Гравці / Рейтинг ABS / Leonel Moinhos
LM
Leonel Moinhos
QM / SCP - GaiaЛіцензія 12244TieSports #142051+45Рівень 4
Рейтинг FPP#603найкращий опублікований #527
Очки FPP2 583,916 залікових результатів
Опублікований результат7–278% перемог
9матчів
7перемог
2поразок
4партнерів
7заявок
6подіумів за кар’єру
Історія рейтингу
5 сезонів · найкраща опублікована позиція за рік| Сезон | Дата найкращого | Найкраща позиція | Рівень |
|---|---|---|---|
| 2026 | 9 черв. | #527 | Рівень 4 |
| 2025 | 11 лист. | #602 | Рівень 4 |
| 2024 | 9 лип. | #615 | Рівень 4 |
| 2023 | 11 квіт. | #728 | Рівень 4 |
| 2022 | 11 жовт. | #676 | Рівень 4 |
Історія матчів
11 матчів знайдено в опублікованих сіткахУчасть у турнірах
7 опублікованих заявок| Турнір | Партнер | Категорія | Посів | Очки пари | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| Open Empizinhos 20269 вер. | João Silva | Masculinos 3 | #9 | 4 377,66 | Підтверджено |
| Open Mercainox31 лип. | João Silva | Masculinos 3 | #15 | 5 027,5 | Підтверджено |
| Mimosa Open Porto 202624 лип. | Afonso Trigo | Masculinos 4 | #13 | 3 120,94 | Підтверджено |
| Portugal Master Padel16 черв. | João Silva | Masculinos 3 | #40 | 6 723,75 | Очікує |
| 10º Open Hospital Santa Maria do Porto3 черв. | João Silva | Masculinos 3 | #10 | 4 908,75 | Очікує |
| Open D'Ouro Padel | João Silva | Masculinos 3 | #20 | — | Підтверджено |
| Open Caetano Auto | João Silva | Masculinos 3 | #17 | — | Підтверджено |
Результати з очками
19 записів у публічному реєстрі| Турнір | Партнер | Сітка | Результат | Очки |
|---|---|---|---|---|
| OPEN D’OURO PADEL11 жовт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | 1/16 фіналу | 275,63 |
| OPEN EMPIZINHOS 202613 вер. | João Silva | Masculinos 3 - M3 - QP | 1/8 фіналу | 199,06 |
| Open Mercainox2 серп. | João Silva | Masculinos 3 - M3 - QP | 1/16 фіналу | 275,63 |
| Mimosa Open Porto 202626 лип. | Afonso Trigo | Masculinos 4 - M4 - QP | Півфінал | 589,53 |
| 10º Open Hospital Santa Maria do Porto7 черв. | João Silva | Masculinos 3 - M3 - QP | Фіналіст | 857,5 |
| Open Caetano Auto9 лист. | João Silva | Masculinos 3 - M3 | Чвертьфінал | 260,31 |
| Liga Mudum - Fase Regional Zona 2 - Absolutos30 серп. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4-QP | - | 9,38 |
| Liga Mudum - Fase Regional Zona 2 - Absolutos29 серп. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4-QP | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 227 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 220 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 3,13 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 26 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 18,75 |
| HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 202631 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4-QP | - | 9,38 |
| HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 202630 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4-QP | - | 6,25 |
| HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 202630 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4-QP | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 224 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 210 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 225 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 12,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 212 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 228 бер. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 18,75 |
Карʼєрні досягнення
3 титулів · 3 фіналів| Дата | Турнір | Партнер | Категорія | Сітка | Результат |
|---|---|---|---|---|---|
| 7 черв. | 10º Open Hospital Santa Maria do Porto | João Silva | Masculinos 3 - M3 - QP | Основна | Фіналіст |
| 15 черв. | Open Hospital Santa Maria Porto | João Silva | Masculinos 3 - M3 | Основна | Фіналіст |
| 18 трав. | Open Altano 2025 | João Silva | Masculinos 3 - M3 | Основна | Фіналіст |
| 13 лист. | II Open Caetano Auto | Paula Matos | Mistos 4 - MX4 | Основна | Переможець |
| 28 серп. | Open Póvoa de Varzim Ageas Seguros | Pedro Gomes da Cunha | Masculinos 4 - M4 | Основна | Переможець |
| 26 черв. | Open 2º Aniversário Padel INN | Paula Matos | Mistos 4 - MX4 | Основна | Переможець |
Наступні очки до списання
приблизна оцінка; результати-замінники можуть зменшити втрату| Коли | Турнір | Списується з реєстру | Баланс до замін |
|---|---|---|---|
| 63 дн.9 лист. | Open Caetano AutoMasculinos 3 - M3 · Чвертьфінал | −260,31 | 2 323,6 |
| 202 дн.28 бер. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo A · - | −18,75 | 2 304,85 |
| 217 дн.12 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo A · - | −6,25 | 2 298,6 |
| 230 дн.25 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo A · - | −12,5 | 2 286,1 |
| 245 дн.10 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo A · - | −18,75 | 2 267,35 |
| 259 дн.24 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo A · - | −18,75 | 2 248,6 |
| 265 дн.30 трав. | HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 2026Masculinos 4 - M4-QP · - | −6,25 | 2 242,35 |
| 265 дн.30 трав. | HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 2026Masculinos 4 - M4-QP · - | −6,25 | 2 236,1 |
| 266 дн.31 трав. | HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 2026Masculinos 4 - M4-QP · - | −9,38 | 2 226,72 |
| 272 дн.6 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo A · - | −18,75 | 2 207,97 |
| 273 дн.7 черв. | 10º Open Hospital Santa Maria do PortoMasculinos 3 - M3 - QP · Фіналіст | −857,5 | 1 350,47 |
| 286 дн.20 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo A · - | −3,13 | 1 347,34 |
| 293 дн.27 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo A · - | −6,25 | 1 341,09 |
| 322 дн.26 лип. | Mimosa Open Porto 2026Masculinos 4 - M4 - QP · Півфінал | −589,53 | 751,56 |
| 329 дн.2 серп. | Open MercainoxMasculinos 3 - M3 - QP · 1/16 фіналу | −275,63 | 475,93 |
| 356 дн.29 серп. | Liga Mudum - Fase Regional Zona 2 - AbsolutosMasculinos 4 - M4-QP · - | −6,25 | 469,68 |
| 357 дн.30 серп. | Liga Mudum - Fase Regional Zona 2 - AbsolutosMasculinos 4 - M4-QP · - | −9,38 | 460,3 |
| 371 дн.13 вер. | OPEN EMPIZINHOS 2026Masculinos 3 - M3 - QP · 1/8 фіналу | −199,06 | 261,24 |
| 399 дн.11 жовт. | OPEN D’OURO PADELMasculinos 3 - M3 · 1/16 фіналу | −275,63 | 0 |
Оновлено 1 вер. · FPP / TieSports
Джерела: FPP / TieSports та публічні публікації Padel Federado · відсутні поля не виводяться