Гравці / Рейтинг ABS / Henrique

Henrique
PIC Padel ClubЛіцензія 23072TieSports #300675ABSРівень 3
Рейтинг FPP#401найкращий опублікований #342
Очки FPP5 236,3515 залікових результатів
Опублікований результат5–1131% перемог
16матчів
5перемог
11поразок
7партнерів
17заявок
2подіумів за кар’єру
Історія рейтингу
2 сезонів · найкраща опублікована позиція за рік| Сезон | Дата найкращого | Найкраща позиція | Рівень |
|---|---|---|---|
| 2026 | 2 черв. | #342 | Рівень 3 |
| 2025 | 11 лист. | #490 | Рівень 3 |
Історія матчів
17 матчів знайдено в опублікованих сіткахУчасть у турнірах
17 опублікованих заявокРезультати з очками
17 записів у публічному реєстрі| Турнір | Партнер | Сітка | Результат | Очки |
|---|---|---|---|---|
| 1º Open GRIP by ESPAÇO PARA TUDO1 лист. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | 1/16 фіналу | 137,81 |
| 1º Open GRIP by ESPAÇO PARA TUDO1 лист. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 qB | Півфінал | 68,91 |
| Open Oeiras Valley18 жовт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP | 1/16 фіналу | 275,63 |
| VI Open CPA11 жовт. | Pedro Gonçalo Costa Dias | Masculinos 3 - M3-QP | 1/16 фіналу | 137,81 |
| 4º Open AlmeirINN Padel4 жовт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP | Чвертьфінал | 520,63 |
| Vilamoura Summer Cup16 серп. | Martim Henriques | Masculinos 3 - M3-QP | 1/16 фіналу | 275,63 |
| Mimosa Open Porto 202626 лип. | Martim Henriques | Masculinos 3 - M3 - QP | 1/16 фіналу | 689,06 |
| 2º Open Absolutos Monsaraz Padel Club by MOTÉVORA19 лип. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2 | 1/8 фіналу | 568,75 |
| 2º Open Absolutos Monsaraz Padel Club by MOTÉVORA19 лип. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2 qB | Півфінал | 284,38 |
| I MASTERS SUMMERS CUP21 черв. | Не опубліковано | Masculinos 3 - QP - M3 | Чвертьфінал | 260,31 |
| 7º Open Carlsberg Padel Cup'2614 черв. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | 1/16 фіналу | 137,81 |
| Open Prosonic - UBBO24 трав. | Guilherme Neves | Masculinos 3 - M3-QP | 1/16 фіналу | 275,63 |
| Leiria Master Padel3 трав. | Paulo Marques | Masculinos 3 - QP M3 | 1/16 фіналу | 689,06 |
| Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona Setúbal19 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2 | 1/8 фіналу | 1 137,5 |
| 2º LX Clash Stars Open by Carlsberg5 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | 1/16 фіналу | 137,81 |
| XII Open PSC by Águas do Caramulo29 бер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Quadro Principal M3 | Фіналіст | 171,5 |
| I Open Absolutos Dez Por Vinte9 лист. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP | 1/16 фіналу | 275,63 |
Карʼєрні досягнення
0 титулів · 2 фіналів| Дата | Турнір | Партнер | Категорія | Сітка | Результат |
|---|---|---|---|---|---|
| 29 бер. | XII Open PSC by Águas do Caramulo | Guilherme Neves | Masculinos 3 - Quadro Principal M3 | Основна | Фіналіст |
| 11 серп. | Open Summer OPA 2024 | Gonçalo Beirão | Masculinos 4 - QP32-M4 | Основна | Фіналіст |
Наступні очки до списання
приблизна оцінка; результати-замінники можуть зменшити втрату| Коли | Турнір | Списується з реєстру | Баланс до замін |
|---|---|---|---|
| 63 дн.9 лист. | I Open Absolutos Dez Por VinteMasculinos 3 - M3-QP · 1/16 фіналу | −275,63 | 4 960,72 |
| 203 дн.29 бер. | XII Open PSC by Águas do CaramuloMasculinos 3 - Quadro Principal M3 · Фіналіст | −171,5 | 4 789,22 |
| 210 дн.5 квіт. | 2º LX Clash Stars Open by CarlsbergMasculinos 3 - M3 · 1/16 фіналу | −137,81 | 4 651,41 |
| 224 дн.19 квіт. | Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona SetúbalMasculinos 2 - M2 · 1/8 фіналу | −1 137,5 | 3 513,91 |
| 238 дн.3 трав. | Leiria Master PadelMasculinos 3 - QP M3 · 1/16 фіналу | −689,06 | 2 824,85 |
| 259 дн.24 трав. | Open Prosonic - UBBOMasculinos 3 - M3-QP · 1/16 фіналу | −275,63 | 2 549,22 |
| 280 дн.14 черв. | 7º Open Carlsberg Padel Cup'26Masculinos 3 - M3 · 1/16 фіналу | −137,81 | 2 411,41 |
| 287 дн.21 черв. | I MASTERS SUMMERS CUPMasculinos 3 - QP - M3 · Чвертьфінал | −260,31 | 2 151,1 |
| 315 дн.19 лип. | 2º Open Absolutos Monsaraz Padel Club by MOTÉVORAMasculinos 2 - M2 · 1/8 фіналу | −568,75 | 1 582,35 |
| 315 дн.19 лип. | 2º Open Absolutos Monsaraz Padel Club by MOTÉVORAMasculinos 2 - M2 qB · Півфінал | −284,38 | 1 297,97 |
| 322 дн.26 лип. | Mimosa Open Porto 2026Masculinos 3 - M3 - QP · 1/16 фіналу | −689,06 | 608,91 |
| 343 дн.16 серп. | Vilamoura Summer CupMasculinos 3 - M3-QP · 1/16 фіналу | −275,63 | 333,28 |
| 392 дн.4 жовт. | 4º Open AlmeirINN PadelMasculinos 3 - M3-QP · Чвертьфінал | −520,63 | 0 |
| 399 дн.11 жовт. | VI Open CPAMasculinos 3 - M3-QP · 1/16 фіналу | −137,81 | 0 |
| 406 дн.18 жовт. | Open Oeiras ValleyMasculinos 3 - M3-QP · 1/16 фіналу | −275,63 | 0 |
| 420 дн.1 лист. | 1º Open GRIP by ESPAÇO PARA TUDOMasculinos 3 - M3 · 1/16 фіналу | −137,81 | 0 |
| 420 дн.1 лист. | 1º Open GRIP by ESPAÇO PARA TUDOMasculinos 3 - M3 qB · Півфінал | −68,91 | 0 |
Оновлено 1 вер. · FPP / TieSports
Джерела: FPP / TieSports та публічні публікації Padel Federado · відсутні поля не виводяться