Гравці / Рейтинг ABS / Ivo Ferreira

Ivo Ferreira
OffPadelЛіцензія 20031TieSports #233112+45Рівень 6
Рейтинг FPP#1111найкращий опублікований #1111
Очки FPP691,988 залікових результатів
Опублікований результат4–450% перемог
8матчів
4перемог
4поразок
4партнерів
8заявок
2подіумів за кар’єру
Історія рейтингу
0 сезонів · найкраща опублікована позиція за рікПоки що недостатньо історичних даних, щоб побудувати динаміку.
Історія матчів
10 матчів знайдено в опублікованих сіткахУчасть у турнірах
8 опублікованих заявок| Турнір | Партнер | Категорія | Посів | Очки пари | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| Open Empizinhos 20269 вер. | Francisco André Soares | Masculinos 5 | #3 | 1 047,23 | Підтверджено |
| Open IBERGIFT 2026 7 серп. | Francisco André Soares | Masculinos 5 | #3 | 734,97 | Підтверджено |
| Open Mercainox31 лип. | Francisco André Soares | Masculinos 5 | #12 | 819,34 | Підтверджено |
| Portugal Master Padel16 черв. | Rui Cardoso | Masculinos 5 | #33 | 1 267,36 | Очікує |
| 10º Open Hospital Santa Maria do Porto3 черв. | Eduardo Silva | Masculinos 5 | #15 | 513,83 | Очікує |
| Open Altano14 трав. | Nuno Rodrigues | Masculinos 5 | #2 | 879,87 | Очікує |
| Open D'Ouro Padel | Eduardo Silva | Masculinos 5 | #23 | — | Підтверджено |
| Open Your Top-padel | Eduardo Silva | Masculinos 5 | #10 | — | Підтверджено |
Результати з очками
23 записів у публічному реєстрі| Турнір | Партнер | Сітка | Результат | Очки |
|---|---|---|---|---|
| Open Luximos Christie's 20261 лист. | Не опубліковано | Masculinos 5 - M5 - QP | 1/8 фіналу | 24,38 |
| OPEN D’OURO PADEL11 жовт. | Не опубліковано | Masculinos 5 - M5 | 1/8 фіналу | 48,75 |
| OPEN EMPIZINHOS 202613 вер. | Francisco André Soares | Masculinos 5 - M5 - QP | Півфінал | 41,25 |
| Open IBERGIFT 20269 серп. | Не опубліковано | Masculinos 5 - Masculinos 5 | Півфінал | 16,5 |
| Open Mercainox2 серп. | Francisco André Soares | Masculinos 5 - M5 - QP | Чвертьфінал | 63,75 |
| Portugal Master Padel11 черв. | Rui Cardoso | Masculinos 5 - M5 - QP | 1/16 фіналу | 168,75 |
| Open Altano17 трав. | Nuno Rodrigues | Masculinos 5 - M5 | 1/8 фіналу | 9,75 |
| Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona Norte19 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 5 - M5 - QP | 1/16 фіналу | 33,75 |
| Open Caetano Auto9 лист. | Не опубліковано | Masculinos 5 - M5 | Переможець | 75 |
| Liga Mudum - Fase Regional Zona 2 - Absolutos30 серп. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4-QP | - | 6,25 |
| Liga Mudum - Fase Regional Zona 2 - Absolutos30 серп. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4-QP | - | 6,25 |
| Liga Mudum - Fase Regional Zona 2 - Absolutos29 серп. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4-QP | - | 6,25 |
| Liga Mudum - Fase Regional Zona 2 - Absolutos29 серп. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4-QP | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 219 лип. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo D | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 228 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo D | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 219 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo D | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 27 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo D | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 224 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo D | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 217 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo D | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 210 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo D | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 226 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo D | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 212 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo D | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 228 бер. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo D | - | 6,25 |
Карʼєрні досягнення
2 титулів · 0 фіналів| Дата | Турнір | Партнер | Категорія | Сітка | Результат |
|---|---|---|---|---|---|
| 9 лист. | Open Caetano Auto | Francisco André Soares | Masculinos 5 - M5 | Основна | Переможець |
| 5 трав. | Open Altano | Eduardo Silva | Masculinos 5 - M5 | Основна | Переможець |
Наступні очки до списання
приблизна оцінка; результати-замінники можуть зменшити втрату| Коли | Турнір | Списується з реєстру | Баланс до замін |
|---|---|---|---|
| 63 дн.9 лист. | Open Caetano AutoMasculinos 5 - M5 · Переможець | −75 | 616,98 |
| 202 дн.28 бер. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo D · - | −6,25 | 610,73 |
| 217 дн.12 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo D · - | −18,75 | 591,98 |
| 224 дн.19 квіт. | Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona NorteMasculinos 5 - M5 - QP · 1/16 фіналу | −33,75 | 558,23 |
| 231 дн.26 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo D · - | −6,25 | 551,98 |
| 245 дн.10 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo D · - | −6,25 | 545,73 |
| 252 дн.17 трав. | Open AltanoMasculinos 5 - M5 · 1/8 фіналу | −9,75 | 535,98 |
| 252 дн.17 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo D · - | −6,25 | 529,73 |
| 259 дн.24 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo D · - | −6,25 | 523,48 |
| 273 дн.7 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo D · - | −6,25 | 517,23 |
| 277 дн.11 черв. | Portugal Master PadelMasculinos 5 - M5 - QP · 1/16 фіналу | −168,75 | 348,48 |
| 285 дн.19 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo D · - | −18,75 | 329,73 |
| 294 дн.28 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo D · - | −18,75 | 310,98 |
| 315 дн.19 лип. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo D · - | −18,75 | 292,23 |
| 329 дн.2 серп. | Open MercainoxMasculinos 5 - M5 - QP · Чвертьфінал | −63,75 | 228,48 |
| 336 дн.9 серп. | Open IBERGIFT 2026Masculinos 5 - Masculinos 5 · Півфінал | −16,5 | 211,98 |
| 356 дн.29 серп. | Liga Mudum - Fase Regional Zona 2 - AbsolutosMasculinos 4 - M4-QP · - | −6,25 | 205,73 |
| 356 дн.29 серп. | Liga Mudum - Fase Regional Zona 2 - AbsolutosMasculinos 4 - M4-QP · - | −6,25 | 199,48 |
| 357 дн.30 серп. | Liga Mudum - Fase Regional Zona 2 - AbsolutosMasculinos 4 - M4-QP · - | −6,25 | 193,23 |
| 357 дн.30 серп. | Liga Mudum - Fase Regional Zona 2 - AbsolutosMasculinos 4 - M4-QP · - | −6,25 | 186,98 |
| 371 дн.13 вер. | OPEN EMPIZINHOS 2026Masculinos 5 - M5 - QP · Півфінал | −41,25 | 145,73 |
| 399 дн.11 жовт. | OPEN D’OURO PADELMasculinos 5 - M5 · 1/8 фіналу | −48,75 | 96,98 |
| 420 дн.1 лист. | Open Luximos Christie's 2026Masculinos 5 - M5 - QP · 1/8 фіналу | −24,38 | 72,6 |
Оновлено 1 вер. · FPP / TieSports
Джерела: FPP / TieSports та публічні публікації Padel Federado · відсутні поля не виводяться