Гравці / Рейтинг ABS / Fernando Sánchez

Fernando Sánchez
MastersPremiumPadelЛіцензія 28137TieSports #382112+40Рівень 3
Рейтинг FPP#258найкращий опублікований #247
Очки FPP9 597,1315 залікових результатів
Опублікований результат16–1552% перемог
31матчів
16перемог
15поразок
8партнерів
19заявок
5подіумів за кар’єру
Історія рейтингу
2 сезонів · найкраща опублікована позиція за рік| Сезон | Дата найкращого | Найкраща позиція | Рівень |
|---|---|---|---|
| 2026 | 13 жовт. | #247 | Рівень 2 |
| 2025 | 11 лист. | #485 | Рівень 3 |
Історія матчів
33 матчів знайдено в опублікованих сіткахУчасть у турнірах
19 опублікованих заявок| Турнір | Партнер | Категорія | Посів | Очки пари | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| FIP Bronze Almeirim2 жовт. | Miguel Bravo | Masculinos 3 | #2 | 13 963,74 | Очікує |
| IV Open Dream Padel By Mahou24 вер. | Afonso Janine | Masculinos 3 | #2 | 12 716,25 | Очікує |
| FIP Silver Lisboa Racket Centre by AVA CR79 вер. | Afonso Janine | Masculinos 3 | #11 | 12 716,25 | Підтверджено |
| I OPEN PCG e Clube TAP27 серп. | Pedro Neto | Masculinos 3 | #1 | 14 649,16 | Підтверджено |
| Torneio Costa Azul23 лип. | Afonso Janine | Masculinos 3 | #1 | 12 811,06 | Підтверджено |
| 2º Open Absolutos by Monsaraz Padel Club15 лип. | Henrique Muxagata | Masculinos 2 | #6 | 15 402,12 | Підтверджено |
| Open Ultimate Urban Padel24 черв. | Edgar Carvalho | Masculinos 3 | #1 | 15 746,88 | Очікує |
| Portugal Master Padel16 черв. | Henrique Muxagata | Masculinos 3 | #10 | 13 915,32 | Очікує |
| 7º Open Carlsberg W Padel Country Club10 черв. | Edgar Carvalho | Masculinos 2 | #23 | 14 878,56 | Очікує |
| 2º Open WOW Padel3 черв. | Miguel Bravo | Masculinos 3 | #1 | 13 257,17 | Підтверджено |
| IAG7 & DHM Padel Open IPC14 трав. | Edgar Carvalho | Masculinos 3 | #2 | 15 285,37 | Очікує |
| Open Carcavelos Ténis e Padel 20268 трав. | João Torres | Masculinos 3 | #5 | 8 146,43 | Очікує |
| Leiria Master Padel30 квіт. | Edgar Carvalho | Masculinos 3 | #12 | 14 187,87 | Очікує |
| Open Dream Padel21 квіт. | Edgar Carvalho | Masculinos 2 | #32 | 10 351,13 | Очікує |
| VI Open CPA | João Donato | Masculinos 3 | #9 | — | Підтверджено |
| 5º Open Padcenter | Afonso Janine | Masculinos 2 | #12 | — | Підтверджено |
| FIP Bronze Oeiras | Afonso Janine | Masculinos 2 | #36 | — | Підтверджено |
| II Open Dezporvinte | Afonso Janine | Masculinos 3 | #5 | — | Підтверджено |
| 1º Open de Absolutos by GRIP | Mauro Silva | Masculinos 3 | #2 | — | Підтверджено |
Результати з очками
22 записів у публічному реєстрі| Турнір | Партнер | Сітка | Результат | Очки |
|---|---|---|---|---|
| 5º Open PadCenter25 жовт. | Afonso Janine | Masculinos 2 - M2-QP(16) | 1/8 фіналу | 227,5 |
| VI Open CPA11 жовт. | João Donato | Masculinos 3 - M3-QP | Півфінал | 336,88 |
| 4º Open AlmeirINN Padel4 жовт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP | Чвертьфінал | 520,63 |
| 4º Open Dream Padel Center by Mahou27 вер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP(32) | Чвертьфінал | 260,31 |
| 2º Open Lisboa Racket Centre by AVA CR713 вер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | 1/16 фіналу | 689,06 |
| 2º Open Absolutos Monsaraz Padel Club by MOTÉVORA19 лип. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2 | 1/8 фіналу | 568,75 |
| 2º Open Absolutos Monsaraz Padel Club by MOTÉVORA19 лип. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2 qB | Переможець | 568,75 |
| II Open Ultimate Urban Padel28 черв. | Не опубліковано | Masculinos 3 - QP - M3 | 1/8 фіналу | 398,13 |
| 7º Open Carlsberg Padel Cup'2614 черв. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2 | 1/16 фіналу | 393,75 |
| Portugal Master Padel11 черв. | Henrique Muxagata | Masculinos 3 - M3 - QP | 1/16 фіналу | 1 378,13 |
| II Open WOW Padel7 черв. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP | Переможець | 612,5 |
| IAG7 & DHM Padel Open IPC17 трав. | Edgar Carvalho | Masculinos 3 - M3 | Чвертьфінал | 260,31 |
| Open Dream Padel26 квіт. | Edgar Carvalho | Masculinos 2 - M2-QP32 | 1/16 фіналу | 787,5 |
| Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona Setúbal19 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2 | Чвертьфінал | 1 487,5 |
| XI Open Rackets Pro EUL12 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2-QP | 1/8 фіналу | 568,75 |
| I Open Absolutos Dez Por Vinte9 лист. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP | 1/16 фіналу | 275,63 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6A27 черв. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6A21 черв. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6A24 трав. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6A17 трав. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 37,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6A25 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6A29 бер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 12,5 |
Карʼєрні досягнення
4 титулів · 1 фіналів| Дата | Турнір | Партнер | Категорія | Сітка | Результат |
|---|---|---|---|---|---|
| 19 лип. | 2º Open Absolutos Monsaraz Padel Club by MOTÉVORA | Henrique Muxagata | Masculinos 2 - M2 qB | B | Переможець |
| 7 черв. | II Open WOW Padel | Miguel Bravo | Masculinos 3 - M3-QP | Основна | Переможець |
| 10 трав. | Open Carcavelos Ténis & Padel | João Torres | Masculinos 3 - M3-QP | Основна | Фіналіст |
| 15 бер. | The Gentlemen’s & Ladies Crew by AXIANS | João Donato | Masculinos +40 Nível 2 - M N2-Q | Основна | Переможець |
| 27 квіт. | 5º Open de Padel Freguesia de Alfragide | Edgar Carvalho | Masculinos 3 - M3 | Основна | Переможець |
Наступні очки до списання
приблизна оцінка; результати-замінники можуть зменшити втрату| Коли | Турнір | Списується з реєстру | Баланс до замін |
|---|---|---|---|
| 63 дн.9 лист. | I Open Absolutos Dez Por VinteMasculinos 3 - M3-QP · 1/16 фіналу | −275,63 | 9 321,5 |
| 203 дн.29 бер. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6AMasculinos 3 - Grupo A · - | −12,5 | 9 309 |
| 217 дн.12 квіт. | XI Open Rackets Pro EULMasculinos 2 - M2-QP · 1/8 фіналу | −568,75 | 8 740,25 |
| 224 дн.19 квіт. | Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona SetúbalMasculinos 2 - M2 · Чвертьфінал | −1 487,5 | 7 252,75 |
| 230 дн.25 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6AMasculinos 3 - Grupo A · - | −6,25 | 7 246,5 |
| 231 дн.26 квіт. | Open Dream PadelMasculinos 2 - M2-QP32 · 1/16 фіналу | −787,5 | 6 459 |
| 252 дн.17 трав. | IAG7 & DHM Padel Open IPCMasculinos 3 - M3 · Чвертьфінал | −260,31 | 6 198,69 |
| 252 дн.17 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6AMasculinos 3 - Grupo A · - | −37,5 | 6 161,19 |
| 259 дн.24 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6AMasculinos 3 - Grupo A · - | −6,25 | 6 154,94 |
| 273 дн.7 черв. | II Open WOW PadelMasculinos 3 - M3-QP · Переможець | −612,5 | 5 542,44 |
| 277 дн.11 черв. | Portugal Master PadelMasculinos 3 - M3 - QP · 1/16 фіналу | −1 378,13 | 4 164,31 |
| 280 дн.14 черв. | 7º Open Carlsberg Padel Cup'26Masculinos 2 - M2 · 1/16 фіналу | −393,75 | 3 770,56 |
| 287 дн.21 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6AMasculinos 3 - Grupo A · - | −25 | 3 745,56 |
| 293 дн.27 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6AMasculinos 3 - Grupo A · - | −18,75 | 3 726,81 |
| 294 дн.28 черв. | II Open Ultimate Urban PadelMasculinos 3 - QP - M3 · 1/8 фіналу | −398,13 | 3 328,68 |
| 315 дн.19 лип. | 2º Open Absolutos Monsaraz Padel Club by MOTÉVORAMasculinos 2 - M2 · 1/8 фіналу | −568,75 | 2 759,93 |
| 315 дн.19 лип. | 2º Open Absolutos Monsaraz Padel Club by MOTÉVORAMasculinos 2 - M2 qB · Переможець | −568,75 | 2 191,18 |
| 371 дн.13 вер. | 2º Open Lisboa Racket Centre by AVA CR7Masculinos 3 - M3 · 1/16 фіналу | −689,06 | 1 502,12 |
| 385 дн.27 вер. | 4º Open Dream Padel Center by MahouMasculinos 3 - M3-QP(32) · Чвертьфінал | −260,31 | 1 241,81 |
| 392 дн.4 жовт. | 4º Open AlmeirINN PadelMasculinos 3 - M3-QP · Чвертьфінал | −520,63 | 721,18 |
| 399 дн.11 жовт. | VI Open CPAMasculinos 3 - M3-QP · Півфінал | −336,88 | 384,3 |
| 413 дн.25 жовт. | 5º Open PadCenterMasculinos 2 - M2-QP(16) · 1/8 фіналу | −227,5 | 156,8 |
Оновлено 1 вер. · FPP / TieSports
Джерела: FPP / TieSports та публічні публікації Padel Federado · відсутні поля не виводяться