Гравці / Рейтинг ABS / Pedro Simões

Pedro Simões
OffPadelЛіцензія 11057TieSports #136881+45Рівень 4
Рейтинг FPP#545найкращий опублікований #479
Очки FPP3 162,4212 залікових результатів
Опублікований результат8–753% перемог
15матчів
8перемог
7поразок
9партнерів
12заявок
4подіумів за кар’єру
Історія рейтингу
1 сезонів · найкраща опублікована позиція за рікПоки що недостатньо історичних даних, щоб побудувати динаміку.
| Сезон | Дата найкращого | Найкраща позиція | Рівень |
|---|---|---|---|
| 2026 | 3 лист. | #479 | Рівень 3 |
Історія матчів
16 матчів знайдено в опублікованих сіткахУчасть у турнірах
12 опублікованих заявок| Турнір | Партнер | Категорія | Посів | Очки пари | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| Vilamoura Summer Cup14 серп. | Moreira | Masculinos 4 | #10 | 3 959,7 | Підтверджено |
| Open Mercainox31 лип. | Kiko Moniz | Masculinos 4 | #19 | 3 610,92 | Скасовано |
| Mimosa Open Porto 202624 лип. | Henrique Leite | Masculinos 4 | #4 | 4 621,03 | Підтверджено |
| Campeonato Nacional Absoluto8 лип. | Oliveira | Masculinos 4 | #8 | 5 746,22 | Очікує |
| Portugal Master Padel16 черв. | Oliveira | Masculinos 4 | #14 | 4 792,78 | Очікує |
| 10º Open Hospital Santa Maria do Porto3 черв. | Oliveira | Masculinos 3 | #11 | 4 117,53 | Очікує |
| Open Top-padel Fluvial23 квіт. | Lano Santos | Masculinos 5 | #6 | 1 314,69 | Очікує |
| FIP Silver Guimarães | Oliveira | Masculinos 3 | #14 | — | Підтверджено |
| Open D'Ouro Padel | Rui Mota | Masculinos 3 | #25 | — | Підтверджено |
| Open Your Top-padel | Rui Mota | Masculinos 3 | #24 | — | Підтверджено |
| Open Caetano Auto | João Ínsua | Masculinos 3 | #16 | — | Підтверджено |
| Open PAC | João Ínsua | Masculinos 3 | #29 | — | Підтверджено |
Результати з очками
20 записів у публічному реєстрі| Турнір | Партнер | Сітка | Результат | Очки |
|---|---|---|---|---|
| OPEN D’OURO PADEL11 жовт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | 1/16 фіналу | 275,63 |
| Open McDonald´s20 вер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | 1/8 фіналу | 398,13 |
| Vilamoura Summer Cup16 серп. | Moreira | Masculinos 4 - M4-QP | 1/16 фіналу | 96,47 |
| Open Mercainox2 серп. | Kiko Moniz | Masculinos 4 - M4 - QP | 1/8 фіналу | 139,34 |
| Mimosa Open Porto 202626 лип. | Henrique Leite | Masculinos 4 - M4 - QP | 1/8 фіналу | 348,36 |
| HeyDoc Campeonato Nacional Absoluto de Padel12 лип. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Masculinos 4 | 1/16 фіналу | 482,34 |
| Portugal Master Padel11 черв. | Oliveira | Masculinos 4 - M4 - QP | Чвертьфінал | 911,09 |
| 10º Open Hospital Santa Maria do Porto7 черв. | Oliveira | Masculinos 4 - M4 - QP | Фіналіст | 300,13 |
| Open A-Z Padel Fluvial26 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 5 - M5 | Півфінал | 41,25 |
| Open Xavier Meneses | XM Talent22 бер. | Не опубліковано | Masculinos 5 - M5 | 1/16 фіналу | 33,75 |
| Open Caetano Auto9 лист. | João Ínsua | Masculinos 3 - M3 | 1/16 фіналу | 137,81 |
| Open Luximos Christie's 20252 лист. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | 1/16 фіналу | 137,81 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 227 черв. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo C | - | 37,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 221 черв. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo C | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 26 черв. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo C | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 223 трав. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo C | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 211 трав. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo C | - | 12,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 225 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo C | - | 25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 211 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo C | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 227 бер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo C | - | 18,75 |
Карʼєрні досягнення
1 титулів · 3 фіналів| Дата | Турнір | Партнер | Категорія | Сітка | Результат |
|---|---|---|---|---|---|
| 7 черв. | 10º Open Hospital Santa Maria do Porto | Oliveira | Masculinos 4 - M4 - QP | Основна | Фіналіст |
| 20 черв. | Unilabs Open 2021 | Filipe Morais | Masculinos 4 - M4 | Основна | Переможець |
| 13 черв. | The Gentlemen's & Ladies Crew powered by A2IT | Rui Mota | Masculinos +40 - M+40 qB | B | Фіналіст |
| 9 трав. | OPEN BEEQ 2021 | Samuel Mota | Masculinos 5 - M5 | Основна | Фіналіст |
Наступні очки до списання
приблизна оцінка; результати-замінники можуть зменшити втрату| Коли | Турнір | Списується з реєстру | Баланс до замін |
|---|---|---|---|
| 56 дн.2 лист. | Open Luximos Christie's 2025Masculinos 3 - M3 · 1/16 фіналу | −137,81 | 3 024,61 |
| 63 дн.9 лист. | Open Caetano AutoMasculinos 3 - M3 · 1/16 фіналу | −137,81 | 2 886,8 |
| 196 дн.22 бер. | Open Xavier Meneses | XM TalentMasculinos 5 - M5 · 1/16 фіналу | −33,75 | 2 853,05 |
| 201 дн.27 бер. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 3 - Grupo C · - | −18,75 | 2 834,3 |
| 216 дн.11 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 3 - Grupo C · - | −18,75 | 2 815,55 |
| 230 дн.25 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 3 - Grupo C · - | −25 | 2 790,55 |
| 231 дн.26 квіт. | Open A-Z Padel FluvialMasculinos 5 - M5 · Півфінал | −41,25 | 2 749,3 |
| 246 дн.11 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 3 - Grupo C · - | −12,5 | 2 736,8 |
| 258 дн.23 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 3 - Grupo C · - | −18,75 | 2 718,05 |
| 272 дн.6 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 3 - Grupo C · - | −18,75 | 2 699,3 |
| 273 дн.7 черв. | 10º Open Hospital Santa Maria do PortoMasculinos 4 - M4 - QP · Фіналіст | −300,13 | 2 399,17 |
| 277 дн.11 черв. | Portugal Master PadelMasculinos 4 - M4 - QP · Чвертьфінал | −911,09 | 1 488,08 |
| 287 дн.21 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 3 - Grupo C · - | −18,75 | 1 469,33 |
| 293 дн.27 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 3 - Grupo C · - | −37,5 | 1 431,83 |
| 308 дн.12 лип. | HeyDoc Campeonato Nacional Absoluto de PadelMasculinos 4 - Masculinos 4 · 1/16 фіналу | −482,34 | 949,49 |
| 322 дн.26 лип. | Mimosa Open Porto 2026Masculinos 4 - M4 - QP · 1/8 фіналу | −348,36 | 601,13 |
| 329 дн.2 серп. | Open MercainoxMasculinos 4 - M4 - QP · 1/8 фіналу | −139,34 | 461,79 |
| 343 дн.16 серп. | Vilamoura Summer CupMasculinos 4 - M4-QP · 1/16 фіналу | −96,47 | 365,32 |
| 378 дн.20 вер. | Open McDonald´sMasculinos 3 - M3 · 1/8 фіналу | −398,13 | 0 |
| 399 дн.11 жовт. | OPEN D’OURO PADELMasculinos 3 - M3 · 1/16 фіналу | −275,63 | 0 |
Оновлено 1 вер. · FPP / TieSports
Джерела: FPP / TieSports та публічні публікації Padel Federado · відсутні поля не виводяться