Гравці / Рейтинг ABS / Luís Santos

Luís Santos
Top-padel Industrial IndoorЛіцензія 12055TieSports #140748ABSРівень 6
Рейтинг FPP#2129найкращий опублікований #2129
Очки FPP223,132 залікових результатів
Опублікований результат5–456% перемог
9матчів
5перемог
4поразок
7партнерів
10заявок
1подіумів за кар’єру
Історія рейтингу
0 сезонів · найкраща опублікована позиція за рікПоки що недостатньо історичних даних, щоб побудувати динаміку.
Історія матчів
10 матчів знайдено в опублікованих сіткахУчасть у турнірах
10 опублікованих заявок| Турнір | Партнер | Категорія | Посів | Очки пари | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| Open Empizinhos 20269 вер. | João Melo | Masculinos 5 | #13 | 602,47 | Підтверджено |
| Mimosa Open Porto 202624 лип. | João Melo | Masculinos 5 | #42 | 395,85 | Підтверджено |
| Portugal Master Padel16 черв. | Ricardo Gomes | Masculinos 5 | #35 | 1 173,33 | Очікує |
| Maia Padel Open 202620 трав. | Manuel Amorim | Masculinos 5 | #47 | 179,17 | Очікує |
| Open Top-padel Fluvial23 квіт. | André Tubias | Masculinos 5 | #35 | 283,33 | Очікує |
| Open D'Ouro Padel | João Melo | Masculinos 5 | #61 | — | Очікує |
| II Open Santo Tirso | João Melo | Masculinos 5 | #15 | — | Підтверджено |
| Open Your Top-padel | Vasco Duarte | Masculinos 3 | #10 | — | Підтверджено |
| Open Caetano Auto | João Melo | Masculinos 5 | #7 | — | Підтверджено |
| Open PAC | Tiago Pimentel | Masculinos 4 | #29 | — | Підтверджено |
Результати з очками
14 записів у публічному реєстрі| Турнір | Партнер | Сітка | Результат | Очки |
|---|---|---|---|---|
| Open Luximos Christie's 20261 лист. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 - QP | 1/16 фіналу | 137,81 |
| II Open Santo Tirso4 жовт. | João Melo | Masculinos 5 - M5 - QP | Чвертьфінал | 31,88 |
| OPEN EMPIZINHOS 202613 вер. | João Melo | Masculinos 5 - M5 - QP | Фіналіст | 52,5 |
| Mimosa Open Porto 202626 лип. | João Melo | Masculinos 5 - M5 - QP | 1/8 фіналу | 121,88 |
| Open A-Z Padel Fluvial26 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 5 - M5 | 1/16 фіналу | 16,88 |
| Liga Mudum - Fase Regional Zona 2 - Absolutos29 серп. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4-QP | - | 3,13 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 218 лип. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 221 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 26 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 3,13 |
| HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 202630 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4-QP | - | 3,13 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 224 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 217 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 226 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 212 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 9,38 |
Карʼєрні досягнення
0 титулів · 1 фіналів| Дата | Турнір | Партнер | Категорія | Сітка | Результат |
|---|---|---|---|---|---|
| 13 вер. | OPEN EMPIZINHOS 2026 | João Melo | Masculinos 5 - M5 - QP | Основна | Фіналіст |
Наступні очки до списання
приблизна оцінка; результати-замінники можуть зменшити втрату| Коли | Турнір | Списується з реєстру | Баланс до замін |
|---|---|---|---|
| 217 дн.12 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo A · - | −9,38 | 213,75 |
| 231 дн.26 квіт. | Open A-Z Padel FluvialMasculinos 5 - M5 · 1/16 фіналу | −16,88 | 196,87 |
| 231 дн.26 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo A · - | −6,25 | 190,62 |
| 252 дн.17 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo A · - | −6,25 | 184,37 |
| 259 дн.24 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo A · - | −18,75 | 165,62 |
| 265 дн.30 трав. | HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 2026Masculinos 4 - M4-QP · - | −3,13 | 162,49 |
| 272 дн.6 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo A · - | −3,13 | 159,36 |
| 287 дн.21 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo A · - | −6,25 | 153,11 |
| 314 дн.18 лип. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo A · - | −18,75 | 134,36 |
| 322 дн.26 лип. | Mimosa Open Porto 2026Masculinos 5 - M5 - QP · 1/8 фіналу | −121,88 | 12,48 |
| 356 дн.29 серп. | Liga Mudum - Fase Regional Zona 2 - AbsolutosMasculinos 4 - M4-QP · - | −3,13 | 9,35 |
| 371 дн.13 вер. | OPEN EMPIZINHOS 2026Masculinos 5 - M5 - QP · Фіналіст | −52,5 | 0 |
| 392 дн.4 жовт. | II Open Santo TirsoMasculinos 5 - M5 - QP · Чвертьфінал | −31,88 | 0 |
| 420 дн.1 лист. | Open Luximos Christie's 2026Masculinos 3 - M3 - QP · 1/16 фіналу | −137,81 | 0 |
Оновлено 1 вер. · FPP / TieSports
Джерела: FPP / TieSports та публічні публікації Padel Federado · відсутні поля не виводяться