Гравці / Рейтинг ABS / João Cunha Pinto

João Cunha Pinto
DOuroPadelPasteleiraЛіцензія 16345TieSports #185820ABSРівень 4
Рейтинг FPP#710найкращий опублікований #667
Очки FPP1 971,756 залікових результатів
Опублікований результат1–233% перемог
3матчів
1перемог
2поразок
4партнерів
3заявок
1подіумів за кар’єру
Історія рейтингу
3 сезонів · найкраща опублікована позиція за рік| Сезон | Дата найкращого | Найкраща позиція | Рівень |
|---|---|---|---|
| 2026 | 3 лист. | #667 | Рівень 4 |
| 2024 | 2 січ. | #890 | Рівень 5 |
| 2023 | 5 вер. | #873 | Рівень 5 |
Історія матчів
3 матчів знайдено в опублікованих сітках| Дата | Турнір | Партнер | Суперники | Раунд | Результат | Рахунок |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 лип.09:15 | Campeonato Nacional AbsolutoMasculinos 4 | Henrique Leite | Hugo FoxManuel Rocha | 1/16 фіналу | Поразка | 4-6 6-3 11-9 |
| 20 черв.13:00 | Portugal Master PadelM4 - QP | Lourenço Sousa | Pedro SimõesOliveira | 1/8 фіналу | Поразка | 4-6 6-3 10-4 |
| 18 черв.21:45 | Portugal Master PadelM4 - QP | Lourenço Sousa | Cláudio SilvaPedro Cândido | 1/16 фіналу | Перемога | 2-6 2-6 |
Участь у турнірах
3 опублікованих заявок| Турнір | Партнер | Категорія | Посів | Очки пари | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Nacional Absoluto8 лип. | Henrique Leite | Masculinos 4 | #18 | 4 842,13 | Очікує |
| Portugal Master Padel16 черв. | Lourenço Sousa | Masculinos 4 | #25 | 3 574,44 | Очікує |
| Open D'Ouro Padel | Francisco Silva | Masculinos 3 | #15 | — | Підтверджено |
Результати з очками
17 записів у публічному реєстрі| Турнір | Партнер | Сітка | Результат | Очки |
|---|---|---|---|---|
| OPEN D’OURO PADEL11 жовт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | 1/16 фіналу | 275,63 |
| HeyDoc Campeonato Nacional Absoluto de Padel12 лип. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Masculinos 4 | 1/16 фіналу | 482,34 |
| Portugal Master Padel11 черв. | Lourenço Sousa | Masculinos 4 - M4 - QP | 1/8 фіналу | 696,72 |
| Viseu Padel Experience29 бер. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4 - QP | Півфінал | 235,81 |
| Open Xavier Meneses | XM Talent22 бер. | Не опубліковано | Masculinos 5 - M5 | Чвертьфінал | 63,75 |
| Open Caetano Auto9 лист. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | 1/8 фіналу | 199,06 |
| Liga Mudum - Fase Regional Zona 2 - Absolutos30 серп. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 228 черв. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 12,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 221 черв. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 12,5 |
| HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 202631 трав. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP | - | 12,5 |
| HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 202631 трав. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP | - | 12,5 |
| HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 202630 трав. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP | - | 12,5 |
| HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 202630 трав. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP | - | 12,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 224 трав. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 217 трав. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 37,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 226 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 12,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 229 бер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 12,5 |
Карʼєрні досягнення
0 титулів · 1 фіналів| Дата | Турнір | Партнер | Категорія | Сітка | Результат |
|---|---|---|---|---|---|
| 20 жовт. | Guimarães Open 2024 | Gonçalo Lopes | Masculinos 4 - M4 | Основна | Фіналіст |
Наступні очки до списання
приблизна оцінка; результати-замінники можуть зменшити втрату| Коли | Турнір | Списується з реєстру | Баланс до замін |
|---|---|---|---|
| 63 дн.9 лист. | Open Caetano AutoMasculinos 3 - M3 · 1/8 фіналу | −199,06 | 1 772,69 |
| 196 дн.22 бер. | Open Xavier Meneses | XM TalentMasculinos 5 - M5 · Чвертьфінал | −63,75 | 1 708,94 |
| 203 дн.29 бер. | Viseu Padel ExperienceMasculinos 4 - M4 - QP · Півфінал | −235,81 | 1 473,13 |
| 203 дн.29 бер. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 3 - Grupo A · - | −12,5 | 1 460,63 |
| 231 дн.26 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 3 - Grupo A · - | −12,5 | 1 448,13 |
| 252 дн.17 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 3 - Grupo A · - | −37,5 | 1 410,63 |
| 259 дн.24 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 3 - Grupo A · - | −6,25 | 1 404,38 |
| 265 дн.30 трав. | HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 2026Masculinos 3 - M3-QP · - | −12,5 | 1 391,88 |
| 265 дн.30 трав. | HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 2026Masculinos 3 - M3-QP · - | −12,5 | 1 379,38 |
| 266 дн.31 трав. | HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 2026Masculinos 3 - M3-QP · - | −12,5 | 1 366,88 |
| 266 дн.31 трав. | HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 2026Masculinos 3 - M3-QP · - | −12,5 | 1 354,38 |
| 277 дн.11 черв. | Portugal Master PadelMasculinos 4 - M4 - QP · 1/8 фіналу | −696,72 | 657,66 |
| 287 дн.21 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 3 - Grupo A · - | −12,5 | 645,16 |
| 294 дн.28 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 3 - Grupo A · - | −12,5 | 632,66 |
| 308 дн.12 лип. | HeyDoc Campeonato Nacional Absoluto de PadelMasculinos 4 - Masculinos 4 · 1/16 фіналу | −482,34 | 150,32 |
| 357 дн.30 серп. | Liga Mudum - Fase Regional Zona 2 - AbsolutosMasculinos 3 - M3-QP · - | −6,25 | 144,07 |
| 399 дн.11 жовт. | OPEN D’OURO PADELMasculinos 3 - M3 · 1/16 фіналу | −275,63 | 0 |
Оновлено 1 вер. · FPP / TieSports
Джерела: FPP / TieSports та публічні публікації Padel Federado · відсутні поля не виводяться