Гравці / Рейтинг ABS / Filipe Varão

Filipe Varão
Padel FactoryЛіцензія 3158TieSports #78045+35Рівень 3
Рейтинг FPP#251найкращий опублікований #111
Очки FPP9 918,756 залікових результатів
Опублікований результат16–576% перемог
21матчів
16перемог
5поразок
15партнерів
8заявок
15подіумів за кар’єру
Історія рейтингу
7 сезонів · найкраща опублікована позиція за рік| Сезон | Дата найкращого | Найкраща позиція | Рівень |
|---|---|---|---|
| 2026 | 22 вер. | #221 | Рівень 2 |
| 2025 | 14 жовт. | #565 | Рівень 4 |
| 2024 | 2 січ. | #161 | Рівень 2 |
| 2023 | 27 черв. | #111 | Рівень 2 |
| 2022 | 19 лип. | #148 | Рівень 2 |
| 2021 | 22 лист. | #154 | Рівень 2 |
| 2020 | 15 вер. | #168 | Рівень 2 |
Історія матчів
22 матчів знайдено в опублікованих сіткахУчасть у турнірах
8 опублікованих заявок| Турнір | Партнер | Категорія | Посів | Очки пари | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| FIP Silver Lisboa Racket Centre by AVA CR79 вер. | Vicente Veloso | Masculinos 2 | #35 | 26 193,75 | Підтверджено |
| Torneio Costa Azul23 лип. | Ricardo Lourenço | Masculinos 2 | #26 | 16 093,28 | Очікує |
| 2º Open WOW Padel3 черв. | Martim Dias | Masculinos 2 | #3 | 49 562,5 | Підтверджено |
| IAG7 & DHM Padel Open IPC14 трав. | Bernardo Santos | Masculinos 2 | #29 | 15 419,1 | Очікує |
| Open Dream Padel21 квіт. | Martim Dias | Masculinos 2 | #9 | 33 181,25 | Очікує |
| FIP Bronze Oeiras | Vasco Rocha | Masculinos 2 | #18 | — | Підтверджено |
| II Open Dezporvinte | Ricardo Morgadinho | Masculinos 2 | #12 | — | Підтверджено |
| Open PAC | Tiago Lima | Masculinos 2 | #17 | — | Підтверджено |
Результати з очками
17 записів у публічному реєстрі| Турнір | Партнер | Сітка | Результат | Очки |
|---|---|---|---|---|
| Open Oeiras Valley18 жовт. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2-QP | 1/16 фіналу | 787,5 |
| 2º Open Lisboa Racket Centre by AVA CR713 вер. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2 | 1/16 фіналу | 1 968,75 |
| II Open WOW Padel7 черв. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2-QP | Переможець | 1 750 |
| Open Dream Padel26 квіт. | Martim Dias | Masculinos 2 - M2-QP32 | Переможець | 3 500 |
| XII Open My Padel Center22 бер. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2-QP | Чвертьфінал | 743,75 |
| 4º Open Blue Padel Kourts1 бер. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2-QP | Півфінал | 962,5 |
| V Open Smartpath22 лют. | Не опубліковано | Masculinos 1 - M1-QP16 | Чвертьфінал | 850 |
| Liga Mudum - Fase Regional Zona 5 - Absolutos30 серп. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2-QP | - | 50 |
| Liga Mudum - Fase Regional Zona 5 - Absolutos30 серп. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2-QP | - | 75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 519 лип. | Не опубліковано | Masculinos 2 - Grupo B | - | 25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 522 черв. | Не опубліковано | Masculinos 2 - Grupo B | - | 12,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 54 черв. | Не опубліковано | Masculinos 2 - Grupo B | - | 12,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 524 трав. | Не опубліковано | Masculinos 2 - Grupo B | - | 25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 517 трав. | Не опубліковано | Masculinos 2 - Grupo B | - | 75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 526 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 2 - Grupo B | - | 12,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 512 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 2 - Grupo B | - | 25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 529 бер. | Не опубліковано | Masculinos 2 - Grupo B | - | 50 |
Карʼєрні досягнення
7 титулів · 8 фіналівНаступні очки до списання
приблизна оцінка; результати-замінники можуть зменшити втрату| Коли | Турнір | Списується з реєстру | Баланс до замін |
|---|---|---|---|
| 168 дн.22 лют. | V Open SmartpathMasculinos 1 - M1-QP16 · Чвертьфінал | −850 | 9 068,75 |
| 175 дн.1 бер. | 4º Open Blue Padel KourtsMasculinos 2 - M2-QP · Півфінал | −962,5 | 8 106,25 |
| 196 дн.22 бер. | XII Open My Padel CenterMasculinos 2 - M2-QP · Чвертьфінал | −743,75 | 7 362,5 |
| 203 дн.29 бер. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 2 - Grupo B · - | −50 | 7 312,5 |
| 217 дн.12 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 2 - Grupo B · - | −25 | 7 287,5 |
| 231 дн.26 квіт. | Open Dream PadelMasculinos 2 - M2-QP32 · Переможець | −3 500 | 3 787,5 |
| 231 дн.26 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 2 - Grupo B · - | −12,5 | 3 775 |
| 252 дн.17 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 2 - Grupo B · - | −75 | 3 700 |
| 259 дн.24 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 2 - Grupo B · - | −25 | 3 675 |
| 270 дн.4 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 2 - Grupo B · - | −12,5 | 3 662,5 |
| 273 дн.7 черв. | II Open WOW PadelMasculinos 2 - M2-QP · Переможець | −1 750 | 1 912,5 |
| 288 дн.22 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 2 - Grupo B · - | −12,5 | 1 900 |
| 315 дн.19 лип. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 2 - Grupo B · - | −25 | 1 875 |
| 357 дн.30 серп. | Liga Mudum - Fase Regional Zona 5 - AbsolutosMasculinos 2 - M2-QP · - | −50 | 1 825 |
| 357 дн.30 серп. | Liga Mudum - Fase Regional Zona 5 - AbsolutosMasculinos 2 - M2-QP · - | −75 | 1 750 |
| 371 дн.13 вер. | 2º Open Lisboa Racket Centre by AVA CR7Masculinos 2 - M2 · 1/16 фіналу | −1 968,75 | 0 |
| 406 дн.18 жовт. | Open Oeiras ValleyMasculinos 2 - M2-QP · 1/16 фіналу | −787,5 | 0 |
Оновлено 1 вер. · FPP / TieSports
Джерела: FPP / TieSports та публічні публікації Padel Federado · відсутні поля не виводяться