Гравці / Рейтинг ABS / Rodrigo Leite

Rodrigo Leite
My Padel CenterЛіцензія 8863TieSports #83613+45Рівень 3
Рейтинг FPP#292найкращий опублікований #231
Очки FPP8 439,0611 залікових результатів
Опублікований результат20–774% перемог
27матчів
20перемог
7поразок
15партнерів
7заявок
21подіумів за кар’єру
Історія рейтингу
7 сезонів · найкраща опублікована позиція за рік| Сезон | Дата найкращого | Найкраща позиція | Рівень |
|---|---|---|---|
| 2026 | 15 вер. | #276 | Рівень 3 |
| 2025 | 9 груд. | #422 | Рівень 3 |
| 2024 | 9 січ. | #280 | Рівень 3 |
| 2023 | 5 вер. | #231 | Рівень 2 |
| 2022 | 17 січ. | #410 | Рівень 3 |
| 2021 | 1 бер. | #254 | Рівень 3 |
| 2020 | 27 жовт. | #253 | Рівень 3 |
Історія матчів
28 матчів знайдено в опублікованих сіткахУчасть у турнірах
7 опублікованих заявок| Турнір | Партнер | Категорія | Посів | Очки пари | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| FIP Silver Lisboa Racket Centre by AVA CR79 вер. | Gonçalo Vasconcelos | Masculinos 3 | #24 | 10 815,79 | Підтверджено |
| Campeonato Nacional Absoluto8 лип. | João Hassan | Masculinos 3 | #6 | 17 305,16 | Очікує |
| Open Dream Padel21 квіт. | Vicente Veloso | Masculinos 2 | #22 | 20 552,81 | Очікує |
| Open Prosonic - UBBO | Omar Hassan | Masculinos 3 | #2 | — | Підтверджено |
| IV Open Dream Padel By Mahou | Vicente Sá | Masculinos 3 | #7 | — | Підтверджено |
| VI Open CPA | Vicente Veloso | Masculinos 2 | #11 | — | Підтверджено |
| Gentlemen's & Ladies Crew by OPA | Nuno Santos | Masculinos +40 Nível 1 | #2 | — | Підтверджено |
Результати з очками
15 записів у публічному реєстрі| Турнір | Партнер | Сітка | Результат | Очки |
|---|---|---|---|---|
| VI Open CPA11 жовт. | Vicente Veloso | Masculinos 2 - M2-QP | Чвертьфінал | 743,75 |
| 4º Open Dream Padel Center by Mahou27 вер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP(32) | 1/16 фіналу | 137,81 |
| 2º Open Lisboa Racket Centre by AVA CR713 вер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | 1/8 фіналу | 995,31 |
| HeyDoc Campeonato Nacional Absoluto de Padel12 лип. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Masculinos 3 | 1/16 фіналу | 1 378,13 |
| Open Prosonic - UBBO24 трав. | Omar Hassan | Masculinos 3 - M3-QP | Півфінал | 673,75 |
| Open Dream Padel26 квіт. | Vicente Veloso | Masculinos 2 - M2-QP32 | 1/16 фіналу | 787,5 |
| Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona Grande Lisboa19 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Quadro Principal M3 | 1/16 фіналу | 275,63 |
| XII Open My Padel Center22 бер. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2-QP | Чвертьфінал | 743,75 |
| I Open Absolutos Dez Por Vinte9 лист. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP | Чвертьфінал | 520,63 |
| Liga Mudum - Fase Regional Zona 4A,4B,4C,4D - Absolutos30 серп. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 4D27 черв. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 18,75 |
| HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 202630 трав. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 4D26 трав. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 37,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 4D17 трав. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 37,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 4D29 бер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 31,25 |
Карʼєрні досягнення
14 титулів · 7 фіналівНаступні очки до списання
приблизна оцінка; результати-замінники можуть зменшити втрату| Коли | Турнір | Списується з реєстру | Баланс до замін |
|---|---|---|---|
| 63 дн.9 лист. | I Open Absolutos Dez Por VinteMasculinos 3 - M3-QP · Чвертьфінал | −520,63 | 7 918,43 |
| 196 дн.22 бер. | XII Open My Padel CenterMasculinos 2 - M2-QP · Чвертьфінал | −743,75 | 7 174,68 |
| 203 дн.29 бер. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 4DMasculinos 3 - Grupo A · - | −31,25 | 7 143,43 |
| 224 дн.19 квіт. | Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona Grande LisboaMasculinos 3 - Quadro Principal M3 · 1/16 фіналу | −275,63 | 6 867,8 |
| 231 дн.26 квіт. | Open Dream PadelMasculinos 2 - M2-QP32 · 1/16 фіналу | −787,5 | 6 080,3 |
| 252 дн.17 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 4DMasculinos 3 - Grupo A · - | −37,5 | 6 042,8 |
| 259 дн.24 трав. | Open Prosonic - UBBOMasculinos 3 - M3-QP · Півфінал | −673,75 | 5 369,05 |
| 261 дн.26 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 4DMasculinos 3 - Grupo A · - | −37,5 | 5 331,55 |
| 265 дн.30 трав. | HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 2026Masculinos 3 - M3-QP · - | −18,75 | 5 312,8 |
| 293 дн.27 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 4DMasculinos 3 - Grupo A · - | −18,75 | 5 294,05 |
| 308 дн.12 лип. | HeyDoc Campeonato Nacional Absoluto de PadelMasculinos 3 - Masculinos 3 · 1/16 фіналу | −1 378,13 | 3 915,92 |
| 357 дн.30 серп. | Liga Mudum - Fase Regional Zona 4A,4B,4C,4D - AbsolutosMasculinos 3 - M3-QP · - | −18,75 | 3 897,17 |
| 371 дн.13 вер. | 2º Open Lisboa Racket Centre by AVA CR7Masculinos 3 - M3 · 1/8 фіналу | −995,31 | 2 901,86 |
| 385 дн.27 вер. | 4º Open Dream Padel Center by MahouMasculinos 3 - M3-QP(32) · 1/16 фіналу | −137,81 | 2 764,05 |
| 399 дн.11 жовт. | VI Open CPAMasculinos 2 - M2-QP · Чвертьфінал | −743,75 | 2 020,3 |
Оновлено 1 вер. · FPP / TieSports
Джерела: FPP / TieSports та публічні публікації Padel Federado · відсутні поля не виводяться