Гравці / Рейтинг ABS / Diogo Oliveira

Diogo Oliveira
Padel XXLЛіцензія 21143TieSports #241122ABSРівень 3
Рейтинг FPP#393найкращий опублікований #355
Очки FPP5 411,2515 залікових результатів
Опублікований результат4–833% перемог
12матчів
4перемог
8поразок
12партнерів
11заявок
6подіумів за кар’єру
Історія рейтингу
3 сезонів · найкраща опублікована позиція за рік| Сезон | Дата найкращого | Найкраща позиція | Рівень |
|---|---|---|---|
| 2026 | 16 черв. | #355 | Рівень 3 |
| 2025 | 28 жовт. | #427 | Рівень 3 |
| 2024 | 3 груд. | #695 | Рівень 4 |
Історія матчів
12 матчів знайдено в опублікованих сіткахУчасть у турнірах
11 опублікованих заявок| Турнір | Партнер | Категорія | Посів | Очки пари | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| FIP Silver São João da Madeira25 вер. | André Oliveira | Masculinos 3 | #6 | 6 075,32 | Очікує |
| 2º Open Absolutos by Monsaraz Padel Club15 лип. | Pedro Luís | Masculinos 3 | #1 | 12 358,44 | Підтверджено |
| Campeonato Nacional Absoluto8 лип. | Pedro Damásio Ferreira | Masculinos 3 | #38 | 10 976,39 | Очікує |
| 10º Open Hospital Santa Maria do Porto3 черв. | Renato Vieira | Masculinos 3 | #2 | 11 604,31 | Очікує |
| 2º Open WOW Padel3 черв. | Renato Vieira | Masculinos 2 | #17 | 13 458,38 | Підтверджено |
| Leiria Master Padel30 квіт. | Renato Vieira | Masculinos 3 | #25 | 9 984,63 | Очікує |
| Open Dream Padel21 квіт. | Goncalo Santos | Masculinos 3 | #27 | 6 587,85 | Очікує |
| Open Prosonic - UBBO | Carlos Fonseca “Pica” | Masculinos 3 | #10 | — | Підтверджено |
| II Open Dezporvinte | João Ferreira | Masculinos 3 | #29 | — | Підтверджено |
| XI Open Ultra Padel Club | Pedro Rafael | Masculinos 3 | #5 | — | Підтверджено |
| Open PAC | Renato Vieira | Masculinos 3 | #1 | — | Підтверджено |
Результати з очками
20 записів у публічному реєстрі| Турнір | Партнер | Сітка | Результат | Очки |
|---|---|---|---|---|
| XI Open Ultra Padel Club by AJúlio1 лист. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-Grupo A | 3rd Place | 55,13 |
| Open São João da Madeira27 вер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP | 1/8 фіналу | 398,13 |
| 2º Open Absolutos Monsaraz Padel Club by MOTÉVORA19 лип. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | Чвертьфінал | 260,31 |
| 2º Open Absolutos Monsaraz Padel Club by MOTÉVORA19 лип. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 qB | Переможець | 199,06 |
| II Open Ultimate Urban Padel28 черв. | Не опубліковано | Masculinos 3 - QP - M3 | 1/16 фіналу | 275,63 |
| II Open WOW Padel7 черв. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2-QP | 1/8 фіналу | 568,75 |
| Open Prosonic - UBBO24 трав. | Carlos Fonseca “Pica” | Masculinos 3 - M3-QP | 1/16 фіналу | 275,63 |
| Leiria Master Padel3 трав. | Renato Vieira | Masculinos 3 - QP M3 | 1/16 фіналу | 689,06 |
| Open Dream Padel26 квіт. | Goncalo Santos | Masculinos 3 - M3-QP32 | 1/8 фіналу | 398,13 |
| Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona Centro19 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 - QP | 1/8 фіналу | 398,13 |
| Viseu Padel Experience29 бер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 - QP | 1/16 фіналу | 275,63 |
| XII Open My Padel Center22 бер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP | 1/16 фіналу | 137,81 |
| III CPC Padel Cup15 бер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP | 1/16 фіналу | 275,63 |
| Open Quinta do Padel8 лют. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP | 1/8 фіналу | 398,13 |
| I Open Absolutos Dez Por Vinte9 лист. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP | 1/16 фіналу | 275,63 |
| Liga Mudum - Fase Regional Zona 3A,3B,3C,3D - Absolutos30 серп. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP | - | 37,5 |
| Liga Mudum - Fase Regional Zona 3A,3B,3C,3D - Absolutos30 серп. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP | - | 6,25 |
| Liga Mudum - Fase Regional Zona 3A,3B,3C,3D - Absolutos29 серп. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP | - | 37,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 3D10 черв. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 3D15 трав. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 6,25 |
Карʼєрні досягнення
3 титулів · 3 фіналів| Дата | Турнір | Партнер | Категорія | Сітка | Результат |
|---|---|---|---|---|---|
| 19 лип. | 2º Open Absolutos Monsaraz Padel Club by MOTÉVORA | Pedro Luís | Masculinos 3 - M3 qB | B | Переможець |
| 20 квіт. | Campeonato Regional Absoluto de Padel 2025 - Zona Centro | Manuel Rito | Masculinos 4 - M4 | Основна | Переможець |
| 29 вер. | I Open Padel Space | Wilson Cordeiro | Masculinos 4 - M4-Q | Основна | Фіналіст |
| 15 вер. | Open Emblezart | Renato Vieira | Masculinos 5 - M5 | Основна | Переможець |
| 12 трав. | Campeonato Regional Absoluto de Padel - Zona Centro | RICARDO SUBTIL | Masculinos 5 - Masculinos 5 | Основна | Фіналіст |
| 24 бер. | III Open 1000 MagicPadel | André Oliveira | Masculinos 4 - Masculinos 4 | Основна | Фіналіст |
Наступні очки до списання
приблизна оцінка; результати-замінники можуть зменшити втрату| Коли | Турнір | Списується з реєстру | Баланс до замін |
|---|---|---|---|
| 63 дн.9 лист. | I Open Absolutos Dez Por VinteMasculinos 3 - M3-QP · 1/16 фіналу | −275,63 | 5 135,62 |
| 154 дн.8 лют. | Open Quinta do PadelMasculinos 3 - M3-QP · 1/8 фіналу | −398,13 | 4 737,49 |
| 189 дн.15 бер. | III CPC Padel CupMasculinos 3 - M3-QP · 1/16 фіналу | −275,63 | 4 461,86 |
| 196 дн.22 бер. | XII Open My Padel CenterMasculinos 3 - M3-QP · 1/16 фіналу | −137,81 | 4 324,05 |
| 203 дн.29 бер. | Viseu Padel ExperienceMasculinos 3 - M3 - QP · 1/16 фіналу | −275,63 | 4 048,42 |
| 224 дн.19 квіт. | Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona CentroMasculinos 3 - M3 - QP · 1/8 фіналу | −398,13 | 3 650,29 |
| 231 дн.26 квіт. | Open Dream PadelMasculinos 3 - M3-QP32 · 1/8 фіналу | −398,13 | 3 252,16 |
| 238 дн.3 трав. | Leiria Master PadelMasculinos 3 - QP M3 · 1/16 фіналу | −689,06 | 2 563,1 |
| 250 дн.15 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 3DMasculinos 3 - Grupo A · - | −6,25 | 2 556,85 |
| 259 дн.24 трав. | Open Prosonic - UBBOMasculinos 3 - M3-QP · 1/16 фіналу | −275,63 | 2 281,22 |
| 273 дн.7 черв. | II Open WOW PadelMasculinos 2 - M2-QP · 1/8 фіналу | −568,75 | 1 712,47 |
| 276 дн.10 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 3DMasculinos 3 - Grupo A · - | −18,75 | 1 693,72 |
| 294 дн.28 черв. | II Open Ultimate Urban PadelMasculinos 3 - QP - M3 · 1/16 фіналу | −275,63 | 1 418,09 |
| 315 дн.19 лип. | 2º Open Absolutos Monsaraz Padel Club by MOTÉVORAMasculinos 3 - M3 · Чвертьфінал | −260,31 | 1 157,78 |
| 315 дн.19 лип. | 2º Open Absolutos Monsaraz Padel Club by MOTÉVORAMasculinos 3 - M3 qB · Переможець | −199,06 | 958,72 |
| 356 дн.29 серп. | Liga Mudum - Fase Regional Zona 3A,3B,3C,3D - AbsolutosMasculinos 3 - M3-QP · - | −37,5 | 921,22 |
| 357 дн.30 серп. | Liga Mudum - Fase Regional Zona 3A,3B,3C,3D - AbsolutosMasculinos 3 - M3-QP · - | −37,5 | 883,72 |
| 357 дн.30 серп. | Liga Mudum - Fase Regional Zona 3A,3B,3C,3D - AbsolutosMasculinos 3 - M3-QP · - | −6,25 | 877,47 |
| 385 дн.27 вер. | Open São João da MadeiraMasculinos 3 - M3-QP · 1/8 фіналу | −398,13 | 479,34 |
| 420 дн.1 лист. | XI Open Ultra Padel Club by AJúlioMasculinos 3 - M3-Grupo A · 3rd Place | −55,13 | 424,21 |
Оновлено 1 вер. · FPP / TieSports
Джерела: FPP / TieSports та публічні публікації Padel Federado · відсутні поля не виводяться