Гравці / Рейтинг ABS / João Espadinha de Sousa

João Espadinha de Sousa
OeirasPadelAcademyЛіцензія 10627TieSports #103487ABSРівень 2
Рейтинг FPP#177найкращий опублікований #140
Очки FPP16 60014 залікових результатів
Опублікований результат11–1346% перемог
24матчів
11перемог
13поразок
12партнерів
11заявок
5подіумів за кар’єру
Історія рейтингу
5 сезонів · найкраща опублікована позиція за рік| Сезон | Дата найкращого | Найкраща позиція | Рівень |
|---|---|---|---|
| 2026 | 7 лип. | #140 | Рівень 2 |
| 2025 | 14 жовт. | #176 | Рівень 2 |
| 2024 | 12 лист. | #218 | Рівень 2 |
| 2023 | 1 серп. | #308 | Рівень 3 |
| 2022 | 23 серп. | #475 | Рівень 3 |
Історія матчів
24 матчів знайдено в опублікованих сіткахУчасть у турнірах
11 опублікованих заявок| Турнір | Партнер | Категорія | Посів | Очки пари | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| Vilamoura Summer Cup14 серп. | Eduardo Costa | Masculinos 2 | #11 | 37 275 | Підтверджено |
| 2º Open Absolutos by Monsaraz Padel Club15 лип. | Rúben Sequeira | Masculinos 2 | #1 | 45 987,5 | Підтверджено |
| Campeonato Nacional Absoluto8 лип. | Eduardo Costa | Masculinos 2 | #29 | 38 912,85 | Очікує |
| Open Ultimate Urban Padel24 черв. | Rafael Carvalho | Masculinos 2 | #9 | 37 556,25 | Очікує |
| Open Ultimate Urban Padel24 черв. | Rui Janota | Masculinos 2 | #16 | 29 620 | Очікує |
| Carvoeiro Open18 черв. | Afonso Manso | Masculinos 1 | #9 | 38 154,06 | Очікує |
| 7º Open Carlsberg W Padel Country Club10 черв. | Salvador Kendall | Masculinos 2 | #10 | 29 796,25 | Очікує |
| IV Open Absolutos by Tasca Jota on Fire3 черв. | VASCO RUSSO | Masculinos 2 | #1 | 38 444,1 | Підтверджено |
| IAG7 & DHM Padel Open IPC14 трав. | Tiago Coelho | Masculinos 2 | #2 | 41 181,25 | Очікує |
| Open Carcavelos Ténis e Padel 20268 трав. | Vasco Peixoto | Masculinos 2 | #8 | 28 243,75 | Очікує |
| Leiria Master Padel30 квіт. | VASCO RUSSO | Masculinos 2 | #35 | 25 229,1 | Очікує |
Результати з очками
21 записів у публічному реєстрі| Турнір | Партнер | Сітка | Результат | Очки |
|---|---|---|---|---|
| Vilamoura Summer Cup16 серп. | Eduardo Costa | Masculinos 2 - M2-QP | 1/16 фіналу | 787,5 |
| 2º Open Absolutos Monsaraz Padel Club by MOTÉVORA19 лип. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2 | Чвертьфінал | 743,75 |
| II Open Ultimate Urban Padel28 черв. | Не опубліковано | Masculinos 2 - QP - M2 | 1/16 фіналу | 787,5 |
| CARVOEIRO OPEN 202621 черв. | Не опубліковано | Masculinos 1 - M1 | 1/8 фіналу | 1 625 |
| IV Open Absolutos by Tasca Jota on Fire7 черв. | VASCO RUSSO | Masculinos 2 - Main M2 | Півфінал | 962,5 |
| IAG7 & DHM Padel Open IPC17 трав. | Tiago Coelho | Masculinos 2 - M2 | Переможець | 1 750 |
| Leiria Master Padel3 трав. | VASCO RUSSO | Masculinos 2 - QP M2 | 1/16 фіналу | 1 968,75 |
| XI Open Rackets Pro EUL12 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2-QP | 1/8 фіналу | 568,75 |
| 2º LX Clash Stars Open by Carlsberg5 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2 | 1/8 фіналу | 568,75 |
| III CPC Padel Cup15 бер. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2-QP | 1/8 фіналу | 1 137,5 |
| 4º Open Blue Padel Kourts1 бер. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2-QP | 1/16 фіналу | 393,75 |
| V Open Smartpath22 лют. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2-QP32 | Чвертьфінал | 297,5 |
| Open Quinta do Padel8 лют. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2-QP | Чвертьфінал | 1 487,5 |
| Open Bioniq16 лист. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2 | 1/8 фіналу | 1 137,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 519 лип. | Не опубліковано | Masculinos 2 - Grupo B | - | 12,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 530 черв. | Не опубліковано | Masculinos 2 - Grupo B | - | 12,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 521 черв. | Не опубліковано | Masculinos 2 - Grupo B | - | 37,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 57 черв. | Не опубліковано | Masculinos 2 - Grupo B | - | 37,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 510 трав. | Не опубліковано | Masculinos 2 - Grupo B | - | 37,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 523 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 2 - Grupo B | - | 12,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 512 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 2 - Grupo B | - | 37,5 |
Карʼєрні досягнення
4 титулів · 1 фіналів| Дата | Турнір | Партнер | Категорія | Сітка | Результат |
|---|---|---|---|---|---|
| 17 трав. | IAG7 & DHM Padel Open IPC | Tiago Coelho | Masculinos 2 - M2 | Основна | Переможець |
| 13 лип. | III Open CTPL Miraluz II by Elite Realty | António Lino Coelho | Masculinos 2 - M2 | Основна | Фіналіст |
| 8 черв. | III 77 Open | António Lino Coelho | Masculinos 2 - M2-Quadro | Основна | Переможець |
| 15 серп. | Vilamoura Padel Open | João Batista | Masculinos 4 - M4 qB | B | Переможець |
| 22 трав. | X Summer Open Valténis | João Batista | Masculinos 4 - M4 | Основна | Переможець |
Наступні очки до списання
приблизна оцінка; результати-замінники можуть зменшити втрату| Коли | Турнір | Списується з реєстру | Баланс до замін |
|---|---|---|---|
| 70 дн.16 лист. | Open BioniqMasculinos 2 - M2 · 1/8 фіналу | −1 137,5 | 15 462,5 |
| 154 дн.8 лют. | Open Quinta do PadelMasculinos 2 - M2-QP · Чвертьфінал | −1 487,5 | 13 975 |
| 168 дн.22 лют. | V Open SmartpathMasculinos 2 - M2-QP32 · Чвертьфінал | −297,5 | 13 677,5 |
| 175 дн.1 бер. | 4º Open Blue Padel KourtsMasculinos 2 - M2-QP · 1/16 фіналу | −393,75 | 13 283,75 |
| 189 дн.15 бер. | III CPC Padel CupMasculinos 2 - M2-QP · 1/8 фіналу | −1 137,5 | 12 146,25 |
| 210 дн.5 квіт. | 2º LX Clash Stars Open by CarlsbergMasculinos 2 - M2 · 1/8 фіналу | −568,75 | 11 577,5 |
| 217 дн.12 квіт. | XI Open Rackets Pro EULMasculinos 2 - M2-QP · 1/8 фіналу | −568,75 | 11 008,75 |
| 217 дн.12 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 2 - Grupo B · - | −37,5 | 10 971,25 |
| 228 дн.23 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 2 - Grupo B · - | −12,5 | 10 958,75 |
| 238 дн.3 трав. | Leiria Master PadelMasculinos 2 - QP M2 · 1/16 фіналу | −1 968,75 | 8 990 |
| 245 дн.10 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 2 - Grupo B · - | −37,5 | 8 952,5 |
| 252 дн.17 трав. | IAG7 & DHM Padel Open IPCMasculinos 2 - M2 · Переможець | −1 750 | 7 202,5 |
| 273 дн.7 черв. | IV Open Absolutos by Tasca Jota on FireMasculinos 2 - Main M2 · Півфінал | −962,5 | 6 240 |
| 273 дн.7 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 2 - Grupo B · - | −37,5 | 6 202,5 |
| 287 дн.21 черв. | CARVOEIRO OPEN 2026Masculinos 1 - M1 · 1/8 фіналу | −1 625 | 4 577,5 |
| 287 дн.21 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 2 - Grupo B · - | −37,5 | 4 540 |
| 294 дн.28 черв. | II Open Ultimate Urban PadelMasculinos 2 - QP - M2 · 1/16 фіналу | −787,5 | 3 752,5 |
| 296 дн.30 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 2 - Grupo B · - | −12,5 | 3 740 |
| 315 дн.19 лип. | 2º Open Absolutos Monsaraz Padel Club by MOTÉVORAMasculinos 2 - M2 · Чвертьфінал | −743,75 | 2 996,25 |
| 315 дн.19 лип. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 2 - Grupo B · - | −12,5 | 2 983,75 |
| 343 дн.16 серп. | Vilamoura Summer CupMasculinos 2 - M2-QP · 1/16 фіналу | −787,5 | 2 196,25 |
Оновлено 1 вер. · FPP / TieSports
Джерела: FPP / TieSports та публічні публікації Padel Federado · відсутні поля не виводяться