Гравці / Рейтинг ABS / Duarte Durão

Duarte Durão
DOuroPadelPasteleiraЛіцензія 26797TieSports #44115ABSРівень 2
Рейтинг FPP#208найкращий опублікований #191
Очки FPP13 304,0612 залікових результатів
Опублікований результат8–657% перемог
14матчів
8перемог
6поразок
3партнерів
11заявок
1подіумів за кар’єру
Історія рейтингу
2 сезонів · найкраща опублікована позиція за рік| Сезон | Дата найкращого | Найкраща позиція | Рівень |
|---|---|---|---|
| 2026 | 13 жовт. | #191 | Рівень 2 |
| 2025 | 9 груд. | #461 | Рівень 3 |
Історія матчів
14 матчів знайдено в опублікованих сіткахУчасть у турнірах
11 опублікованих заявок| Турнір | Партнер | Категорія | Посів | Очки пари | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| FIP Silver Guimarães14 вер. | Afonso Pissarra | Masculinos 2 | #15 | 31 398,12 | Очікує |
| Campeonato Nacional Absoluto8 лип. | Afonso Pissarra | Masculinos 2 | #48 | 21 065 | Очікує |
| Portugal Master Padel16 черв. | Afonso Pissarra | Masculinos 2 | #41 | 21 908,75 | Очікує |
| 10º Open Hospital Santa Maria do Porto3 черв. | Afonso Pissarra | Masculinos 2 | #19 | 18 271,25 | Очікує |
| Maia Padel Open 202620 трав. | Afonso Pissarra | Masculinos 2 | #11 | 18 390,31 | Очікує |
| Open Top-padel Fluvial23 квіт. | Afonso Pissarra | Masculinos 2 | #14 | 12 684,38 | Очікує |
| Open D'Ouro Padel | Afonso Pissarra | Masculinos 2 | #14 | — | Підтверджено |
| II Open Santo Tirso | João Guimarães | Masculinos 2 | #4 | — | Підтверджено |
| Open Your Top-padel | Afonso Pissarra | Masculinos 2 | #5 | — | Підтверджено |
| Open Caetano Auto | Afonso Pissarra | Masculinos 2 | #3 | — | Підтверджено |
| Open PAC | Nuno Figueiredo | Masculinos 2 | #16 | — | Підтверджено |
Результати з очками
24 записів у публічному реєстрі| Турнір | Партнер | Сітка | Результат | Очки |
|---|---|---|---|---|
| Open Luximos Christie's 20261 лист. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2 - QP | 1/16 фіналу | 393,75 |
| OPEN D’OURO PADEL11 жовт. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2 | 1/8 фіналу | 1 137,5 |
| II Open Santo Tirso4 жовт. | João Guimarães | Masculinos 2 - M2 - QP | 1/8 фіналу | 568,75 |
| Open McDonald´s20 вер. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2 | 1/8 фіналу | 1 137,5 |
| HeyDoc Campeonato Nacional Absoluto de Padel12 лип. | Не опубліковано | Masculinos 2 - Masculinos 2 | 1/16 фіналу | 3 937,5 |
| 10º Open Hospital Santa Maria do Porto7 черв. | Afonso Pissarra | Masculinos 2 - M2 - QP | 1/8 фіналу | 1 137,5 |
| Maia Padel Open 202624 трав. | Afonso Pissarra | Masculinos 2 - M2 | 1/8 фіналу | 568,75 |
| Open A-Z Padel Fluvial26 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2 | Півфінал | 962,5 |
| Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona Norte19 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2 - QP | Чвертьфінал | 1 487,5 |
| Open Villae Verdasca12 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2 | Чвертьфінал | 743,75 |
| Open Xavier Meneses | XM Talent22 бер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | Переможець | 1 225 |
| Open Bioniq16 лист. | Не опубліковано | Masculinos 2 - M2 | 1/8 фіналу | 1 137,5 |
| Open Caetano Auto9 лист. | Afonso Pissarra | Masculinos 3 - M3 | 1/8 фіналу | 199,06 |
| Liga Mudum - Fase Regional Zona 2 - Absolutos30 серп. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 228 черв. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 12,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 221 черв. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 37,5 |
| HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 202631 трав. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP | - | 12,5 |
| HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 202631 трав. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP | - | 37,5 |
| HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 202630 трав. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP | - | 12,5 |
| HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 202630 трав. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3-QP | - | 37,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 224 трав. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 217 трав. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 37,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 226 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 12,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 229 бер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo A | - | 37,5 |
Карʼєрні досягнення
1 титулів · 0 фіналів| Дата | Турнір | Партнер | Категорія | Сітка | Результат |
|---|---|---|---|---|---|
| 22 бер. | Open Xavier Meneses | XM Talent | Afonso Pissarra | Masculinos 3 - M3 | Основна | Переможець |
Наступні очки до списання
приблизна оцінка; результати-замінники можуть зменшити втрату| Коли | Турнір | Списується з реєстру | Баланс до замін |
|---|---|---|---|
| 63 дн.9 лист. | Open Caetano AutoMasculinos 3 - M3 · 1/8 фіналу | −199,06 | 13 105 |
| 70 дн.16 лист. | Open BioniqMasculinos 2 - M2 · 1/8 фіналу | −1 137,5 | 11 967,5 |
| 196 дн.22 бер. | Open Xavier Meneses | XM TalentMasculinos 3 - M3 · Переможець | −1 225 | 10 742,5 |
| 203 дн.29 бер. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 3 - Grupo A · - | −37,5 | 10 705 |
| 217 дн.12 квіт. | Open Villae VerdascaMasculinos 2 - M2 · Чвертьфінал | −743,75 | 9 961,25 |
| 224 дн.19 квіт. | Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona NorteMasculinos 2 - M2 - QP · Чвертьфінал | −1 487,5 | 8 473,75 |
| 231 дн.26 квіт. | Open A-Z Padel FluvialMasculinos 2 - M2 · Півфінал | −962,5 | 7 511,25 |
| 231 дн.26 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 3 - Grupo A · - | −12,5 | 7 498,75 |
| 252 дн.17 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 3 - Grupo A · - | −37,5 | 7 461,25 |
| 259 дн.24 трав. | Maia Padel Open 2026Masculinos 2 - M2 · 1/8 фіналу | −568,75 | 6 892,5 |
| 259 дн.24 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 3 - Grupo A · - | −18,75 | 6 873,75 |
| 265 дн.30 трав. | HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 2026Masculinos 3 - M3-QP · - | −12,5 | 6 861,25 |
| 265 дн.30 трав. | HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 2026Masculinos 3 - M3-QP · - | −37,5 | 6 823,75 |
| 266 дн.31 трав. | HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 2026Masculinos 3 - M3-QP · - | −12,5 | 6 811,25 |
| 266 дн.31 трав. | HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 2026Masculinos 3 - M3-QP · - | −37,5 | 6 773,75 |
| 273 дн.7 черв. | 10º Open Hospital Santa Maria do PortoMasculinos 2 - M2 - QP · 1/8 фіналу | −1 137,5 | 5 636,25 |
| 287 дн.21 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 3 - Grupo A · - | −37,5 | 5 598,75 |
| 294 дн.28 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 3 - Grupo A · - | −12,5 | 5 586,25 |
| 308 дн.12 лип. | HeyDoc Campeonato Nacional Absoluto de PadelMasculinos 2 - Masculinos 2 · 1/16 фіналу | −3 937,5 | 1 648,75 |
| 357 дн.30 серп. | Liga Mudum - Fase Regional Zona 2 - AbsolutosMasculinos 3 - M3-QP · - | −6,25 | 1 642,5 |
| 378 дн.20 вер. | Open McDonald´sMasculinos 2 - M2 · 1/8 фіналу | −1 137,5 | 505 |
| 392 дн.4 жовт. | II Open Santo TirsoMasculinos 2 - M2 - QP · 1/8 фіналу | −568,75 | 0 |
| 399 дн.11 жовт. | OPEN D’OURO PADELMasculinos 2 - M2 · 1/8 фіналу | −1 137,5 | 0 |
| 420 дн.1 лист. | Open Luximos Christie's 2026Masculinos 2 - M2 - QP · 1/16 фіналу | −393,75 | 0 |
Оновлено 1 вер. · FPP / TieSports
Джерела: FPP / TieSports та публічні публікації Padel Federado · відсутні поля не виводяться