Гравці / Рейтинг ABS / Diarmuid McGann

Diarmuid McGann
AirfutPadelIndoorЛіцензія 26104TieSports #287585+35Рівень 3
Рейтинг FPP#277найкращий опублікований #201
Очки FPP8 973,7510 залікових результатів
Опублікований результат7–558% перемог
12матчів
7перемог
5поразок
10партнерів
7заявок
3подіумів за кар’єру
Історія рейтингу
3 сезонів · найкраща опублікована позиція за рік| Сезон | Дата найкращого | Найкраща позиція | Рівень |
|---|---|---|---|
| 2026 | 28 квіт. | #201 | Рівень 2 |
| 2025 | 28 жовт. | #279 | Рівень 3 |
| 2024 | 3 груд. | #625 | Рівень 4 |
Історія матчів
12 матчів знайдено в опублікованих сіткахУчасть у турнірах
7 опублікованих заявок| Турнір | Партнер | Категорія | Посів | Очки пари | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| IAG7 & DHM Padel Open IPC14 трав. | VASCO RUSSO | Masculinos 2 | #22 | 18 975,98 | Очікує |
| Open Carcavelos Ténis e Padel 20268 трав. | VASCO RUSSO | Masculinos 2 | #12 | 19 885,98 | Очікує |
| Open Dream Padel21 квіт. | Javier Perez | Masculinos 2 | #28 | 18 312,19 | Очікує |
| Open Prosonic - UBBO | César Delbecque | Masculinos 2 | #43 | — | Підтверджено |
| FIP Bronze Almeirim | Marco Tardieux | Masculinos 2 | #35 | — | Підтверджено |
| VI Open CPA | Pituka | Masculinos 1 | #12 | — | Підтверджено |
| FIP Bronze Oeiras | Rui Mena | Masculinos 2 | #37 | — | Підтверджено |
Результати з очками
16 записів у публічному реєстрі| Турнір | Партнер | Сітка | Результат | Очки |
|---|---|---|---|---|
| Open Oeiras Valley18 жовт. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2-QP | 1/8 фіналу | 1 137,5 |
| VI Open CPA11 жовт. | Pituka | Masculinos 1 - M1-QP | 1/8 фіналу | 1 625 |
| 4º Open AlmeirINN Padel4 жовт. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2-QP | 1/16 фіналу | 787,5 |
| Open Carcavelos Ténis & Padel10 трав. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2-QP | 1/8 фіналу | 227,5 |
| Open Dream Padel26 квіт. | Javier Perez | Masculinos 2 - M2-QP32 | 1/8 фіналу | 1 137,5 |
| Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona Grande Lisboa19 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 2 - Quadro Principal M2 | 1/8 фіналу | 1 137,5 |
| XII Open My Padel Center22 бер. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2-QP | Чвертьфінал | 743,75 |
| III CPC Padel Cup15 бер. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2-QP | 1/8 фіналу | 1 137,5 |
| V Open Smartpath22 лют. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2-QP32 | 1/8 фіналу | 227,5 |
| Liga Mudum - Fase Regional Zona 5 - Absolutos30 серп. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2-QP | - | 25 |
| Liga Mudum - Fase Regional Zona 5 - Absolutos30 серп. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2-QP | - | 12,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 521 черв. | Не опубліковано | Masculinos 2 - Grupo A | - | 25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 524 трав. | Не опубліковано | Masculinos 2 - Grupo A | - | 25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 515 трав. | Не опубліковано | Masculinos 2 - Grupo A | - | 62,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 526 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 2 - Grupo A | - | 25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 529 бер. | Не опубліковано | Masculinos 2 - Grupo A | - | 75 |
Карʼєрні досягнення
2 титулів · 1 фіналів| Дата | Турнір | Партнер | Категорія | Сітка | Результат |
|---|---|---|---|---|---|
| 21 вер. | 1º Open Lisboa Racket Centre by Lusotendas | Filipe Pereira | Masculinos 3 - M3 | Основна | Фіналіст |
| 6 жовт. | III Open Veteranos – Quinta da Marinha | Daniel Silva | Masculinos +35 - Fase Final | Основна | Переможець |
| 1 вер. | Torneio PCG 2024 | Rui Mena | Masculinos 2 - QP(16)-M2 | Основна | Переможець |
Наступні очки до списання
приблизна оцінка; результати-замінники можуть зменшити втрату| Коли | Турнір | Списується з реєстру | Баланс до замін |
|---|---|---|---|
| 168 дн.22 лют. | V Open SmartpathMasculinos 2 - M2-QP32 · 1/8 фіналу | −227,5 | 8 746,25 |
| 189 дн.15 бер. | III CPC Padel CupMasculinos 2 - M2-QP · 1/8 фіналу | −1 137,5 | 7 608,75 |
| 196 дн.22 бер. | XII Open My Padel CenterMasculinos 2 - M2-QP · Чвертьфінал | −743,75 | 6 865 |
| 203 дн.29 бер. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 2 - Grupo A · - | −75 | 6 790 |
| 224 дн.19 квіт. | Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona Grande LisboaMasculinos 2 - Quadro Principal M2 · 1/8 фіналу | −1 137,5 | 5 652,5 |
| 231 дн.26 квіт. | Open Dream PadelMasculinos 2 - M2-QP32 · 1/8 фіналу | −1 137,5 | 4 515 |
| 231 дн.26 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 2 - Grupo A · - | −25 | 4 490 |
| 245 дн.10 трав. | Open Carcavelos Ténis & PadelMasculinos 2 - M2-QP · 1/8 фіналу | −227,5 | 4 262,5 |
| 250 дн.15 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 2 - Grupo A · - | −62,5 | 4 200 |
| 259 дн.24 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 2 - Grupo A · - | −25 | 4 175 |
| 287 дн.21 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 2 - Grupo A · - | −25 | 4 150 |
| 357 дн.30 серп. | Liga Mudum - Fase Regional Zona 5 - AbsolutosMasculinos 2 - M2-QP · - | −25 | 4 125 |
| 357 дн.30 серп. | Liga Mudum - Fase Regional Zona 5 - AbsolutosMasculinos 2 - M2-QP · - | −12,5 | 4 112,5 |
| 392 дн.4 жовт. | 4º Open AlmeirINN PadelMasculinos 2 - M2-QP · 1/16 фіналу | −787,5 | 3 325 |
| 399 дн.11 жовт. | VI Open CPAMasculinos 1 - M1-QP · 1/8 фіналу | −1 625 | 1 700 |
| 406 дн.18 жовт. | Open Oeiras ValleyMasculinos 2 - M2-QP · 1/8 фіналу | −1 137,5 | 562,5 |
Оновлено 1 вер. · FPP / TieSports
Джерела: FPP / TieSports та публічні публікації Padel Federado · відсутні поля не виводяться