Гравці / Рейтинг ABS / Raul Serra

Raul Serra
Indoor Padel CenterЛіцензія 6851TieSports #66582+45Рівень 3
Рейтинг FPP#478найкращий опублікований #184
Очки FPP3 809,7315 залікових результатів
Опублікований результат15–1747% перемог
32матчів
15перемог
17поразок
14партнерів
18заявок
6подіумів за кар’єру
Історія рейтингу
7 сезонів · найкраща опублікована позиція за рік| Сезон | Дата найкращого | Найкраща позиція | Рівень |
|---|---|---|---|
| 2026 | 30 черв. | #471 | Рівень 3 |
| 2025 | 4 лист. | #638 | Рівень 4 |
| 2024 | 16 квіт. | #367 | Рівень 3 |
| 2023 | 17 жовт. | #305 | Рівень 3 |
| 2022 | 17 січ. | #213 | Рівень 2 |
| 2021 | 29 лист. | #184 | Рівень 2 |
| 2020 | 22 груд. | #200 | Рівень 2 |
Історія матчів
34 матчів знайдено в опублікованих сіткахУчасть у турнірах
18 опублікованих заявокРезультати з очками
16 записів у публічному реєстрі| Турнір | Партнер | Сітка | Результат | Очки |
|---|---|---|---|---|
| Open Racketspro Saldanha20 вер. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2-Grupo C | 3rd Place | 157,5 |
| I OPEN PCG e Padel Clube Tap by LXTEAM30 серп. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2-Grupo A | 3rd Place | 157,5 |
| V Open Rackets Pro Nova2 серп. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | Півфінал | 134,75 |
| II OPEN CLUBE DE PADEL DA PAIÃ26 лип. | André Martins | Masculinos 3 - QP - M3 | Переможець | 245 |
| 2º Open Absolutos Monsaraz Padel Club by MOTÉVORA19 лип. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | Чвертьфінал | 260,31 |
| 2º Open Absolutos Monsaraz Padel Club by MOTÉVORA19 лип. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 qB | Півфінал | 99,53 |
| II Open Ultimate Urban Padel28 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - QP - M4 | Чвертьфінал | 182,22 |
| I MASTERS SUMMERS CUP21 черв. | Не опубліковано | Masculinos 3 - QP - M3 | 1/8 фіналу | 199,06 |
| 7º Open Carlsberg Padel Cup'2614 черв. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | 1/16 фіналу | 137,81 |
| Open Prosonic - UBBO24 трав. | Tiago Calhau | Masculinos 4 - M4-QP | 1/8 фіналу | 139,34 |
| IAG7 & DHM Padel Open IPC17 трав. | Bruno Maia | Masculinos 3 - M3 | 1/16 фіналу | 137,81 |
| Open Carcavelos Ténis & Padel10 трав. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP | 1/8 фіналу | 79,63 |
| Leiria Master Padel3 трав. | Bruno Maia | Masculinos 4 - QP M4 | Чвертьфінал | 455,55 |
| Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona Grande Lisboa19 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Quadro Principal M4 | 1/16 фіналу | 96,47 |
| XI Open Rackets Pro EUL12 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4-QP | 1/8 фіналу | 69,67 |
| Open Lemonfit Absolutos29 бер. | Не опубліковано | Masculinos 4 - QP - M4 | Фіналіст | 60,03 |
Карʼєрні досягнення
4 титулів · 2 фіналів| Дата | Турнір | Партнер | Категорія | Сітка | Результат |
|---|---|---|---|---|---|
| 26 лип. | II OPEN CLUBE DE PADEL DA PAIÃ | André Martins | Masculinos 3 - QP - M3 | Основна | Переможець |
| 29 бер. | Open Lemonfit Absolutos | Luis Beleza | Masculinos 4 - QP - M4 | Основна | Фіналіст |
| 27 серп. | II Open Centriq by CPA | Lígia Rodrigues | Mistos 3 - MX3-QP | Основна | Переможець |
| 8 лист. | Open Racketspro Saldanha - Heineken | Tiago Tainha | Masculinos 2 - QB-M2 | B | Фіналіст |
| 6 вер. | VI Open de Padel Quinta da Moura | Ricardo Azurara | Masculinos 2 - M2 qB | B | Переможець |
| 2 серп. | VI Open PSC M Saúde 2.500 | Ricardo Azurara | Masculinos 2 - M2 qB | B | Переможець |
Наступні очки до списання
приблизна оцінка; результати-замінники можуть зменшити втрату| Коли | Турнір | Списується з реєстру | Баланс до замін |
|---|---|---|---|
| 203 дн.29 бер. | Open Lemonfit AbsolutosMasculinos 4 - QP - M4 · Фіналіст | −60,03 | 3 749,7 |
| 217 дн.12 квіт. | XI Open Rackets Pro EULMasculinos 4 - M4-QP · 1/8 фіналу | −69,67 | 3 680,03 |
| 224 дн.19 квіт. | Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona Grande LisboaMasculinos 4 - Quadro Principal M4 · 1/16 фіналу | −96,47 | 3 583,56 |
| 238 дн.3 трав. | Leiria Master PadelMasculinos 4 - QP M4 · Чвертьфінал | −455,55 | 3 128,01 |
| 245 дн.10 трав. | Open Carcavelos Ténis & PadelMasculinos 3 - M3-QP · 1/8 фіналу | −79,63 | 3 048,38 |
| 252 дн.17 трав. | IAG7 & DHM Padel Open IPCMasculinos 3 - M3 · 1/16 фіналу | −137,81 | 2 910,57 |
| 259 дн.24 трав. | Open Prosonic - UBBOMasculinos 4 - M4-QP · 1/8 фіналу | −139,34 | 2 771,23 |
| 280 дн.14 черв. | 7º Open Carlsberg Padel Cup'26Masculinos 3 - M3 · 1/16 фіналу | −137,81 | 2 633,42 |
| 287 дн.21 черв. | I MASTERS SUMMERS CUPMasculinos 3 - QP - M3 · 1/8 фіналу | −199,06 | 2 434,36 |
| 294 дн.28 черв. | II Open Ultimate Urban PadelMasculinos 4 - QP - M4 · Чвертьфінал | −182,22 | 2 252,14 |
| 315 дн.19 лип. | 2º Open Absolutos Monsaraz Padel Club by MOTÉVORAMasculinos 3 - M3 · Чвертьфінал | −260,31 | 1 991,83 |
| 315 дн.19 лип. | 2º Open Absolutos Monsaraz Padel Club by MOTÉVORAMasculinos 3 - M3 qB · Півфінал | −99,53 | 1 892,3 |
| 322 дн.26 лип. | II OPEN CLUBE DE PADEL DA PAIÃMasculinos 3 - QP - M3 · Переможець | −245 | 1 647,3 |
| 329 дн.2 серп. | V Open Rackets Pro NovaMasculinos 3 - M3 · Півфінал | −134,75 | 1 512,55 |
| 357 дн.30 серп. | I OPEN PCG e Padel Clube Tap by LXTEAMMasculinos 2 - M2-Grupo A · 3rd Place | −157,5 | 1 355,05 |
| 378 дн.20 вер. | Open Racketspro SaldanhaMasculinos 2 - M2-Grupo C · 3rd Place | −157,5 | 1 197,55 |
Оновлено 1 вер. · FPP / TieSports
Джерела: FPP / TieSports та публічні публікації Padel Federado · відсутні поля не виводяться