Гравці / Рейтинг ABS / Filipe Artur

Filipe Artur
MrPadelЛіцензія 13914TieSports #48981+45Рівень 3
Рейтинг FPP#394найкращий опублікований #216
Очки FPP5 410,949 залікових результатів
Опублікований результат26–1760% перемог
43матчів
26перемог
17поразок
21партнерів
10заявок
13подіумів за кар’єру
Історія рейтингу
4 сезонів · найкраща опублікована позиція за рік| Сезон | Дата найкращого | Найкраща позиція | Рівень |
|---|---|---|---|
| 2026 | 3 бер. | #259 | Рівень 3 |
| 2025 | 9 груд. | #276 | Рівень 3 |
| 2024 | 6 серп. | #216 | Рівень 2 |
| 2023 | 21 лист. | #248 | Рівень 2 |
Історія матчів
45 матчів знайдено в опублікованих сіткахУчасть у турнірах
10 опублікованих заявок| Турнір | Партнер | Категорія | Посів | Очки пари | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| FIP Silver Lisboa Racket Centre by AVA CR79 вер. | André Gandum | Masculinos 3 | #21 | 11 264,19 | Підтверджено |
| Open AP Victoria Sports & Beach by Carlsberg26 серп. | Miguel Rosário | Masculinos 3 | #2 | 6 947,5 | Підтверджено |
| Vilamoura Summer Cup14 серп. | Domingos Garcia | Masculinos 3 | #2 | 14 936,88 | Підтверджено |
| 2º Open Absolutos by Monsaraz Padel Club15 лип. | Lujo | Masculinos 2 | #12 | 10 289,38 | Підтверджено |
| Campeonato Nacional Absoluto8 лип. | Domingos Garcia | Masculinos 3 | #14 | 15 478,28 | Очікує |
| Open Ultimate Urban Padel24 черв. | Lujo | Masculinos 2 | #35 | 10 739,38 | Очікує |
| Open Ultimate Urban Padel24 черв. | João Fernandes | Masculinos 2 | #36 | 10 304,69 | Очікує |
| IV Open Dream Padel By Mahou | André Gandum | Masculinos 2 | #20 | — | Підтверджено |
| VI Open CPA | Bernardo Ferreira | Masculinos 3 | #2 | — | Підтверджено |
| Gentlemen's & Ladies Crew by OPA | Goncalo | Masculinos +40 Nível 1 | #4 | — | Підтверджено |
Результати з очками
18 записів у публічному реєстрі| Турнір | Партнер | Сітка | Результат | Очки |
|---|---|---|---|---|
| VI Open CPA11 жовт. | Bernardo Ferreira | Masculinos 3 - M3-QP | 1/8 фіналу | 199,06 |
| 4º Open Dream Padel Center by Mahou27 вер. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2-QP(32) | 1/16 фіналу | 393,75 |
| 2º Open Lisboa Racket Centre by AVA CR713 вер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | 1/16 фіналу | 689,06 |
| VI Open AP Victoria Sports & Beach by Carlsberg30 серп. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | Півфінал | 336,88 |
| Vilamoura Summer Cup16 серп. | Domingos Garcia | Masculinos 3 - M3-QP | 1/16 фіналу | 275,63 |
| 2º Open Absolutos Monsaraz Padel Club by MOTÉVORA19 лип. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2 | 1/8 фіналу | 568,75 |
| 2º Open Absolutos Monsaraz Padel Club by MOTÉVORA19 лип. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2 qB | Чвертьфінал | 170,63 |
| HeyDoc Campeonato Nacional Absoluto de Padel12 лип. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Masculinos 3 | 1/16 фіналу | 1 378,13 |
| Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona Setúbal19 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2 | 1/8 фіналу | 1 137,5 |
| 2º LX Clash Stars Open by Carlsberg5 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2 | 1/16 фіналу | 393,75 |
| Viseu Padel Experience29 бер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 - QP | 1/16 фіналу | 275,63 |
| 4º Open Blue Padel Kourts1 бер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP | 1/8 фіналу | 199,06 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6A27 черв. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6A21 черв. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 12,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6A24 трав. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 37,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6A17 трав. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6A25 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 12,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6A29 бер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 6,25 |
Карʼєрні досягнення
8 титулів · 5 фіналів| Дата | Турнір | Партнер | Категорія | Сітка | Результат |
|---|---|---|---|---|---|
| 26 лип. | The Gentlemen's & Ladies Crew by Lagoalva | Paulo de Vilhena | Masculinos +45 Nível 1 - Fase Final | Основна | Переможець |
| 7 черв. | The Gentlemen’s & Ladies Crew by A2IT @D'ouro Padel | Pedro Rombo | Masculinos +45 Nível 1 - Main | Основна | Фіналіст |
| 26 квіт. | VIII Torneio de Veteranos My Padel Center | Fabiano Bastiani | Masculinos +45 Nível 1 - QP M+45 N1 | Основна | Переможець |
| 12 квіт. | Campeonato Regional Veterano de Padel - Zona Setúbal | Rui Encarnação | Masculinos +35 Nível 1 - Main | Основна | Фіналіст |
| 22 лют. | The Gentlemen’s & Ladies Crew by Claranet | Pedro Rombo | Masculinos +45 - Nível 1 - Main | Основна | Переможець |
| 20 лип. | The Gentlemen's & Ladies Crew by LIFEFOCUS | Rui Fazendeiro | Masculinos +45 - M+45 | Основна | Переможець |
| 8 черв. | 2º Open Veteranos by Padel4move | Carlos Pinto | Masculinos +40 - 40M | Основна | Фіналіст |
| 13 квіт. | Campeonato Regional Veterano de Padel - Zona Setúbal | Fabio Carvalho | Masculinos +35 - VET +35 | Основна | Переможець |
| 3 лист. | VII Open Rackets Pro Saldanha | Mafalda Carracha | Mistos 3 - MX3-Fase Final | Основна | Фіналіст |
| 19 трав. | Campeonato Regional Veterano de Padel - Zona Setúbal | José Ramos | Masculinos +40 - Final Vet +40 | Основна | Фіналіст |
| 3 вер. | 2º Open Direct Padel – Indoor Bobadela | André Macedo | Masculinos 3 - M3-QP | Основна | Переможець |
| 27 серп. | I Open Padel CTPL | Marco Carmo | Masculinos 1 - M1 qB | B | Переможець |
| 15 серп. | Vilamoura Summer Cup | Paulinho Gugo | Masculinos 4 - M4 | Основна | Переможець |
Наступні очки до списання
приблизна оцінка; результати-замінники можуть зменшити втрату| Коли | Турнір | Списується з реєстру | Баланс до замін |
|---|---|---|---|
| 175 дн.1 бер. | 4º Open Blue Padel KourtsMasculinos 3 - M3-QP · 1/8 фіналу | −199,06 | 5 211,88 |
| 203 дн.29 бер. | Viseu Padel ExperienceMasculinos 3 - M3 - QP · 1/16 фіналу | −275,63 | 4 936,25 |
| 203 дн.29 бер. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6AMasculinos 3 - Grupo A · - | −6,25 | 4 930 |
| 210 дн.5 квіт. | 2º LX Clash Stars Open by CarlsbergMasculinos 2 - M2 · 1/16 фіналу | −393,75 | 4 536,25 |
| 224 дн.19 квіт. | Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona SetúbalMasculinos 2 - M2 · 1/8 фіналу | −1 137,5 | 3 398,75 |
| 230 дн.25 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6AMasculinos 3 - Grupo A · - | −12,5 | 3 386,25 |
| 252 дн.17 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6AMasculinos 3 - Grupo A · - | −18,75 | 3 367,5 |
| 259 дн.24 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6AMasculinos 3 - Grupo A · - | −37,5 | 3 330 |
| 287 дн.21 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6AMasculinos 3 - Grupo A · - | −12,5 | 3 317,5 |
| 293 дн.27 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6AMasculinos 3 - Grupo A · - | −18,75 | 3 298,75 |
| 308 дн.12 лип. | HeyDoc Campeonato Nacional Absoluto de PadelMasculinos 3 - Masculinos 3 · 1/16 фіналу | −1 378,13 | 1 920,62 |
| 315 дн.19 лип. | 2º Open Absolutos Monsaraz Padel Club by MOTÉVORAMasculinos 2 - M2 · 1/8 фіналу | −568,75 | 1 351,87 |
| 315 дн.19 лип. | 2º Open Absolutos Monsaraz Padel Club by MOTÉVORAMasculinos 2 - M2 qB · Чвертьфінал | −170,63 | 1 181,24 |
| 343 дн.16 серп. | Vilamoura Summer CupMasculinos 3 - M3-QP · 1/16 фіналу | −275,63 | 905,61 |
| 357 дн.30 серп. | VI Open AP Victoria Sports & Beach by CarlsbergMasculinos 3 - M3 · Півфінал | −336,88 | 568,73 |
| 371 дн.13 вер. | 2º Open Lisboa Racket Centre by AVA CR7Masculinos 3 - M3 · 1/16 фіналу | −689,06 | 0 |
| 385 дн.27 вер. | 4º Open Dream Padel Center by MahouMasculinos 2 - M2-QP(32) · 1/16 фіналу | −393,75 | 0 |
| 399 дн.11 жовт. | VI Open CPAMasculinos 3 - M3-QP · 1/8 фіналу | −199,06 | 0 |
Оновлено 1 вер. · FPP / TieSports
Джерела: FPP / TieSports та публічні публікації Padel Federado · відсутні поля не виводяться