63 |
| 315 дн.19 лип. | 2º Open Feel PadelMasculinos 3 - M3 · 1/8 фіналу | −199,06 | 272,57 |
| 399 дн.11 жовт. | OPEN D’OURO PADELMasculinos 4 - M4 · 1/16 фіналу | −96,47 | 176,1 |
Оновлено 1 вер. · FPP / TieSports
Джерела: FPP / TieSports та публічні публікації Padel Federado · відсутні поля не виводяться