Гравці / Рейтинг ABS / Ruben Casimiro

Ruben Casimiro
Padel4moveЛіцензія 14023TieSports #103792ABSРівень 4
Рейтинг FPP#658найкращий опублікований #589
Очки FPP2 200,3611 залікових результатів
Опублікований результат9–1243% перемог
21матчів
9перемог
12поразок
6партнерів
10заявок
1подіумів за кар’єру
Історія рейтингу
3 сезонів · найкраща опублікована позиція за рік| Сезон | Дата найкращого | Найкраща позиція | Рівень |
|---|---|---|---|
| 2026 | 30 черв. | #589 | Рівень 4 |
| 2025 | 25 лист. | #669 | Рівень 4 |
| 2024 | 1 жовт. | #815 | Рівень 5 |
Історія матчів
21 матчів знайдено в опублікованих сіткахУчасть у турнірах
10 опублікованих заявок| Турнір | Партнер | Категорія | Посів | Очки пари | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| The Campus Open11 вер. | Marcelo Santos | Masculinos 4 | #2 | 2 679,05 | Підтверджено |
| Vilamoura Summer Cup14 серп. | Jorge Moleiro | Masculinos 4 | #3 | 5 098,66 | Підтверджено |
| FIP Bronze Portimão5 серп. | Marcelo Santos | Masculinos 4 | #23 | 2 535,52 | Очікує |
| XIX Torneio Internacional de Padel - Open Eurodolar Capital31 лип. | Mauro Veríssimo | Masculinos 4 | #2 | 4 023,16 | Підтверджено |
| Open Ultimate Urban Padel24 черв. | Gustavo | Masculinos 4 | #20 | 2 826,02 | Очікує |
| Carvoeiro Open18 черв. | Gustavo | Masculinos 4 | #4 | 2 826,02 | Очікує |
| IV Open Absolutos by Tasca Jota on Fire3 черв. | Luís Loureiro | Masculinos 3 | #3 | 5 153,24 | Підтверджено |
| FIP Bronze Almeirim | Mauro Veríssimo | Masculinos 4 | #11 | — | Підтверджено |
| II Open Dezporvinte | Luís Loureiro | Masculinos 4 | #5 | — | Підтверджено |
| 1º Open de Absolutos by GRIP | Luís Loureiro | Masculinos 3 | #26 | — | Підтверджено |
Результати з очками
24 записів у публічному реєстрі| Турнір | Партнер | Сітка | Результат | Очки |
|---|---|---|---|---|
| 1º Open GRIP by ESPAÇO PARA TUDO1 лист. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | 1/16 фіналу | 137,81 |
| 1º Open GRIP by ESPAÇO PARA TUDO1 лист. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 qB | 1/8 фіналу | 20,67 |
| 4º Open AlmeirINN Padel4 жовт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4-QP | 1/8 фіналу | 139,34 |
| Vilamoura Summer Cup16 серп. | Jorge Moleiro | Masculinos 4 - M4-QP | Чвертьфінал | 182,22 |
| PADEL PORTIMÃO OPEN by CARLSBERG9 серп. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4-QP | Чвертьфінал | 182,22 |
| XIX Torneio Internacional de Padel - Open Eurodolar Capital2 серп. | Mauro Veríssimo | Masculinos 4 - M4-QP | Півфінал | 117,91 |
| II Open Ultimate Urban Padel28 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - QP - M4 | 1/8 фіналу | 139,34 |
| CARVOEIRO OPEN 202621 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4 gA | 3rd Place | 48,23 |
| IV Open Absolutos by Tasca Jota on Fire7 черв. | Luís Loureiro | Masculinos 3 - M3 - Grupo A | 5th Place | 30,63 |
| Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona Sul19 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Q M3 | 1/8 фіналу | 398,13 |
| Viseu Padel Experience29 бер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 - QP | 1/16 фіналу | 275,63 |
| Open Algarve15 бер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 gB | 3rd Place | 55,13 |
| I Open Absolutos Dez Por Vinte9 лист. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP | 1/8 фіналу | 398,13 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 7B16 лип. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo B | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 7B26 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo B | - | 3,13 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 7B18 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo B | - | 12,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 7B3 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo B | - | 9,38 |
| HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 202630 трав. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 7B21 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo B | - | 15,63 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 7B17 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo B | - | 3,13 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 7B7 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo B | - | 9,38 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 7B24 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo B | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 7B9 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo B | - | 9,38 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 7B29 бер. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo B | - | 18,75 |
Карʼєрні досягнення
0 титулів · 1 фіналів| Дата | Турнір | Партнер | Категорія | Сітка | Результат |
|---|---|---|---|---|---|
| 25 черв. | 1º Open Padel4move IDC | Gustavo | Masculinos 3 - M3 qB | B | Фіналіст |
Наступні очки до списання
приблизна оцінка; результати-замінники можуть зменшити втрату| Коли | Турнір | Списується з реєстру | Баланс до замін |
|---|---|---|---|
| 63 дн.9 лист. | I Open Absolutos Dez Por VinteMasculinos 3 - M3-QP · 1/8 фіналу | −398,13 | 1 802,23 |
| 189 дн.15 бер. | Open AlgarveMasculinos 3 - M3 gB · 3rd Place | −55,13 | 1 747,1 |
| 203 дн.29 бер. | Viseu Padel ExperienceMasculinos 3 - M3 - QP · 1/16 фіналу | −275,63 | 1 471,47 |
| 203 дн.29 бер. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 7BMasculinos 4 - Grupo B · - | −18,75 | 1 452,72 |
| 214 дн.9 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 7BMasculinos 4 - Grupo B · - | −9,38 | 1 443,34 |
| 224 дн.19 квіт. | Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona SulMasculinos 3 - Q M3 · 1/8 фіналу | −398,13 | 1 045,21 |
| 229 дн.24 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 7BMasculinos 4 - Grupo B · - | −6,25 | 1 038,96 |
| 242 дн.7 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 7BMasculinos 4 - Grupo B · - | −9,38 | 1 029,58 |
| 252 дн.17 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 7BMasculinos 4 - Grupo B · - | −3,13 | 1 026,45 |
| 256 дн.21 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 7BMasculinos 4 - Grupo B · - | −15,63 | 1 010,82 |
| 265 дн.30 трав. | HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 2026Masculinos 3 - M3-QP · - | −18,75 | 992,07 |
| 269 дн.3 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 7BMasculinos 4 - Grupo B · - | −9,38 | 982,69 |
| 273 дн.7 черв. | IV Open Absolutos by Tasca Jota on FireMasculinos 3 - M3 - Grupo A · 5th Place | −30,63 | 952,06 |
| 284 дн.18 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 7BMasculinos 4 - Grupo B · - | −12,5 | 939,56 |
| 287 дн.21 черв. | CARVOEIRO OPEN 2026Masculinos 4 - M4 gA · 3rd Place | −48,23 | 891,33 |
| 292 дн.26 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 7BMasculinos 4 - Grupo B · - | −3,13 | 888,2 |
| 294 дн.28 черв. | II Open Ultimate Urban PadelMasculinos 4 - QP - M4 · 1/8 фіналу | −139,34 | 748,86 |
| 312 дн.16 лип. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 7BMasculinos 4 - Grupo B · - | −6,25 | 742,61 |
| 329 дн.2 серп. | XIX Torneio Internacional de Padel - Open Eurodolar CapitalMasculinos 4 - M4-QP · Півфінал | −117,91 | 624,7 |
| 336 дн.9 серп. | PADEL PORTIMÃO OPEN by CARLSBERGMasculinos 4 - M4-QP · Чвертьфінал | −182,22 | 442,48 |
| 343 дн.16 серп. | Vilamoura Summer CupMasculinos 4 - M4-QP · Чвертьфінал | −182,22 | 260,26 |
| 392 дн.4 жовт. | 4º Open AlmeirINN PadelMasculinos 4 - M4-QP · 1/8 фіналу | −139,34 | 120,92 |
| 420 дн.1 лист. | 1º Open GRIP by ESPAÇO PARA TUDOMasculinos 3 - M3 · 1/16 фіналу | −137,81 | 0 |
| 420 дн.1 лист. | 1º Open GRIP by ESPAÇO PARA TUDOMasculinos 3 - M3 qB · 1/8 фіналу | −20,67 | 0 |
Оновлено 1 вер. · FPP / TieSports
Джерела: FPP / TieSports та публічні публікації Padel Federado · відсутні поля не виводяться