Гравці / Рейтинг ABS / PP

Ліцензія 17769TieSports #198953ABSРівень 4
Рейтинг FPP#567найкращий опублікований #415
Очки FPP2 937,949 залікових результатів
Опублікований результат2–433% перемог
6матчів
2перемог
4поразок
6партнерів
5заявок
1подіумів за кар’єру
Історія рейтингу
3 сезонів · найкраща опублікована позиція за рік| Сезон | Дата найкращого | Найкраща позиція | Рівень |
|---|---|---|---|
| 2026 | 17 бер. | #415 | Рівень 3 |
| 2025 | 14 жовт. | #427 | Рівень 3 |
| 2024 | 29 жовт. | #602 | Рівень 4 |
Історія матчів
6 матчів знайдено в опублікованих сітках| Дата | Турнір | Партнер | Суперники | Раунд | Результат | Рахунок |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20 черв.15:15 | 1º Masters Summer CupMasculinos 3 | Telmo Coito | Leonardo RuaMIGUEL GOMES | Чвертьфінал | Поразка | 6-2 6-4 |
| 20 черв.10:00 | 1º Masters Summer CupMasculinos 3 | Telmo Coito | João BarreiroRaul Serra | 1/8 фіналу | Перемога | 1-6 2-6 |
| 1 трав.21:15 | Leiria Master PadelQP M3 | Jota | João MarquesTomás Rodrigues | 1/16 фіналу | Поразка | 7-5 6-2 |
| 13 бер.22:30 | III CPC Padel CupM3-QP | Miguel Silva | André GomesMiguel Rosado da Fonseca | 1/16 фіналу | Поразка | 0-6 3-6 |
| 11 бер.22:30 | III CPC Padel CupM3-Quali | Miguel Silva | Salvador AlmeidaJoão Batista | 1/8 фіналу | Перемога | 4-6 4-6 |
| 27 лют.23:15 | 4º Open Blue Padel KourtsM3-QP | Miguel Silva | Rui TerrosoRicardo Ginja | 1/16 фіналу | Поразка | 3-6 6-3 10-6 |
Участь у турнірах
5 опублікованих заявок| Турнір | Партнер | Категорія | Посів | Очки пари | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| FIP Bronze Almeirim2 жовт. | Jota | Masculinos 3 | #7 | 9 837,32 | Очікує |
| 1º Masters Summer Cup16 черв. | Telmo Coito | Masculinos 3 | #8 | 6 483,25 | Очікує |
| I Open CTSA4 трав. | Nuno Rosa Roberto | Masculinos 3 | #1 | 8 059,52 | Очікує |
| Leiria Master Padel30 квіт. | Jota | Masculinos 3 | #20 | 11 131,47 | Очікує |
| FIP Bronze Oeiras | PEDRO ALVES | Masculinos 3 | #10 | — | Підтверджено |
Результати з очками
12 записів у публічному реєстрі| Турнір | Партнер | Сітка | Результат | Очки |
|---|---|---|---|---|
| Open Oeiras Valley18 жовт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP | 1/16 фіналу | 275,63 |
| 4º Open AlmeirINN Padel4 жовт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP | Півфінал | 673,75 |
| I MASTERS SUMMERS CUP21 черв. | Не опубліковано | Masculinos 3 - QP - M3 | Чвертьфінал | 260,31 |
| I Open CTSA10 трав. | Nuno Rosa Roberto | Masculinos 3 - Grupo A | 3rd Place | 55,13 |
| Leiria Master Padel3 трав. | Jota | Masculinos 3 - QP M3 | 1/16 фіналу | 689,06 |
| Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona Centro19 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 - QP | 1/8 фіналу | 398,13 |
| III CPC Padel Cup15 бер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP | 1/16 фіналу | 275,63 |
| 4º Open Blue Padel Kourts1 бер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP | 1/16 фіналу | 137,81 |
| I Open Absolutos Dez Por Vinte9 лист. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP | 1/8 фіналу | 398,13 |
| Liga Mudum - Fase Regional Zona 4A,4B,4C,4D - Absolutos30 серп. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4-QP | - | 9,38 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 4B20 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 4B9 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 6,25 |
Карʼєрні досягнення
1 титулів · 0 фіналів| Дата | Турнір | Партнер | Категорія | Сітка | Результат |
|---|---|---|---|---|---|
| 14 квіт. | IX Open Rackets Pro EUL | Afonso Ribeiro | Masculinos 4 - M4-QP | Основна | Переможець |
Наступні очки до списання
приблизна оцінка; результати-замінники можуть зменшити втрату| Коли | Турнір | Списується з реєстру | Баланс до замін |
|---|---|---|---|
| 63 дн.9 лист. | I Open Absolutos Dez Por VinteMasculinos 3 - M3-QP · 1/8 фіналу | −398,13 | 2 539,81 |
| 175 дн.1 бер. | 4º Open Blue Padel KourtsMasculinos 3 - M3-QP · 1/16 фіналу | −137,81 | 2 402 |
| 189 дн.15 бер. | III CPC Padel CupMasculinos 3 - M3-QP · 1/16 фіналу | −275,63 | 2 126,37 |
| 224 дн.19 квіт. | Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona CentroMasculinos 3 - M3 - QP · 1/8 фіналу | −398,13 | 1 728,24 |
| 238 дн.3 трав. | Leiria Master PadelMasculinos 3 - QP M3 · 1/16 фіналу | −689,06 | 1 039,18 |
| 244 дн.9 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 4BMasculinos 4 - Grupo A · - | −6,25 | 1 032,93 |
| 245 дн.10 трав. | I Open CTSAMasculinos 3 - Grupo A · 3rd Place | −55,13 | 977,8 |
| 286 дн.20 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 4BMasculinos 4 - Grupo A · - | −6,25 | 971,55 |
| 287 дн.21 черв. | I MASTERS SUMMERS CUPMasculinos 3 - QP - M3 · Чвертьфінал | −260,31 | 711,24 |
| 357 дн.30 серп. | Liga Mudum - Fase Regional Zona 4A,4B,4C,4D - AbsolutosMasculinos 4 - M4-QP · - | −9,38 | 701,86 |
| 392 дн.4 жовт. | 4º Open AlmeirINN PadelMasculinos 3 - M3-QP · Півфінал | −673,75 | 28,11 |
| 406 дн.18 жовт. | Open Oeiras ValleyMasculinos 3 - M3-QP · 1/16 фіналу | −275,63 | 0 |
Оновлено 1 вер. · FPP / TieSports
Джерела: FPP / TieSports та публічні публікації Padel Federado · відсутні поля не виводяться