Гравці / Рейтинг ABS / Gonçalo Vasconcelos

Gonçalo Vasconcelos
Padel FactoryЛіцензія 2261TieSports #44616+50Рівень 4
Рейтинг FPP#627найкращий опублікований #205
Очки FPP2 376,738 залікових результатів
Опублікований результат24–1267% перемог
36матчів
24перемог
12поразок
15партнерів
6заявок
43подіумів за кар’єру
Історія рейтингу
7 сезонів · найкраща опублікована позиція за рік| Сезон | Дата найкращого | Найкраща позиція | Рівень |
|---|---|---|---|
| 2026 | 3 лист. | #492 | Рівень 3 |
| 2025 | 7 січ. | #405 | Рівень 3 |
| 2024 | 17 вер. | #386 | Рівень 3 |
| 2023 | 17 січ. | #493 | Рівень 3 |
| 2022 | 5 квіт. | #328 | Рівень 3 |
| 2021 | 22 лист. | #333 | Рівень 3 |
| 2020 | 8 вер. | #205 | Рівень 2 |
Історія матчів
38 матчів знайдено в опублікованих сіткахУчасть у турнірах
6 опублікованих заявок| Турнір | Партнер | Категорія | Посів | Очки пари | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| FIP Silver Lisboa Racket Centre by AVA CR79 вер. | Rodrigo Leite | Masculinos 3 | #24 | 10 815,79 | Підтверджено |
| I OPEN PCG e Clube TAP27 серп. | Manuel Marques | Masculinos 3 | #8 | 4 194,33 | Підтверджено |
| Open Carcavelos Ténis e Padel 20268 трав. | Nuno Gaspar | Masculinos 3 | #16 | 4 209,32 | Очікує |
| Open Prosonic - UBBO | Manuel Marques | Masculinos 3 | #40 | — | Підтверджено |
| 1º Open de Absolutos by GRIP | João Batista | Masculinos 3 | #4 | — | Підтверджено |
| Gentlemen's & Ladies Crew by OPA | Manuel Marques | Masculinos +40 Nível 1 | #1 | — | Підтверджено |
Результати з очками
15 записів у публічному реєстрі| Турнір | Партнер | Сітка | Результат | Очки |
|---|---|---|---|---|
| 2º Open Lisboa Racket Centre by AVA CR713 вер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | 1/8 фіналу | 995,31 |
| I OPEN PCG e Padel Clube Tap by LXTEAM30 серп. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP | Фіналіст | 171,5 |
| Open Prosonic - UBBO24 трав. | Manuel Marques | Masculinos 3 - M3-QP | Півфінал | 673,75 |
| Open Carcavelos Ténis & Padel10 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4-QP | Переможець | 85,75 |
| Open Lemonfit Absolutos29 бер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - QP - M3 | Півфінал | 134,75 |
| XII Open My Padel Center22 бер. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2-QP | 1/16 фіналу | 393,75 |
| 4º Open Blue Padel Kourts1 бер. | Не опубліковано | Masculinos 5 - M5-QP | 1/16 фіналу | 16,88 |
| V Open Smartpath22 лют. | Не опубліковано | Masculinos 1 - M1-QP16 | 1/8 фіналу | 650 |
| Liga Mudum - Fase Regional Zona 5 - Absolutos30 серп. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2-QP | - | 25 |
| Liga Mudum - Fase Regional Zona 5 - Absolutos30 серп. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2-QP | - | 25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 519 лип. | Не опубліковано | Masculinos 2 - Grupo B | - | 25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 522 черв. | Не опубліковано | Masculinos 2 - Grupo B | - | 37,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 54 черв. | Не опубліковано | Masculinos 2 - Grupo B | - | 37,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 524 трав. | Не опубліковано | Masculinos 2 - Grupo B | - | 75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 517 трав. | Не опубліковано | Masculinos 2 - Grupo B | - | 25 |
Карʼєрні досягнення
18 титулів · 25 фіналівНаступні очки до списання
приблизна оцінка; результати-замінники можуть зменшити втрату| Коли | Турнір | Списується з реєстру | Баланс до замін |
|---|---|---|---|
| 168 дн.22 лют. | V Open SmartpathMasculinos 1 - M1-QP16 · 1/8 фіналу | −650 | 1 726,73 |
| 175 дн.1 бер. | 4º Open Blue Padel KourtsMasculinos 5 - M5-QP · 1/16 фіналу | −16,88 | 1 709,85 |
| 196 дн.22 бер. | XII Open My Padel CenterMasculinos 2 - M2-QP · 1/16 фіналу | −393,75 | 1 316,1 |
| 203 дн.29 бер. | Open Lemonfit AbsolutosMasculinos 3 - QP - M3 · Півфінал | −134,75 | 1 181,35 |
| 245 дн.10 трав. | Open Carcavelos Ténis & PadelMasculinos 4 - M4-QP · Переможець | −85,75 | 1 095,6 |
| 252 дн.17 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 2 - Grupo B · - | −25 | 1 070,6 |
| 259 дн.24 трав. | Open Prosonic - UBBOMasculinos 3 - M3-QP · Півфінал | −673,75 | 396,85 |
| 259 дн.24 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 2 - Grupo B · - | −75 | 321,85 |
| 270 дн.4 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 2 - Grupo B · - | −37,5 | 284,35 |
| 288 дн.22 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 2 - Grupo B · - | −37,5 | 246,85 |
| 315 дн.19 лип. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 2 - Grupo B · - | −25 | 221,85 |
| 357 дн.30 серп. | I OPEN PCG e Padel Clube Tap by LXTEAMMasculinos 3 - M3-QP · Фіналіст | −171,5 | 50,35 |
| 357 дн.30 серп. | Liga Mudum - Fase Regional Zona 5 - AbsolutosMasculinos 2 - M2-QP · - | −25 | 25,35 |
| 357 дн.30 серп. | Liga Mudum - Fase Regional Zona 5 - AbsolutosMasculinos 2 - M2-QP · - | −25 | 0,35 |
| 371 дн.13 вер. | 2º Open Lisboa Racket Centre by AVA CR7Masculinos 3 - M3 · 1/8 фіналу | −995,31 | 0 |
Оновлено 1 вер. · FPP / TieSports
Джерела: FPP / TieSports та публічні публікації Padel Federado · відсутні поля не виводяться