Гравці / Рейтинг ABS / Tomás Palmeira

Tomás Palmeira
Lisboa Racket CentreЛіцензія 16112TieSports #163535ABSРівень 5
Рейтинг FPP#879найкращий опублікований #773
Очки FPP1 233,628 залікових результатів
Опублікований результат4–450% перемог
8матчів
4перемог
4поразок
5партнерів
5заявок
0подіумів за кар’єру
Історія рейтингу
1 сезонів · найкраща опублікована позиція за рікПоки що недостатньо історичних даних, щоб побудувати динаміку.
| Сезон | Дата найкращого | Найкраща позиція | Рівень |
|---|---|---|---|
| 2026 | 22 вер. | #773 | Рівень 5 |
Історія матчів
9 матчів знайдено в опублікованих сіткахУчасть у турнірах
5 опублікованих заявок| Турнір | Партнер | Категорія | Посів | Очки пари | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| FIP Silver Lisboa Racket Centre by AVA CR79 вер. | Manuel Elias | Masculinos 4 | #12 | 4 638,51 | Підтверджено |
| Vilamoura Summer Cup14 серп. | Manuel Elias | Masculinos 4 | #8 | 4 288,76 | Підтверджено |
| 7º Open Carlsberg W Padel Country Club10 черв. | Alex Amado | Masculinos 4 | #24 | 2 355,82 | Очікує |
| Leiria Master Padel30 квіт. | André Castanheira | Masculinos 5 | #5 | 2 434,01 | Очікує |
| FIP Bronze Oeiras | Bruno Silva | Masculinos 4 | #38 | — | Очікує |
Результати з очками
17 записів у публічному реєстрі| Турнір | Партнер | Сітка | Результат | Очки |
|---|---|---|---|---|
| 2º Open Lisboa Racket Centre by AVA CR713 вер. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4 | 1/8 фіналу | 348,36 |
| Vilamoura Summer Cup16 серп. | Manuel Elias | Masculinos 4 - M4-QP | Чвертьфінал | 182,22 |
| 7º Open Carlsberg Padel Cup'2614 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4 | 1/16 фіналу | 48,23 |
| Leiria Master Padel3 трав. | André Castanheira | Masculinos 5 - QP M5 | 1/16 фіналу | 84,38 |
| XI Open Rackets Pro EUL12 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP | Чвертьфінал | 260,31 |
| Viseu Padel Experience29 бер. | Не опубліковано | Masculinos 5 - M5 - QP | Чвертьфінал | 63,75 |
| Liga Mudum - Fase Regional Zona 5 - Absolutos30 серп. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 519 лип. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo B | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 528 черв. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo B | - | 12,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 521 черв. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo B | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 57 черв. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo B | - | 37,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 524 трав. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo B | - | 12,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 517 трав. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo B | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 510 трав. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo B | - | 12,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 526 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo B | - | 12,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 512 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo B | - | 37,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 529 бер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo B | - | 12,5 |
Наступні очки до списання
приблизна оцінка; результати-замінники можуть зменшити втрату| Коли | Турнір | Списується з реєстру | Баланс до замін |
|---|---|---|---|
| 203 дн.29 бер. | Viseu Padel ExperienceMasculinos 5 - M5 - QP · Чвертьфінал | −63,75 | 1 169,87 |
| 203 дн.29 бер. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 3 - Grupo B · - | −12,5 | 1 157,37 |
| 217 дн.12 квіт. | XI Open Rackets Pro EULMasculinos 3 - M3-QP · Чвертьфінал | −260,31 | 897,06 |
| 217 дн.12 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 3 - Grupo B · - | −37,5 | 859,56 |
| 231 дн.26 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 3 - Grupo B · - | −12,5 | 847,06 |
| 238 дн.3 трав. | Leiria Master PadelMasculinos 5 - QP M5 · 1/16 фіналу | −84,38 | 762,68 |
| 245 дн.10 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 3 - Grupo B · - | −12,5 | 750,18 |
| 252 дн.17 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 3 - Grupo B · - | −6,25 | 743,93 |
| 259 дн.24 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 3 - Grupo B · - | −12,5 | 731,43 |
| 273 дн.7 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 3 - Grupo B · - | −37,5 | 693,93 |
| 280 дн.14 черв. | 7º Open Carlsberg Padel Cup'26Masculinos 4 - M4 · 1/16 фіналу | −48,23 | 645,7 |
| 287 дн.21 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 3 - Grupo B · - | −6,25 | 639,45 |
| 294 дн.28 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 3 - Grupo B · - | −12,5 | 626,95 |
| 315 дн.19 лип. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 3 - Grupo B · - | −18,75 | 608,2 |
| 343 дн.16 серп. | Vilamoura Summer CupMasculinos 4 - M4-QP · Чвертьфінал | −182,22 | 425,98 |
| 357 дн.30 серп. | Liga Mudum - Fase Regional Zona 5 - AbsolutosMasculinos 3 - M3-QP · - | −6,25 | 419,73 |
| 371 дн.13 вер. | 2º Open Lisboa Racket Centre by AVA CR7Masculinos 4 - M4 · 1/8 фіналу | −348,36 | 71,37 |
Оновлено 1 вер. · FPP / TieSports
Джерела: FPP / TieSports та публічні публікації Padel Federado · відсутні поля не виводяться