Гравці / Рейтинг ABS / Fábio Ferreira

Fábio Ferreira
TheHyveAcademyЛіцензія 26912TieSports #360518+40Рівень 5
Рейтинг FPP#794найкращий опублікований #794
Очки FPP1 602,0211 залікових результатів
Опублікований результат6–650% перемог
12матчів
6перемог
6поразок
5партнерів
13заявок
2подіумів за кар’єру
Історія рейтингу
0 сезонів · найкраща опублікована позиція за рікПоки що недостатньо історичних даних, щоб побудувати динаміку.
Історія матчів
16 матчів знайдено в опублікованих сітках| Дата | Турнір | Партнер | Суперники | Раунд | Результат | Рахунок |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 вер.15:15 | Open Empizinhos 2026Masculinos 4 | Paulo | Чвертьфінал | — | — | |
| — | Open Empizinhos 2026Masculinos 4 | Paulo | 1/8 фіналу | — | — | |
| 8 серп.16:15 | Open IBERGIFT 2026 Masculinos 5 | Miguel Moyano | Luis MartinsRui Lopes | Чвертьфінал | Поразка | 6-4 6-7 (7) 10-7 |
| 8 серп.10:00 | Open IBERGIFT 2026 Masculinos 5 | Miguel Moyano | Paulo PedroAlexandre Fernandes | 1/8 фіналу | Перемога | 6-2 Ret'd |
| — | Open IBERGIFT 2026 Masculinos 5 | Miguel Moyano | 1/16 фіналу | — | — | |
| 1 серп.13:15 | Open MercainoxMasculinos 4 | Paulo | Ricardo VieiraSerra | 1/8 фіналу | Поразка | 4-6 6-3 10-5 |
| — | Open MercainoxMasculinos 4 | Paulo | 1/16 фіналу | — | — | |
| 24 лип.22:45 | Mimosa Open Porto 2026Masculinos 4 | Paulo | Daniel FerreiraLuís Lopes | 1/16 фіналу | Поразка | 6-0 6-4 |
| 11 лип.10:30 | Campeonato Nacional AbsolutoMasculinos 5 | Paulo | João Nuno VasconcelosMoreira | 1/8 фіналу | Поразка | 1-6 6-7(6) |
| 9 лип.21:15 | Campeonato Nacional AbsolutoMasculinos 5 | Paulo | Alex AmadoAfonso Roldão | 1/16 фіналу | Перемога | 6-2 6-7(1) 10-6 |
| 20 черв.21:00 | Portugal Master PadelM5 - QP | Paulo | BarralFrederico Mota Pereira | Чвертьфінал | Поразка | 6-2 6-2 |
| 20 черв.18:15 | Portugal Master PadelM5 - QP | Paulo | Raul CostaLuís Gomes | 1/8 фіналу | Перемога | 6-7(8) 4-6 |
| 19 черв.18:00 | Portugal Master PadelM5 - QP | Paulo | Ramiro MonteiroRicardo Sampaio | 1/16 фіналу | Перемога | 0-6 5-7 |
| 25 квіт.21:30 | Open Top-padel FluvialM5 | Rui Vieira | BarralFrederico Mota Pereira | Чвертьфінал | Поразка | 0-6 3-6 |
| 25 квіт.15:15 | Open Top-padel FluvialM5 | Rui Vieira | António CunhaJoão Pinto | 1/8 фіналу | Перемога | 3-6 6-4 10-4 |
| 24 квіт.20:00 | Open Top-padel FluvialM5 | Rui Vieira | Tiago SilvaMário Ferreira | 1/16 фіналу | Перемога | 3-6 6-3 11-9 |
Участь у турнірах
13 опублікованих заявок| Турнір | Партнер | Категорія | Посів | Очки пари | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| Open D'Ouro Padel9 жовт. | Rui Vieira | Masculinos 4 | #7 | 1 779,71 | Очікує |
| FIP Silver Guimarães14 вер. | Paulo | Masculinos 4 | #3 | 3 654,76 | Очікує |
| Open Empizinhos 20269 вер. | Paulo | Masculinos 4 | #2 | 3 654,76 | Підтверджено |
| Open IBERGIFT 2026 7 серп. | Miguel Moyano | Masculinos 5 | #1 | 1 798,61 | Підтверджено |
| Open Mercainox31 лип. | Paulo | Masculinos 4 | #7 | 2 992,53 | Підтверджено |
| Mimosa Open Porto 202624 лип. | Paulo | Masculinos 4 | #12 | 3 156 | Підтверджено |
| Campeonato Nacional Absoluto8 лип. | Paulo | Masculinos 5 | #4 | 3 118,25 | Очікує |
| Portugal Master Padel16 черв. | Paulo | Masculinos 5 | #8 | 2 465,12 | Очікує |
| Open Top-padel Fluvial23 квіт. | Rui Vieira | Masculinos 5 | #8 | 1 235,1 | Очікує |
| FIP Silver São João da Madeira | Amaro Silva | Masculinos 5 | #4 | — | Підтверджено |
| II Open Santo Tirso | Amaro Silva | Masculinos 4 | #8 | — | Підтверджено |
| Open Your Top-padel | Paulo | Masculinos 4 | #3 | — | Підтверджено |
| Open PAC | Kiko Cardoso | Masculinos 4 | #25 | — | Підтверджено |
Результати з очками
22 записів у публічному реєстрі| Турнір | Партнер | Сітка | Результат | Очки |
|---|---|---|---|---|
| Open Luximos Christie's 20261 лист. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4 - QP | 1/8 фіналу | 69,67 |
| OPEN D’OURO PADEL11 жовт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4 | 1/16 фіналу | 96,47 |
| II Open Santo Tirso4 жовт. | Amaro Silva | Masculinos 4 - M4 - QP | Переможець | 214,38 |
| Open São João da Madeira27 вер. | Не опубліковано | Masculinos 5 - M5-QP | 1/8 фіналу | 48,75 |
| Open McDonald´s20 вер. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4 | 1/8 фіналу | 139,34 |
| OPEN EMPIZINHOS 202613 вер. | Paulo | Masculinos 4 - M4 - QP | Півфінал | 117,91 |
| Open IBERGIFT 20269 серп. | Не опубліковано | Masculinos 5 - Masculinos 5 | Чвертьфінал | 12,75 |
| Open Mercainox2 серп. | Paulo | Masculinos 4 - M4 - QP | 1/8 фіналу | 139,34 |
| Mimosa Open Porto 202626 лип. | Paulo | Masculinos 4 - M4 - QP | 1/16 фіналу | 241,17 |
| HeyDoc Campeonato Nacional Absoluto de Padel12 лип. | Не опубліковано | Masculinos 5 - Masculinos 5 | 1/8 фіналу | 243,75 |
| Portugal Master Padel11 черв. | Paulo | Masculinos 5 - M5 - QP | Чвертьфінал | 318,75 |
| Open A-Z Padel Fluvial26 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 5 - M5 | Чвертьфінал | 31,88 |
| Open Xavier Meneses | XM Talent22 бер. | Не опубліковано | Masculinos 5 - M5 | 1/16 фіналу | 33,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 219 лип. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo C | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 227 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo C | - | 12,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 220 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo C | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 223 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo C | - | 9,38 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 216 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo C | - | 3,13 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 27 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo C | - | 9,38 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 226 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo C | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 211 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo C | - | 3,13 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 228 бер. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo C | - | 9,38 |
Карʼєрні досягнення
1 титулів · 1 фіналів| Дата | Турнір | Партнер | Категорія | Сітка | Результат |
|---|---|---|---|---|---|
| 4 жовт. | II Open Santo Tirso | Amaro Silva | Masculinos 4 - M4 - QP | Основна | Переможець |
| 5 жовт. | Open St. Tirso | Paulo | Masculinos 4 - M4 | Основна | Фіналіст |
Наступні очки до списання
приблизна оцінка; результати-замінники можуть зменшити втрату| Коли | Турнір | Списується з реєстру | Баланс до замін |
|---|---|---|---|
| 196 дн.22 бер. | Open Xavier Meneses | XM TalentMasculinos 5 - M5 · 1/16 фіналу | −33,75 | 1 568,27 |
| 202 дн.28 бер. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo C · - | −9,38 | 1 558,89 |
| 216 дн.11 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo C · - | −3,13 | 1 555,76 |
| 231 дн.26 квіт. | Open A-Z Padel FluvialMasculinos 5 - M5 · Чвертьфінал | −31,88 | 1 523,88 |
| 231 дн.26 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo C · - | −18,75 | 1 505,13 |
| 242 дн.7 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo C · - | −9,38 | 1 495,75 |
| 251 дн.16 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo C · - | −3,13 | 1 492,62 |
| 258 дн.23 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo C · - | −9,38 | 1 483,24 |
| 277 дн.11 черв. | Portugal Master PadelMasculinos 5 - M5 - QP · Чвертьфінал | −318,75 | 1 164,49 |
| 286 дн.20 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo C · - | −6,25 | 1 158,24 |
| 293 дн.27 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo C · - | −12,5 | 1 145,74 |
| 308 дн.12 лип. | HeyDoc Campeonato Nacional Absoluto de PadelMasculinos 5 - Masculinos 5 · 1/8 фіналу | −243,75 | 901,99 |
| 315 дн.19 лип. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo C · - | −18,75 | 883,24 |
| 322 дн.26 лип. | Mimosa Open Porto 2026Masculinos 4 - M4 - QP · 1/16 фіналу | −241,17 | 642,07 |
| 329 дн.2 серп. | Open MercainoxMasculinos 4 - M4 - QP · 1/8 фіналу | −139,34 | 502,73 |
| 336 дн.9 серп. | Open IBERGIFT 2026Masculinos 5 - Masculinos 5 · Чвертьфінал | −12,75 | 489,98 |
| 371 дн.13 вер. | OPEN EMPIZINHOS 2026Masculinos 4 - M4 - QP · Півфінал | −117,91 | 372,07 |
| 378 дн.20 вер. | Open McDonald´sMasculinos 4 - M4 · 1/8 фіналу | −139,34 | 232,73 |
| 385 дн.27 вер. | Open São João da MadeiraMasculinos 5 - M5-QP · 1/8 фіналу | −48,75 | 183,98 |
| 392 дн.4 жовт. | II Open Santo TirsoMasculinos 4 - M4 - QP · Переможець | −214,38 | 0 |
| 399 дн.11 жовт. | OPEN D’OURO PADELMasculinos 4 - M4 · 1/16 фіналу | −96,47 | 0 |
| 420 дн.1 лист. | Open Luximos Christie's 2026Masculinos 4 - M4 - QP · 1/8 фіналу | −69,67 | 0 |
Оновлено 1 вер. · FPP / TieSports
Джерела: FPP / TieSports та публічні публікації Padel Federado · відсутні поля не виводяться