Гравці / Рейтинг ABS / Luís Gomes

Luís Gomes
QM / SCP - GaiaЛіцензія 18090TieSports #169978+35Рівень 4
Рейтинг FPP#626найкращий опублікований #534
Очки FPP2 382,8810 залікових результатів
Опублікований результат8–753% перемог
15матчів
8перемог
7поразок
6партнерів
11заявок
2подіумів за кар’єру
Історія рейтингу
3 сезонів · найкраща опублікована позиція за рік| Сезон | Дата найкращого | Найкраща позиція | Рівень |
|---|---|---|---|
| 2026 | 3 лист. | #534 | Рівень 4 |
| 2025 | 11 бер. | #834 | Рівень 5 |
| 2024 | 29 жовт. | #971 | Рівень 5 |
Історія матчів
18 матчів знайдено в опублікованих сіткахУчасть у турнірах
11 опублікованих заявок| Турнір | Партнер | Категорія | Посів | Очки пари | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| FIP Silver São João da Madeira25 вер. | Pedro Lima Santos | Masculinos 4 | #4 | 2 482,88 | Очікує |
| FIP Silver Guimarães14 вер. | Tomás Pinto | Masculinos 3 | #20 | 4 598,08 | Очікує |
| Open Empizinhos 20269 вер. | Tomás Pinto | Masculinos 3 | #8 | 4 598,08 | Підтверджено |
| Open Mercainox31 лип. | Tiago Loureiro | Masculinos 4 | #3 | 4 169,45 | Підтверджено |
| Mimosa Open Porto 202624 лип. | Tomás Pinto | Masculinos 4 | #11 | 3 173,03 | Підтверджено |
| Portugal Master Padel16 черв. | Raul Costa | Masculinos 5 | #9 | 2 370,09 | Очікує |
| Open Altano14 трав. | Tiago Alves | Masculinos 4 | #2 | 1 732,31 | Очікує |
| Open D'Ouro Padel | Tomás Pinto | Masculinos 3 | #16 | — | Підтверджено |
| Open Your Top-padel | Tomás Pinto | Masculinos 3 | #16 | — | Підтверджено |
| Open Caetano Auto | Tomás Pinto | Masculinos 3 | #13 | — | Підтверджено |
| Open PAC | Tomás Pinto | Masculinos 3 | #24 | — | Підтверджено |
Результати з очками
25 записів у публічному реєстрі| Турнір | Партнер | Сітка | Результат | Очки |
|---|---|---|---|---|
| Open Luximos Christie's 20261 лист. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 - QP | 1/8 фіналу | 199,06 |
| OPEN D’OURO PADEL11 жовт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | 1/16 фіналу | 275,63 |
| Open São João da Madeira27 вер. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4-QP | Чвертьфінал | 182,22 |
| Open McDonald´s20 вер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | 1/16 фіналу | 275,63 |
| OPEN EMPIZINHOS 202613 вер. | Tomás Pinto | Masculinos 3 - M3 - QP | Чвертьфінал | 260,31 |
| Open Mercainox2 серп. | Tiago Loureiro | Masculinos 4 - M4 - QP | 1/8 фіналу | 139,34 |
| Mimosa Open Porto 202626 лип. | Tomás Pinto | Masculinos 4 - M4 - QP | Фіналіст | 750,31 |
| Portugal Master Padel11 черв. | Raul Costa | Masculinos 5 - M5 - QP | 1/8 фіналу | 243,75 |
| 10º Open Hospital Santa Maria do Porto7 черв. | Не опубліковано | Masculinos 5 - M5 - QP | 1/16 фіналу | 33,75 |
| Open Altano17 трав. | Tiago Alves | Masculinos 5 - M5 | Півфінал | 16,5 |
| Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona Norte19 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4 - QP | Чвертьфінал | 182,22 |
| Open Villae Verdasca12 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4 - Grupo A | 5th Place | 10,72 |
| Open Xavier Meneses | XM Talent22 бер. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4 | Чвертьфінал | 182,22 |
| Open Caetano Auto9 лист. | Tomás Pinto | Masculinos 3 - M3 | 1/16 фіналу | 137,81 |
| Liga Mudum - Fase Regional Zona 2 - Absolutos29 серп. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4-QP | - | 9,38 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 218 лип. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo C | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 227 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo C | - | 3,13 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 218 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo C | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 27 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo C | - | 12,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 223 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo C | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 217 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo C | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 29 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo C | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 225 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo C | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 212 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo C | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 228 бер. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo C | - | 18,75 |
Карʼєрні досягнення
1 титулів · 1 фіналів| Дата | Турнір | Партнер | Категорія | Сітка | Результат |
|---|---|---|---|---|---|
| 26 лип. | Mimosa Open Porto 2026 | Tomás Pinto | Masculinos 4 - M4 - QP | Основна | Фіналіст |
| 12 лист. | OPEN CAETANO AUTO - KINTO | Rafael Bessa | Masculinos 5 - M5 | Основна | Переможець |
Наступні очки до списання
приблизна оцінка; результати-замінники можуть зменшити втрату| Коли | Турнір | Списується з реєстру | Баланс до замін |
|---|---|---|---|
| 63 дн.9 лист. | Open Caetano AutoMasculinos 3 - M3 · 1/16 фіналу | −137,81 | 2 245,07 |
| 196 дн.22 бер. | Open Xavier Meneses | XM TalentMasculinos 4 - M4 · Чвертьфінал | −182,22 | 2 062,85 |
| 202 дн.28 бер. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo C · - | −18,75 | 2 044,1 |
| 217 дн.12 квіт. | Open Villae VerdascaMasculinos 4 - M4 - Grupo A · 5th Place | −10,72 | 2 033,38 |
| 217 дн.12 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo C · - | −6,25 | 2 027,13 |
| 224 дн.19 квіт. | Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona NorteMasculinos 4 - M4 - QP · Чвертьфінал | −182,22 | 1 844,91 |
| 230 дн.25 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo C · - | −18,75 | 1 826,16 |
| 244 дн.9 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo C · - | −6,25 | 1 819,91 |
| 252 дн.17 трав. | Open AltanoMasculinos 5 - M5 · Півфінал | −16,5 | 1 803,41 |
| 252 дн.17 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo C · - | −6,25 | 1 797,16 |
| 258 дн.23 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo C · - | −18,75 | 1 778,41 |
| 273 дн.7 черв. | 10º Open Hospital Santa Maria do PortoMasculinos 5 - M5 - QP · 1/16 фіналу | −33,75 | 1 744,66 |
| 273 дн.7 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo C · - | −12,5 | 1 732,16 |
| 277 дн.11 черв. | Portugal Master PadelMasculinos 5 - M5 - QP · 1/8 фіналу | −243,75 | 1 488,41 |
| 284 дн.18 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo C · - | −18,75 | 1 469,66 |
| 293 дн.27 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo C · - | −3,13 | 1 466,53 |
| 314 дн.18 лип. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo C · - | −18,75 | 1 447,78 |
| 322 дн.26 лип. | Mimosa Open Porto 2026Masculinos 4 - M4 - QP · Фіналіст | −750,31 | 697,47 |
| 329 дн.2 серп. | Open MercainoxMasculinos 4 - M4 - QP · 1/8 фіналу | −139,34 | 558,13 |
| 356 дн.29 серп. | Liga Mudum - Fase Regional Zona 2 - AbsolutosMasculinos 4 - M4-QP · - | −9,38 | 548,75 |
| 371 дн.13 вер. | OPEN EMPIZINHOS 2026Masculinos 3 - M3 - QP · Чвертьфінал | −260,31 | 288,44 |
| 378 дн.20 вер. | Open McDonald´sMasculinos 3 - M3 · 1/16 фіналу | −275,63 | 12,81 |
| 385 дн.27 вер. | Open São João da MadeiraMasculinos 4 - M4-QP · Чвертьфінал | −182,22 | 0 |
| 399 дн.11 жовт. | OPEN D’OURO PADELMasculinos 3 - M3 · 1/16 фіналу | −275,63 | 0 |
| 420 дн.1 лист. | Open Luximos Christie's 2026Masculinos 3 - M3 - QP · 1/8 фіналу | −199,06 | 0 |
Оновлено 1 вер. · FPP / TieSports
Джерела: FPP / TieSports та публічні публікації Padel Federado · відсутні поля не виводяться