Гравці / Рейтинг ABS / Tiago de Sá

Tiago de Sá
SmashPadelAlmadaЛіцензія 29446TieSports #157484+35Рівень 4
Рейтинг FPP#574найкращий опублікований #570
Очки FPP2 855,410 залікових результатів
Опублікований результат5–742% перемог
12матчів
5перемог
7поразок
7партнерів
8заявок
5подіумів за кар’єру
Історія рейтингу
1 сезонів · найкраща опублікована позиція за рікПоки що недостатньо історичних даних, щоб побудувати динаміку.
| Сезон | Дата найкращого | Найкраща позиція | Рівень |
|---|---|---|---|
| 2026 | 8 вер. | #570 | Рівень 4 |
Історія матчів
12 матчів знайдено в опублікованих сіткахУчасть у турнірах
8 опублікованих заявок| Турнір | Партнер | Категорія | Посів | Очки пари | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| Open Rackets Pro Saldanha17 вер. | Martim Henriques | Masculinos 3 | #2 | 6 927,34 | Очікує |
| Vilamoura Summer Cup14 серп. | Pedro Lin Moniz | Masculinos 3 | #26 | 6 624,59 | Підтверджено |
| Open Mercainox31 лип. | Martim Henriques | Masculinos 3 | #10 | 6 751,4 | Підтверджено |
| 2º Open Absolutos by Monsaraz Padel Club15 лип. | Pedro Lin Moniz | Masculinos 3 | #5 | 5 489,9 | Підтверджено |
| 1º Masters Summer Cup16 черв. | Henrique | Masculinos 3 | #2 | 8 015,8 | Очікує |
| Open Prosonic - UBBO | José Soares | Masculinos 3 | #31 | — | Підтверджено |
| VI Open CPA | José Soares | Masculinos 3 | #29 | — | Підтверджено |
| II Open Dezporvinte | Bruno Silva | Masculinos 4 | #13 | — | Підтверджено |
Результати з очками
20 записів у публічному реєстрі| Турнір | Партнер | Сітка | Результат | Очки |
|---|---|---|---|---|
| Open Racketspro Saldanha20 вер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-Grupo A | 3rd Place | 55,13 |
| Vilamoura Summer Cup16 серп. | Pedro Lin Moniz | Masculinos 3 - M3-QP | 1/8 фіналу | 398,13 |
| Open Mercainox2 серп. | Martim Henriques | Masculinos 3 - M3 - QP | 1/16 фіналу | 275,63 |
| 2º Open Absolutos Monsaraz Padel Club by MOTÉVORA19 лип. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | Фіналіст | 428,75 |
| I MASTERS SUMMERS CUP21 черв. | Не опубліковано | Masculinos 3 - QP - M3 | Чвертьфінал | 260,31 |
| Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona Setúbal19 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | Півфінал | 673,75 |
| XI Open Rackets Pro EUL12 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP | 1/16 фіналу | 137,81 |
| 2º LX Clash Stars Open by Carlsberg5 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | 1/8 фіналу | 199,06 |
| Viseu Padel Experience29 бер. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4 - QP | 1/8 фіналу | 139,34 |
| Liga Mudum - Fase Regional Zona 6A,6B - Absolutos30 серп. | Не опубліковано | Masculinos 5 - M5-QP | - | 9,38 |
| Liga Mudum - Fase Regional Zona 6A,6B - Absolutos30 серп. | Не опубліковано | Masculinos 5 - M5-QP | - | 4,69 |
| Liga Mudum - Fase Regional Zona 6A,6B - Absolutos29 серп. | Не опубліковано | Masculinos 5 - M5-QP | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6A18 лип. | Не опубліковано | Masculinos 5 - Grupo A | - | 1,56 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6A27 черв. | Не опубліковано | Masculinos 5 - Grupo A | - | 3,13 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6A21 черв. | Не опубліковано | Masculinos 5 - Grupo A | - | 9,38 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6A23 трав. | Не опубліковано | Masculinos 5 - Grupo A | - | 9,38 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6A16 трав. | Не опубліковано | Masculinos 5 - Grupo A | - | 3,13 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6A10 трав. | Не опубліковано | Masculinos 5 - Grupo A | - | 3,13 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6A25 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 5 - Grupo A | - | 9,38 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6A29 бер. | Не опубліковано | Masculinos 5 - Grupo A | - | 3,13 |
Карʼєрні досягнення
4 титулів · 1 фіналів| Дата | Турнір | Партнер | Категорія | Сітка | Результат |
|---|---|---|---|---|---|
| 19 лип. | 2º Open Absolutos Monsaraz Padel Club by MOTÉVORA | Pedro Lin Moniz | Masculinos 3 - M3 | Основна | Фіналіст |
| 13 лип. | III Open CTPL Miraluz II by Elite Realty | Sofia Carvalho | Mistos 4 - Mx4 | Основна | Переможець |
| 29 черв. | Open UBBO - Prosonic | Sofia Carvalho | Mistos 3 - MX3-QP | Основна | Переможець |
| 27 квіт. | 5º Open de Padel Freguesia de Alfragide | Gonçalo Fernandes | Masculinos 4 - M4 | Основна | Переможець |
| 23 лют. | Lemonfit Open Absolutos | Sofia Carvalho | Mistos 4 - QP - MX4 | Основна | Переможець |
Наступні очки до списання
приблизна оцінка; результати-замінники можуть зменшити втрату| Коли | Турнір | Списується з реєстру | Баланс до замін |
|---|---|---|---|
| 203 дн.29 бер. | Viseu Padel ExperienceMasculinos 4 - M4 - QP · 1/8 фіналу | −139,34 | 2 716,06 |
| 203 дн.29 бер. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6AMasculinos 5 - Grupo A · - | −3,13 | 2 712,93 |
| 210 дн.5 квіт. | 2º LX Clash Stars Open by CarlsbergMasculinos 3 - M3 · 1/8 фіналу | −199,06 | 2 513,87 |
| 217 дн.12 квіт. | XI Open Rackets Pro EULMasculinos 3 - M3-QP · 1/16 фіналу | −137,81 | 2 376,06 |
| 224 дн.19 квіт. | Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona SetúbalMasculinos 3 - M3 · Півфінал | −673,75 | 1 702,31 |
| 230 дн.25 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6AMasculinos 5 - Grupo A · - | −9,38 | 1 692,93 |
| 245 дн.10 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6AMasculinos 5 - Grupo A · - | −3,13 | 1 689,8 |
| 251 дн.16 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6AMasculinos 5 - Grupo A · - | −3,13 | 1 686,67 |
| 258 дн.23 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6AMasculinos 5 - Grupo A · - | −9,38 | 1 677,29 |
| 287 дн.21 черв. | I MASTERS SUMMERS CUPMasculinos 3 - QP - M3 · Чвертьфінал | −260,31 | 1 416,98 |
| 287 дн.21 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6AMasculinos 5 - Grupo A · - | −9,38 | 1 407,6 |
| 293 дн.27 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6AMasculinos 5 - Grupo A · - | −3,13 | 1 404,47 |
| 314 дн.18 лип. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6AMasculinos 5 - Grupo A · - | −1,56 | 1 402,91 |
| 315 дн.19 лип. | 2º Open Absolutos Monsaraz Padel Club by MOTÉVORAMasculinos 3 - M3 · Фіналіст | −428,75 | 974,16 |
| 329 дн.2 серп. | Open MercainoxMasculinos 3 - M3 - QP · 1/16 фіналу | −275,63 | 698,53 |
| 343 дн.16 серп. | Vilamoura Summer CupMasculinos 3 - M3-QP · 1/8 фіналу | −398,13 | 300,4 |
| 356 дн.29 серп. | Liga Mudum - Fase Regional Zona 6A,6B - AbsolutosMasculinos 5 - M5-QP · - | −6,25 | 294,15 |
| 357 дн.30 серп. | Liga Mudum - Fase Regional Zona 6A,6B - AbsolutosMasculinos 5 - M5-QP · - | −9,38 | 284,77 |
| 357 дн.30 серп. | Liga Mudum - Fase Regional Zona 6A,6B - AbsolutosMasculinos 5 - M5-QP · - | −4,69 | 280,08 |
| 378 дн.20 вер. | Open Racketspro SaldanhaMasculinos 3 - M3-Grupo A · 3rd Place | −55,13 | 224,95 |
Оновлено 1 вер. · FPP / TieSports
Джерела: FPP / TieSports та публічні публікації Padel Federado · відсутні поля не виводяться