Гравці / Рейтинг ABS / Bruno Pais

Bruno Pais
A-ZPadelSintraЛіцензія 16388TieSports #186561ABSРівень 3
Рейтинг FPP#436найкращий опублікований #415
Очки FPP4 446,6414 залікових результатів
Опублікований результат17–1553% перемог
32матчів
17перемог
15поразок
12партнерів
16заявок
2подіумів за кар’єру
Історія рейтингу
2 сезонів · найкраща опублікована позиція за рік| Сезон | Дата найкращого | Найкраща позиція | Рівень |
|---|---|---|---|
| 2026 | 22 вер. | #415 | Рівень 3 |
| 2025 | 11 лист. | #642 | Рівень 4 |
Історія матчів
33 матчів знайдено в опублікованих сіткахУчасть у турнірах
16 опублікованих заявок| Турнір | Партнер | Категорія | Посів | Очки пари | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| FIP Silver Lisboa Racket Centre by AVA CR79 вер. | Joao Santos | Masculinos 3 | #39 | 8 164,77 | Підтверджено |
| Vilamoura Summer Cup14 серп. | Ricardo de Sousa | Masculinos 3 | #20 | 7 591,28 | Підтверджено |
| Mimosa Open Porto 202624 лип. | Hugo Fox | Masculinos 3 | #26 | 6 735,09 | Підтверджено |
| 2º Open Absolutos by Monsaraz Padel Club15 лип. | Franco Scuderi | Masculinos 3 | #3 | 6 266,97 | Підтверджено |
| Portugal Master Padel16 черв. | João Figueira | Masculinos 4 | #6 | 5 819,52 | Очікує |
| 7º Open Carlsberg W Padel Country Club10 черв. | Martim Sousa Coutinho | Masculinos 4 | #8 | 3 782,93 | Очікує |
| IAG7 & DHM Padel Open IPC14 трав. | Martim Sousa Coutinho | Masculinos 4 | #13 | 3 325,61 | Очікує |
| Leiria Master Padel30 квіт. | João Figueira | Masculinos 4 | #6 | 5 574,68 | Очікує |
| Open Dream Padel21 квіт. | João Figueira | Masculinos 4 | #3 | 5 572,38 | Очікує |
| Open Prosonic - UBBO | Tiago Tavares | Masculinos 4 | #22 | — | Підтверджено |
| IV Open Dream Padel By Mahou | Lujo | Masculinos 2 | #21 | — | Підтверджено |
| Open Rackets Pro Saldanha | Lujo | Masculinos 2 | #9 | — | Підтверджено |
| VI Open CPA | Ricardo de Sousa | Masculinos 3 | #16 | — | Підтверджено |
| FIP Bronze Oeiras | Pedro Gonçalo Costa Dias | Masculinos 3 | #22 | — | Підтверджено |
| II Open Dezporvinte | João Ruivo | Masculinos 3 | #7 | — | Підтверджено |
| Open PAC | Pedro Pais | Masculinos 3 | #31 | — | Підтверджено |
Результати з очками
15 записів у публічному реєстрі| Турнір | Партнер | Сітка | Результат | Очки |
|---|---|---|---|---|
| Open Oeiras Valley18 жовт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP | 1/16 фіналу | 275,63 |
| 4º Open Dream Padel Center by Mahou27 вер. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2-QP(32) | 1/16 фіналу | 393,75 |
| Open Racketspro Saldanha20 вер. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2-Fase Final | Півфінал | 385 |
| Vilamoura Summer Cup16 серп. | Ricardo de Sousa | Masculinos 3 - M3-QP | 1/16 фіналу | 275,63 |
| Mimosa Open Porto 202626 лип. | Hugo Fox | Masculinos 3 - M3 - QP | 1/16 фіналу | 689,06 |
| 2º Open Absolutos Monsaraz Padel Club by MOTÉVORA19 лип. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | Чвертьфінал | 260,31 |
| 2º Open Absolutos Monsaraz Padel Club by MOTÉVORA19 лип. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 qB | Фіналіст | 139,34 |
| II Open Ultimate Urban Padel28 черв. | Не опубліковано | Masculinos 3 - QP - M3 | 1/16 фіналу | 275,63 |
| Portugal Master Padel11 черв. | João Figueira | Masculinos 4 - M4 - QP | 1/16 фіналу | 482,34 |
| Open Prosonic - UBBO24 трав. | Tiago Tavares | Masculinos 4 - M4-QP | 1/8 фіналу | 139,34 |
| Leiria Master Padel3 трав. | João Figueira | Masculinos 4 - QP M4 | 1/8 фіналу | 348,36 |
| Open Dream Padel26 квіт. | João Figueira | Masculinos 4 - M4-QP32 | Чвертьфінал | 182,22 |
| XI Open Rackets Pro EUL12 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP | 1/16 фіналу | 137,81 |
| XII Open My Padel Center22 бер. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4-QP | Переможець | 214,38 |
| I Open Absolutos Dez Por Vinte9 лист. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4-QP | Чвертьфінал | 182,22 |
Карʼєрні досягнення
1 титулів · 1 фіналів| Дата | Турнір | Партнер | Категорія | Сітка | Результат |
|---|---|---|---|---|---|
| 19 лип. | 2º Open Absolutos Monsaraz Padel Club by MOTÉVORA | Franco Scuderi | Masculinos 3 - M3 qB | B | Фіналіст |
| 22 бер. | XII Open My Padel Center | João Figueira | Masculinos 4 - M4-QP | Основна | Переможець |
Наступні очки до списання
приблизна оцінка; результати-замінники можуть зменшити втрату| Коли | Турнір | Списується з реєстру | Баланс до замін |
|---|---|---|---|
| 63 дн.9 лист. | I Open Absolutos Dez Por VinteMasculinos 4 - M4-QP · Чвертьфінал | −182,22 | 4 264,42 |
| 196 дн.22 бер. | XII Open My Padel CenterMasculinos 4 - M4-QP · Переможець | −214,38 | 4 050,04 |
| 217 дн.12 квіт. | XI Open Rackets Pro EULMasculinos 3 - M3-QP · 1/16 фіналу | −137,81 | 3 912,23 |
| 231 дн.26 квіт. | Open Dream PadelMasculinos 4 - M4-QP32 · Чвертьфінал | −182,22 | 3 730,01 |
| 238 дн.3 трав. | Leiria Master PadelMasculinos 4 - QP M4 · 1/8 фіналу | −348,36 | 3 381,65 |
| 259 дн.24 трав. | Open Prosonic - UBBOMasculinos 4 - M4-QP · 1/8 фіналу | −139,34 | 3 242,31 |
| 277 дн.11 черв. | Portugal Master PadelMasculinos 4 - M4 - QP · 1/16 фіналу | −482,34 | 2 759,97 |
| 294 дн.28 черв. | II Open Ultimate Urban PadelMasculinos 3 - QP - M3 · 1/16 фіналу | −275,63 | 2 484,34 |
| 315 дн.19 лип. | 2º Open Absolutos Monsaraz Padel Club by MOTÉVORAMasculinos 3 - M3 · Чвертьфінал | −260,31 | 2 224,03 |
| 315 дн.19 лип. | 2º Open Absolutos Monsaraz Padel Club by MOTÉVORAMasculinos 3 - M3 qB · Фіналіст | −139,34 | 2 084,69 |
| 322 дн.26 лип. | Mimosa Open Porto 2026Masculinos 3 - M3 - QP · 1/16 фіналу | −689,06 | 1 395,63 |
| 343 дн.16 серп. | Vilamoura Summer CupMasculinos 3 - M3-QP · 1/16 фіналу | −275,63 | 1 120 |
| 378 дн.20 вер. | Open Racketspro SaldanhaMasculinos 2 - M2-Fase Final · Півфінал | −385 | 735 |
| 385 дн.27 вер. | 4º Open Dream Padel Center by MahouMasculinos 2 - M2-QP(32) · 1/16 фіналу | −393,75 | 341,25 |
| 406 дн.18 жовт. | Open Oeiras ValleyMasculinos 3 - M3-QP · 1/16 фіналу | −275,63 | 65,62 |
Оновлено 1 вер. · FPP / TieSports
Джерела: FPP / TieSports та публічні публікації Padel Federado · відсутні поля не виводяться