Гравці / Рейтинг ABS / João Abreu
JA
João Abreu
VilaPadelЛіцензія 32177TieSports #187739ABSРівень 4
Рейтинг FPP#582найкращий опублікований #489
Очки FPP2 804,778 залікових результатів
Опублікований результат8–562% перемог
13матчів
8перемог
5поразок
4партнерів
11заявок
4подіумів за кар’єру
Історія рейтингу
1 сезонів · найкраща опублікована позиція за рікПоки що недостатньо історичних даних, щоб побудувати динаміку.
| Сезон | Дата найкращого | Найкраща позиція | Рівень |
|---|---|---|---|
| 2026 | 27 жовт. | #489 | Рівень 3 |
Історія матчів
16 матчів знайдено в опублікованих сіткахУчасть у турнірах
11 опублікованих заявок| Турнір | Партнер | Категорія | Посів | Очки пари | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| FIP Silver Lisboa Racket Centre by AVA CR79 вер. | José Abreu | Masculinos 4 | #14 | 4 246,5 | Підтверджено |
| FIP Bronze Portimão5 серп. | José Abreu | Masculinos 4 | #4 | 3 821,34 | Підтверджено |
| Mimosa Open Porto 202624 лип. | Gonçalo Pereira | Masculinos 4 | #5 | 4 423,76 | Підтверджено |
| Portugal Master Padel16 черв. | José Abreu | Masculinos 5 | #4 | 2 543,21 | Очікує |
| Open Carcavelos Ténis e Padel 20268 трав. | José Abreu | Masculinos 4 | #8 | 2 163,96 | Очікує |
| Leiria Master Padel30 квіт. | Luis Marto | Masculinos 4 | #20 | 4 114,04 | Очікує |
| Open Dream Padel21 квіт. | José Abreu | Masculinos 5 | #6 | 2 083,96 | Очікує |
| Open Prosonic - UBBO | José Abreu | Masculinos 4 | #39 | — | Підтверджено |
| FIP Bronze Almeirim | Luis Marto | Masculinos 4 | #1 | — | Підтверджено |
| FIP Bronze Oeiras | Tiago Araújo | Masculinos 4 | #2 | — | Підтверджено |
| Open PAC | Tiago Araújo | Masculinos 3 | #19 | — | Підтверджено |
Результати з очками
16 записів у публічному реєстрі| Турнір | Партнер | Сітка | Результат | Очки |
|---|---|---|---|---|
| Open Oeiras Valley18 жовт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4-QP | Переможець | 428,75 |
| 4º Open AlmeirINN Padel4 жовт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4-QP | 1/8 фіналу | 139,34 |
| 2º Open Lisboa Racket Centre by AVA CR713 вер. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4 | 1/8 фіналу | 348,36 |
| PADEL PORTIMÃO OPEN by CARLSBERG9 серп. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4-QP | Півфінал | 235,81 |
| Mimosa Open Porto 202626 лип. | Gonçalo Pereira | Masculinos 4 - M4 - QP | Переможець | 1 071,88 |
| Portugal Master Padel11 черв. | José Abreu | Masculinos 5 - M5 - QP | 1/8 фіналу | 243,75 |
| Open Carcavelos Ténis & Padel10 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4-QP | Півфінал | 47,16 |
| Leiria Master Padel3 трав. | Luis Marto | Masculinos 4 - QP M4 | 1/16 фіналу | 241,17 |
| Open Dream Padel26 квіт. | José Abreu | Masculinos 5 - M5-QP32 | 1/16 фіналу | 33,75 |
| Liga Mudum - Fase Regional Zona 4A,4B,4C,4D - Absolutos29 серп. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4-QP | - | 9,38 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 4C20 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 4C9 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 3,13 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 4C23 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 4C16 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 9,38 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 4C25 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 4C28 бер. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 18,75 |
Карʼєрні досягнення
3 титулів · 1 фіналів| Дата | Турнір | Партнер | Категорія | Сітка | Результат |
|---|---|---|---|---|---|
| 18 жовт. | Open Oeiras Valley | Tiago Araújo | Masculinos 4 - M4-QP | Основна | Переможець |
| 26 лип. | Mimosa Open Porto 2026 | Gonçalo Pereira | Masculinos 4 - M4 - QP | Основна | Переможець |
| 21 вер. | 1º Open Lisboa Racket Centre by Lusotendas | José Abreu | Masculinos 5 - M5 | Основна | Фіналіст |
| 29 черв. | Open UBBO - Prosonic | José Abreu | Masculinos 5 - M5-QP | Основна | Переможець |
Наступні очки до списання
приблизна оцінка; результати-замінники можуть зменшити втрату| Коли | Турнір | Списується з реєстру | Баланс до замін |
|---|---|---|---|
| 202 дн.28 бер. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 4CMasculinos 4 - Grupo A · - | −18,75 | 2 786,02 |
| 230 дн.25 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 4CMasculinos 4 - Grupo A · - | −6,25 | 2 779,77 |
| 231 дн.26 квіт. | Open Dream PadelMasculinos 5 - M5-QP32 · 1/16 фіналу | −33,75 | 2 746,02 |
| 238 дн.3 трав. | Leiria Master PadelMasculinos 4 - QP M4 · 1/16 фіналу | −241,17 | 2 504,85 |
| 245 дн.10 трав. | Open Carcavelos Ténis & PadelMasculinos 4 - M4-QP · Півфінал | −47,16 | 2 457,69 |
| 251 дн.16 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 4CMasculinos 4 - Grupo A · - | −9,38 | 2 448,31 |
| 258 дн.23 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 4CMasculinos 4 - Grupo A · - | −18,75 | 2 429,56 |
| 275 дн.9 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 4CMasculinos 4 - Grupo A · - | −3,13 | 2 426,43 |
| 277 дн.11 черв. | Portugal Master PadelMasculinos 5 - M5 - QP · 1/8 фіналу | −243,75 | 2 182,68 |
| 286 дн.20 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 4CMasculinos 4 - Grupo A · - | −6,25 | 2 176,43 |
| 322 дн.26 лип. | Mimosa Open Porto 2026Masculinos 4 - M4 - QP · Переможець | −1 071,88 | 1 104,55 |
| 336 дн.9 серп. | PADEL PORTIMÃO OPEN by CARLSBERGMasculinos 4 - M4-QP · Півфінал | −235,81 | 868,74 |
| 356 дн.29 серп. | Liga Mudum - Fase Regional Zona 4A,4B,4C,4D - AbsolutosMasculinos 4 - M4-QP · - | −9,38 | 859,36 |
| 371 дн.13 вер. | 2º Open Lisboa Racket Centre by AVA CR7Masculinos 4 - M4 · 1/8 фіналу | −348,36 | 511 |
| 392 дн.4 жовт. | 4º Open AlmeirINN PadelMasculinos 4 - M4-QP · 1/8 фіналу | −139,34 | 371,66 |
| 406 дн.18 жовт. | Open Oeiras ValleyMasculinos 4 - M4-QP · Переможець | −428,75 | 0 |
Оновлено 1 вер. · FPP / TieSports
Джерела: FPP / TieSports та публічні публікації Padel Federado · відсутні поля не виводяться