Гравці / Рейтинг ABS / Filipe Costa

Filipe Costa
Top-padel GuimarãesЛіцензія 23775TieSports #251250ABSРівень 2
Рейтинг FPP#196найкращий опублікований #196
Очки FPP14 816,2916 залікових результатів
Опублікований результат8–1338% перемог
21матчів
8перемог
13поразок
8партнерів
14заявок
3подіумів за кар’єру
Історія рейтингу
0 сезонів · найкраща опублікована позиція за рікПоки що недостатньо історичних даних, щоб побудувати динаміку.
Історія матчів
23 матчів знайдено в опублікованих сіткахУчасть у турнірах
14 опублікованих заявок| Турнір | Партнер | Категорія | Посів | Очки пари | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| FIP Silver São João da Madeira25 вер. | Mati Mendez | Masculinos 2 | #12 | 20 799,1 | Очікує |
| FIP Silver Guimarães14 вер. | Gonçalo Santos | Masculinos 2 | #16 | 30 014,77 | Очікує |
| Open Empizinhos 20269 вер. | Pedro Pando | Masculinos 2 | #3 | 32 594,1 | Підтверджено |
| Vilamoura Summer Cup14 серп. | Guilherme Costa | Masculinos 2 | #21 | 25 495,35 | Підтверджено |
| Open Mercainox31 лип. | Mati Mendez | Masculinos 2 | #22 | 15 691,13 | Підтверджено |
| Mimosa Open Porto 202624 лип. | Gonçalo Santos | Masculinos 2 | #26 | 26 315,24 | Підтверджено |
| 2º Open Feel Padel17 лип. | Pedro Pando | Masculinos 2 | #4 | 22 690,78 | Очікує |
| Campeonato Nacional Absoluto8 лип. | Gonçalo Santos | Masculinos 2 | #40 | 26 709,22 | Очікує |
| Portugal Master Padel16 черв. | Mati Mendez | Masculinos 2 | #46 | 15 042,03 | Очікує |
| Open Warrior Padel Arena10 черв. | Gonçalo Santos | Masculinos 2 | #8 | 18 863,28 | Очікує |
| 10º Open Hospital Santa Maria do Porto3 черв. | Gonçalo Santos | Masculinos 2 | #21 | 17 282,58 | Очікує |
| Maia Padel Open 202620 трав. | Pedro Pando | Masculinos 2 | #10 | 18 975,55 | Очікує |
| Leiria Master Padel30 квіт. | Pedro Pando | Masculinos 3 | #3 | 17 437,04 | Очікує |
| Open Top-padel Fluvial23 квіт. | Tiago Moreira | Masculinos 2 | #10 | 14 017,81 | Очікує |
Результати з очками
24 записів у публічному реєстрі| Турнір | Партнер | Сітка | Результат | Очки |
|---|---|---|---|---|
| Open McDonald´s20 вер. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2 | 1/16 фіналу | 787,5 |
| OPEN EMPIZINHOS 202613 вер. | Pedro Pando | Masculinos 2 - M2 - QP | Чвертьфінал | 743,75 |
| Vilamoura Summer Cup16 серп. | Guilherme Costa | Masculinos 2 - M2-QP | 1/16 фіналу | 787,5 |
| Open Mercainox2 серп. | Mati Mendez | Masculinos 2 - M2 - QP | Чвертьфінал | 1 487,5 |
| Mimosa Open Porto 202626 лип. | Gonçalo Santos | Masculinos 2 - M2 - QP | 1/16 фіналу | 1 968,75 |
| 2º Open Feel Padel19 лип. | Pedro Pando | Masculinos 2 - M2 | Півфінал | 962,5 |
| HeyDoc Campeonato Nacional Absoluto de Padel12 лип. | Не опубліковано | Masculinos 2 - Quali Masculinos 2 | 1/16 фіналу | 0,35 |
| Open Warrior Padel Arena14 черв. | Gonçalo Santos | Masculinos 2 - M2 - QP | Півфінал | 962,5 |
| 10º Open Hospital Santa Maria do Porto7 черв. | Gonçalo Santos | Masculinos 2 - M2 - QP | 1/16 фіналу | 787,5 |
| Leiria Master Padel3 трав. | Pedro Pando | Masculinos 3 - QP M3 | Чвертьфінал | 1 301,56 |
| Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona Norte19 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2 - QP | 1/16 фіналу | 787,5 |
| Open Villae Verdasca12 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2 | 1/8 фіналу | 568,75 |
| Open Xavier Meneses | XM Talent22 бер. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2 | 1/16 фіналу | 787,5 |
| Open Quinta do Padel8 лют. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2-QP | Півфінал | 1 925 |
| Open Bioniq16 лист. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | Переможець | 1 225 |
| Open Caetano Auto9 лист. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | Чвертьфінал | 260,31 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B19 лип. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B28 черв. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B20 черв. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B24 трав. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B17 трав. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B10 трав. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B20 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1B28 бер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 37,5 |
Карʼєрні досягнення
3 титулів · 0 фіналів| Дата | Турнір | Партнер | Категорія | Сітка | Результат |
|---|---|---|---|---|---|
| 16 лист. | Open Bioniq | Tomás Martins | Masculinos 3 - M3 | Основна | Переможець |
| 26 жовт. | Open Guimarães 2025 | Tomás Martins | Masculinos 3 - Main | Основна | Переможець |
| 7 вер. | Dulupadel Open 2000 | Diogo Macedo | Masculinos 3 - Main | Основна | Переможець |
Наступні очки до списання
приблизна оцінка; результати-замінники можуть зменшити втрату| Коли | Турнір | Списується з реєстру | Баланс до замін |
|---|---|---|---|
| 63 дн.9 лист. | Open Caetano AutoMasculinos 3 - M3 · Чвертьфінал | −260,31 | 14 555,98 |
| 70 дн.16 лист. | Open BioniqMasculinos 3 - M3 · Переможець | −1 225 | 13 330,98 |
| 154 дн.8 лют. | Open Quinta do PadelMasculinos 2 - M2-QP · Півфінал | −1 925 | 11 405,98 |
| 196 дн.22 бер. | Open Xavier Meneses | XM TalentMasculinos 2 - M2 · 1/16 фіналу | −787,5 | 10 618,48 |
| 202 дн.28 бер. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 3 - Grupo A · - | −37,5 | 10 580,98 |
| 217 дн.12 квіт. | Open Villae VerdascaMasculinos 2 - M2 · 1/8 фіналу | −568,75 | 10 012,23 |
| 224 дн.19 квіт. | Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona NorteMasculinos 2 - M2 - QP · 1/16 фіналу | −787,5 | 9 224,73 |
| 225 дн.20 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 3 - Grupo A · - | −18,75 | 9 205,98 |
| 238 дн.3 трав. | Leiria Master PadelMasculinos 3 - QP M3 · Чвертьфінал | −1 301,56 | 7 904,42 |
| 245 дн.10 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 3 - Grupo A · - | −18,75 | 7 885,67 |
| 252 дн.17 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 3 - Grupo A · - | −6,25 | 7 879,42 |
| 259 дн.24 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 3 - Grupo A · - | −6,25 | 7 873,17 |
| 273 дн.7 черв. | 10º Open Hospital Santa Maria do PortoMasculinos 2 - M2 - QP · 1/16 фіналу | −787,5 | 7 085,67 |
| 280 дн.14 черв. | Open Warrior Padel ArenaMasculinos 2 - M2 - QP · Півфінал | −962,5 | 6 123,17 |
| 286 дн.20 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 3 - Grupo A · - | −18,75 | 6 104,42 |
| 294 дн.28 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 3 - Grupo A · - | −6,25 | 6 098,17 |
| 308 дн.12 лип. | HeyDoc Campeonato Nacional Absoluto de PadelMasculinos 2 - Quali Masculinos 2 · 1/16 фіналу | −0,35 | 6 097,82 |
| 315 дн.19 лип. | 2º Open Feel PadelMasculinos 2 - M2 · Півфінал | −962,5 | 5 135,32 |
| 315 дн.19 лип. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 1BMasculinos 3 - Grupo A · - | −18,75 | 5 116,57 |
| 322 дн.26 лип. | Mimosa Open Porto 2026Masculinos 2 - M2 - QP · 1/16 фіналу | −1 968,75 | 3 147,82 |
| 329 дн.2 серп. | Open MercainoxMasculinos 2 - M2 - QP · Чвертьфінал | −1 487,5 | 1 660,32 |
| 343 дн.16 серп. | Vilamoura Summer CupMasculinos 2 - M2-QP · 1/16 фіналу | −787,5 | 872,82 |
| 371 дн.13 вер. | OPEN EMPIZINHOS 2026Masculinos 2 - M2 - QP · Чвертьфінал | −743,75 | 129,07 |
| 378 дн.20 вер. | Open McDonald´sMasculinos 2 - M2 · 1/16 фіналу | −787,5 | 0 |
Оновлено 1 вер. · FPP / TieSports
Джерела: FPP / TieSports та публічні публікації Padel Federado · відсутні поля не виводяться