Гравці / Рейтинг ABS / João Barreiro

João Barreiro
Indoor Padel CenterЛіцензія 32533TieSports #264815ABSРівень 4
Рейтинг FPP#732найкращий опублікований #614
Очки FPP1 833,7511 залікових результатів
Опублікований результат11–569% перемог
16матчів
11перемог
5поразок
6партнерів
3заявок
3подіумів за кар’єру
Історія рейтингу
2 сезонів · найкраща опублікована позиція за рік| Сезон | Дата найкращого | Найкраща позиція | Рівень |
|---|---|---|---|
| 2026 | 30 черв. | #614 | Рівень 4 |
| 2025 | 4 лист. | #815 | Рівень 5 |
Історія матчів
18 матчів знайдено в опублікованих сіткахУчасть у турнірах
3 опублікованих заявок| Турнір | Партнер | Категорія | Посів | Очки пари | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| FIP Silver Lisboa Racket Centre by AVA CR79 вер. | Ivan Soares | Masculinos 4 | #36 | 1 833,75 | Підтверджено |
| IAG7 & DHM Padel Open IPC14 трав. | Marco Fernandes | Masculinos 4 | #2 | 5 965,72 | Очікує |
| II Open SERUL | Tomás Junqueiro | Masculinos 4 | #3 | — | Очікує |
Результати з очками
18 записів у публічному реєстрі| Турнір | Партнер | Сітка | Результат | Очки |
|---|---|---|---|---|
| 2º Open Lisboa Racket Centre by AVA CR713 вер. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4 | 1/16 фіналу | 241,17 |
| I MASTERS SUMMERS CUP21 черв. | Не опубліковано | Masculinos 3 - QP - M3 | 1/8 фіналу | 199,06 |
| IAG7 & DHM Padel Open IPC17 трав. | Marco Fernandes | Masculinos 4 - M4 | Чвертьфінал | 91,11 |
| Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona Grande Lisboa19 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Quadro Principal M4 | 1/16 фіналу | 96,47 |
| XI Open Rackets Pro EUL12 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4-QP | Чвертьфінал | 91,11 |
| III CPC Padel Cup15 бер. | Не опубліковано | Masculinos 5 - M5-QP | Фіналіст | 105 |
| 4º Open Blue Padel Kourts1 бер. | Не опубліковано | Masculinos 5 - M5-QP | 1/8 фіналу | 24,38 |
| V Open Smartpath22 лют. | Не опубліковано | Masculinos 5 - M5-QP16 | Переможець | 30 |
| Liga Mudum - Fase Regional Zona 5 - Absolutos29 серп. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4-QP | - | 6,25 |
| Liga Mudum - Fase Regional Zona 5 - Absolutos29 серп. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4-QP | - | 9,38 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 519 лип. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo B | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 528 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo B | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 521 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo B | - | 9,38 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 530 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo B | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 517 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo B | - | 3,13 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 59 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo B | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 526 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo B | - | 3,13 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 529 бер. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo B | - | 6,25 |
Карʼєрні досягнення
1 титулів · 2 фіналів| Дата | Турнір | Партнер | Категорія | Сітка | Результат |
|---|---|---|---|---|---|
| 15 бер. | III CPC Padel Cup | David Cardoso | Masculinos 5 - M5-QP | Основна | Фіналіст |
| 22 лют. | V Open Smartpath | David Cardoso | Masculinos 5 - M5-QP16 | Основна | Переможець |
| 13 лип. | 13º Summer Open Valténis | Cláudio Brito | Masculinos 4 - M4 | Основна | Фіналіст |
Наступні очки до списання
приблизна оцінка; результати-замінники можуть зменшити втрату| Коли | Турнір | Списується з реєстру | Баланс до замін |
|---|---|---|---|
| 168 дн.22 лют. | V Open SmartpathMasculinos 5 - M5-QP16 · Переможець | −30 | 1 803,75 |
| 175 дн.1 бер. | 4º Open Blue Padel KourtsMasculinos 5 - M5-QP · 1/8 фіналу | −24,38 | 1 779,37 |
| 189 дн.15 бер. | III CPC Padel CupMasculinos 5 - M5-QP · Фіналіст | −105 | 1 674,37 |
| 203 дн.29 бер. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 4 - Grupo B · - | −6,25 | 1 668,12 |
| 217 дн.12 квіт. | XI Open Rackets Pro EULMasculinos 4 - M4-QP · Чвертьфінал | −91,11 | 1 577,01 |
| 224 дн.19 квіт. | Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona Grande LisboaMasculinos 4 - Quadro Principal M4 · 1/16 фіналу | −96,47 | 1 480,54 |
| 231 дн.26 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 4 - Grupo B · - | −3,13 | 1 477,41 |
| 244 дн.9 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 4 - Grupo B · - | −6,25 | 1 471,16 |
| 252 дн.17 трав. | IAG7 & DHM Padel Open IPCMasculinos 4 - M4 · Чвертьфінал | −91,11 | 1 380,05 |
| 252 дн.17 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 4 - Grupo B · - | −3,13 | 1 376,92 |
| 265 дн.30 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 4 - Grupo B · - | −6,25 | 1 370,67 |
| 287 дн.21 черв. | I MASTERS SUMMERS CUPMasculinos 3 - QP - M3 · 1/8 фіналу | −199,06 | 1 171,61 |
| 287 дн.21 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 4 - Grupo B · - | −9,38 | 1 162,23 |
| 294 дн.28 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 4 - Grupo B · - | −6,25 | 1 155,98 |
| 315 дн.19 лип. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 4 - Grupo B · - | −6,25 | 1 149,73 |
| 356 дн.29 серп. | Liga Mudum - Fase Regional Zona 5 - AbsolutosMasculinos 4 - M4-QP · - | −6,25 | 1 143,48 |
| 356 дн.29 серп. | Liga Mudum - Fase Regional Zona 5 - AbsolutosMasculinos 4 - M4-QP · - | −9,38 | 1 134,1 |
| 371 дн.13 вер. | 2º Open Lisboa Racket Centre by AVA CR7Masculinos 4 - M4 · 1/16 фіналу | −241,17 | 892,93 |
Оновлено 1 вер. · FPP / TieSports
Джерела: FPP / TieSports та публічні публікації Padel Federado · відсутні поля не виводяться