Гравці / Рейтинг ABS / Vasco Leslie

Vasco Leslie
OeirasPadelAcademyЛіцензія 9831TieSports #92781ABSРівень 2
Рейтинг FPP#212найкращий опублікований #170
Очки FPP12 743,1313 залікових результатів
Опублікований результат23–874% перемог
31матчів
23перемог
8поразок
8партнерів
14заявок
7подіумів за кар’єру
Історія рейтингу
5 сезонів · найкраща опублікована позиція за рік| Сезон | Дата найкращого | Найкраща позиція | Рівень |
|---|---|---|---|
| 2026 | 6 жовт. | #170 | Рівень 2 |
| 2025 | 28 жовт. | #537 | Рівень 4 |
| 2023 | 7 бер. | #734 | Рівень 4 |
| 2022 | 11 жовт. | #683 | Рівень 4 |
| 2020 | 17 лист. | #961 | Рівень 5 |
Історія матчів
32 матчів знайдено в опублікованих сіткахУчасть у турнірах
14 опублікованих заявок| Турнір | Партнер | Категорія | Посів | Очки пари | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| FIP Bronze Almeirim2 жовт. | Tomás Pinheiro | Masculinos 2 | #11 | 26 590,01 | Очікує |
| FIP Silver São João da Madeira25 вер. | Tomás Pinheiro | Masculinos 2 | #9 | 26 590,01 | Очікує |
| FIP Silver Lisboa Racket Centre by AVA CR79 вер. | Javier Perez | Masculinos 2 | #41 | 20 977,19 | Підтверджено |
| Open Ultimate Urban Padel24 черв. | Javier Perez | Masculinos 2 | #34 | 13 608,44 | Очікує |
| Portugal Master Padel16 черв. | Tomás Pinheiro | Masculinos 3 | #20 | 12 752,79 | Очікує |
| 7º Open Carlsberg W Padel Country Club10 черв. | Vasco Peixoto | Masculinos 2 | #18 | 18 399,01 | Очікує |
| 2º Open WOW Padel3 черв. | Diogo Pereira da Silva | Masculinos 2 | #8 | 25 506,57 | Підтверджено |
| IAG7 & DHM Padel Open IPC14 трав. | Javier Perez | Masculinos 2 | #32 | 13 258,44 | Очікує |
| Leiria Master Padel30 квіт. | Vasco Peixoto | Masculinos 2 | #50 | 16 418,13 | Очікує |
| Open Prosonic - UBBO | Vasco Peixoto | Masculinos 2 | #40 | — | Підтверджено |
| VI Open CPA | Javier Perez | Masculinos 2 | #9 | — | Підтверджено |
| FIP Bronze Oeiras | Javier Perez | Masculinos 2 | #22 | — | Підтверджено |
| II Open Dezporvinte | Javier Perez | Masculinos 2 | #28 | — | Підтверджено |
| 1º Open de Absolutos by GRIP | Francisco Amorim | Masculinos 1 | #19 | — | Підтверджено |
Результати з очками
22 записів у публічному реєстрі| Турнір | Партнер | Сітка | Результат | Очки |
|---|---|---|---|---|
| 1º Open GRIP by ESPAÇO PARA TUDO1 лист. | Не опубліковано | Masculinos 1 - M1 | 1/16 фіналу | 1 125 |
| Open Oeiras Valley18 жовт. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2-QP | 1/8 фіналу | 1 137,5 |
| VI Open CPA11 жовт. | Javier Perez | Masculinos 2 - M2-QP | 1/8 фіналу | 568,75 |
| 4º Open AlmeirINN Padel4 жовт. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2-QP | Чвертьфінал | 1 487,5 |
| Open São João da Madeira27 вер. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2-QP | 1/8 фіналу | 1 137,5 |
| 2º Open Lisboa Racket Centre by AVA CR713 вер. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2 | 1/8 фіналу | 2 843,75 |
| II Open Ultimate Urban Padel28 черв. | Не опубліковано | Masculinos 2 - QP - M2 | 1/8 фіналу | 1 137,5 |
| 7º Open Carlsberg Padel Cup'2614 черв. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2 | Чвертьфінал | 743,75 |
| Portugal Master Padel11 черв. | Tomás Pinheiro | Masculinos 3 - M3 - QP | Фіналіст | 4 287,5 |
| II Open WOW Padel7 черв. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2-QP | Чвертьфінал | 743,75 |
| Open Prosonic - UBBO24 трав. | Vasco Peixoto | Masculinos 2 - M2-QP | 1/16 фіналу | 787,5 |
| Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona Grande Lisboa19 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Quadro Principal M3 | 1/8 фіналу | 398,13 |
| XI Open Rackets Pro EUL12 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP | Переможець | 612,5 |
| XII Open My Padel Center22 бер. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2-QP | 1/16 фіналу | 393,75 |
| 4º Open Blue Padel Kourts1 бер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP | Переможець | 612,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 519 лип. | Не опубліковано | Masculinos 2 - Grupo B | - | 12,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 530 черв. | Не опубліковано | Masculinos 2 - Grupo B | - | 37,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 521 черв. | Не опубліковано | Masculinos 2 - Grupo B | - | 12,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 57 черв. | Не опубліковано | Masculinos 2 - Grupo B | - | 37,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 510 трав. | Не опубліковано | Masculinos 2 - Grupo B | - | 12,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 523 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 2 - Grupo B | - | 12,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 512 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 2 - Grupo B | - | 12,5 |
Карʼєрні досягнення
6 титулів · 1 фіналів| Дата | Турнір | Партнер | Категорія | Сітка | Результат |
|---|---|---|---|---|---|
| 21 черв. | Portugal Master Padel | Tomás Pinheiro | Masculinos 3 - M3 - QP | Основна | Фіналіст |
| 12 квіт. | XI Open Rackets Pro EUL | Javier Perez | Masculinos 3 - M3-QP | Основна | Переможець |
| 1 бер. | 4º Open Blue Padel Kourts | Javier Perez | Masculinos 3 - M3-QP | Основна | Переможець |
| 22 лют. | V Open Smartpath | Javier Perez | Masculinos 3 - M3-QP16 | Основна | Переможець |
| 14 лип. | XII Open Aquafitness | João Santos | Masculinos 3 - M3-QP | Основна | Переможець |
| 24 лип. | VIII Open Rackets Pro - Quinta da Marinha | Miguel Loureiro | Masculinos 3 - M3-QP | Основна | Переможець |
| 13 вер. | II Open Padel Expo | Miguel Loureiro | Masculinos 4 - Quadro B | B | Переможець |
Наступні очки до списання
приблизна оцінка; результати-замінники можуть зменшити втрату| Коли | Турнір | Списується з реєстру | Баланс до замін |
|---|---|---|---|
| 175 дн.1 бер. | 4º Open Blue Padel KourtsMasculinos 3 - M3-QP · Переможець | −612,5 | 12 130,63 |
| 196 дн.22 бер. | XII Open My Padel CenterMasculinos 2 - M2-QP · 1/16 фіналу | −393,75 | 11 736,88 |
| 217 дн.12 квіт. | XI Open Rackets Pro EULMasculinos 3 - M3-QP · Переможець | −612,5 | 11 124,38 |
| 217 дн.12 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 2 - Grupo B · - | −12,5 | 11 111,88 |
| 224 дн.19 квіт. | Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona Grande LisboaMasculinos 3 - Quadro Principal M3 · 1/8 фіналу | −398,13 | 10 713,75 |
| 228 дн.23 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 2 - Grupo B · - | −12,5 | 10 701,25 |
| 245 дн.10 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 2 - Grupo B · - | −12,5 | 10 688,75 |
| 259 дн.24 трав. | Open Prosonic - UBBOMasculinos 2 - M2-QP · 1/16 фіналу | −787,5 | 9 901,25 |
| 273 дн.7 черв. | II Open WOW PadelMasculinos 2 - M2-QP · Чвертьфінал | −743,75 | 9 157,5 |
| 273 дн.7 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 2 - Grupo B · - | −37,5 | 9 120 |
| 277 дн.11 черв. | Portugal Master PadelMasculinos 3 - M3 - QP · Фіналіст | −4 287,5 | 4 832,5 |
| 280 дн.14 черв. | 7º Open Carlsberg Padel Cup'26Masculinos 2 - M2 · Чвертьфінал | −743,75 | 4 088,75 |
| 287 дн.21 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 2 - Grupo B · - | −12,5 | 4 076,25 |
| 294 дн.28 черв. | II Open Ultimate Urban PadelMasculinos 2 - QP - M2 · 1/8 фіналу | −1 137,5 | 2 938,75 |
| 296 дн.30 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 2 - Grupo B · - | −37,5 | 2 901,25 |
| 315 дн.19 лип. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 2 - Grupo B · - | −12,5 | 2 888,75 |
| 371 дн.13 вер. | 2º Open Lisboa Racket Centre by AVA CR7Masculinos 2 - M2 · 1/8 фіналу | −2 843,75 | 45 |
| 385 дн.27 вер. | Open São João da MadeiraMasculinos 2 - M2-QP · 1/8 фіналу | −1 137,5 | 0 |
| 392 дн.4 жовт. | 4º Open AlmeirINN PadelMasculinos 2 - M2-QP · Чвертьфінал | −1 487,5 | 0 |
| 399 дн.11 жовт. | VI Open CPAMasculinos 2 - M2-QP · 1/8 фіналу | −568,75 | 0 |
| 406 дн.18 жовт. | Open Oeiras ValleyMasculinos 2 - M2-QP · 1/8 фіналу | −1 137,5 | 0 |
| 420 дн.1 лист. | 1º Open GRIP by ESPAÇO PARA TUDOMasculinos 1 - M1 · 1/16 фіналу | −1 125 | 0 |
Оновлено 1 вер. · FPP / TieSports
Джерела: FPP / TieSports та публічні публікації Padel Federado · відсутні поля не виводяться