Гравці / Рейтинг ABS / Filipa Costa
FC
Filipa Costa
88PadelHouseЛіцензія 36351TieSports #510271ABSРівень 4
Рейтинг FPP#371найкращий опублікований #296
Очки FPP3 266,848 залікових результатів
Опублікований результат13–572% перемог
18матчів
13перемог
5поразок
9партнерів
16заявок
3подіумів за кар’єру
Історія рейтингу
1 сезонів · найкраща опублікована позиція за рікПоки що недостатньо історичних даних, щоб побудувати динаміку.
| Сезон | Дата найкращого | Найкраща позиція | Рівень |
|---|---|---|---|
| 2026 | 3 лист. | #296 | Рівень 3 |
Історія матчів
21 матчів знайдено в опублікованих сіткахУчасть у турнірах
16 опублікованих заявок| Турнір | Партнер | Категорія | Посів | Очки пари | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| FIP Silver Guimarães14 вер. | Inês Pestana | Femininos 3 | #15 | 7 470,75 | Очікує |
| Open Empizinhos 20269 вер. | Sandra Costa | Femininos 3 | #9 | 6 375,06 | Підтверджено |
| Vilamoura Summer Cup14 серп. | Isabel Brito e Faro | Femininos 4 | #13 | 3 074,38 | Підтверджено |
| Open IBERGIFT 2026 7 серп. | Inês Pestana | Femininos 3 | #2 | 7 118,91 | Очікує |
| Mimosa Open Porto 202624 лип. | Filipa Cruz | Femininos 3 | #15 | 8 141,53 | Підтверджено |
| Campeonato Nacional Absoluto8 лип. | Su Silva | Femininos 4 | #22 | 1 672,03 | Очікує |
| Portugal Master Padel16 черв. | Inês Pestana | Femininos 4 | #22 | 945,31 | Очікує |
| 10º Open Hospital Santa Maria do Porto3 черв. | Inês Pestana | Femininos 5 | #7 | 544,69 | Очікує |
| Maia Padel Open 202620 трав. | Rita | Femininos 5 | #7 | 958,44 | Очікує |
| Leiria Master Padel30 квіт. | Filipa Figueiredo | Femininos 5 | #52 | 90,94 | Очікує |
| Open Top-padel Fluvial23 квіт. | Inês Pestana | Femininos 5 | #12 | 304,06 | Очікує |
| Open D'Ouro Padel | Inês Pestana | Femininos 3 | #11 | — | Підтверджено |
| FIP Silver São João da Madeira | Filipa Guerra | Femininos 4 | #2 | — | Підтверджено |
| Open Your Top-padel | Inês Pestana | Femininos 3 | #6 | — | Підтверджено |
| Open Caetano Auto | Georgina Alves | Femininos 4 | #3 | — | Підтверджено |
| Open PAC | Sandra Costa | Femininos 3 | #13 | — | Підтверджено |
Результати з очками
23 записів у публічному реєстрі| Турнір | Партнер | Сітка | Результат | Очки |
|---|---|---|---|---|
| Open Luximos Christie's 20261 лист. | Не опубліковано | Femininos 3 - F3 - QP | 1/8 фіналу | 199,06 |
| OPEN D’OURO PADEL11 жовт. | Не опубліковано | Femininos 3 - F3 | Півфінал | 673,75 |
| Open São João da Madeira27 вер. | Не опубліковано | Femininos 4 - F4-Fase Final | Фіналіст | 300,13 |
| Open McDonald´s20 вер. | Не опубліковано | Femininos 3 - F3 | 1/8 фіналу | 398,13 |
| OPEN EMPIZINHOS 202613 вер. | Sandra Costa | Femininos 3 - F3 - QP | Чвертьфінал | 260,31 |
| Vilamoura Summer Cup16 серп. | Isabel Brito e Faro | Femininos 4 - F4-QP | 1/8 фіналу | 139,34 |
| Mimosa Open Porto 202626 лип. | Filipa Cruz | Femininos 3 - F3 - QP | 1/8 фіналу | 995,31 |
| HeyDoc Campeonato Nacional Absoluto de Padel12 лип. | Не опубліковано | Femininos 4 - Femininos 4 | 1/8 фіналу | 696,72 |
| Portugal Master Padel11 черв. | Inês Pestana | Femininos 4 - F4 - QP | Чвертьфінал | 911,09 |
| 10º Open Hospital Santa Maria do Porto7 черв. | Inês Pestana | Femininos 5 - F5 - QP | Переможець | 150 |
| Maia Padel Open 202624 трав. | Rita | Femininos 5 - F5 | Чвертьфінал | 31,88 |
| Open A-Z Padel Fluvial26 квіт. | Не опубліковано | Femininos 5 - F5 | Переможець | 75 |
| Open Xavier Meneses | XM Talent22 бер. | Не опубліковано | Femininos 5 - F5 | 1/8 фіналу | 48,75 |
| Liga Mudum - Fase Regional Zona 2 - Absolutos30 серп. | Не опубліковано | Femininos 4 - F4-QP | - | 9,38 |
| Liga Mudum - Fase Regional Zona 2 - Absolutos29 серп. | Не опубліковано | Femininos 4 - F4-QP | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 218 лип. | Не опубліковано | Femininos 4 - Grupo B | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 227 черв. | Не опубліковано | Femininos 4 - Grupo B | - | 3,13 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 220 черв. | Не опубліковано | Femininos 4 - Grupo B | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 224 трав. | Не опубліковано | Femininos 4 - Grupo B | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 217 трав. | Не опубліковано | Femininos 4 - Grupo B | - | 15,63 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 29 трав. | Не опубліковано | Femininos 4 - Grupo B | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 226 квіт. | Не опубліковано | Femininos 4 - Grupo B | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 229 бер. | Не опубліковано | Femininos 4 - Grupo B | - | 18,75 |
Карʼєрні досягнення
2 титулів · 1 фіналів| Дата | Турнір | Партнер | Категорія | Сітка | Результат |
|---|---|---|---|---|---|
| 27 вер. | Open São João da Madeira | Filipa Guerra | Femininos 4 - F4-Fase Final | Основна | Фіналіст |
| 7 черв. | 10º Open Hospital Santa Maria do Porto | Inês Pestana | Femininos 5 - F5 - QP | Основна | Переможець |
| 26 квіт. | Open A-Z Padel Fluvial | Inês Pestana | Femininos 5 - F5 | Основна | Переможець |
Наступні очки до списання
приблизна оцінка; результати-замінники можуть зменшити втрату| Коли | Турнір | Списується з реєстру | Баланс до замін |
|---|---|---|---|
| 196 дн.22 бер. | Open Xavier Meneses | XM TalentFemininos 5 - F5 · 1/8 фіналу | −48,75 | 3 218,09 |
| 203 дн.29 бер. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Femininos 4 - Grupo B · - | −18,75 | 3 199,34 |
| 231 дн.26 квіт. | Open A-Z Padel FluvialFemininos 5 - F5 · Переможець | −75 | 3 124,34 |
| 231 дн.26 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Femininos 4 - Grupo B · - | −6,25 | 3 118,09 |
| 244 дн.9 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Femininos 4 - Grupo B · - | −18,75 | 3 099,34 |
| 252 дн.17 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Femininos 4 - Grupo B · - | −15,63 | 3 083,71 |
| 259 дн.24 трав. | Maia Padel Open 2026Femininos 5 - F5 · Чвертьфінал | −31,88 | 3 051,83 |
| 259 дн.24 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Femininos 4 - Grupo B · - | −18,75 | 3 033,08 |
| 273 дн.7 черв. | 10º Open Hospital Santa Maria do PortoFemininos 5 - F5 - QP · Переможець | −150 | 2 883,08 |
| 277 дн.11 черв. | Portugal Master PadelFemininos 4 - F4 - QP · Чвертьфінал | −911,09 | 1 971,99 |
| 286 дн.20 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Femininos 4 - Grupo B · - | −6,25 | 1 965,74 |
| 293 дн.27 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Femininos 4 - Grupo B · - | −3,13 | 1 962,61 |
| 308 дн.12 лип. | HeyDoc Campeonato Nacional Absoluto de PadelFemininos 4 - Femininos 4 · 1/8 фіналу | −696,72 | 1 265,89 |
| 314 дн.18 лип. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Femininos 4 - Grupo B · - | −18,75 | 1 247,14 |
| 322 дн.26 лип. | Mimosa Open Porto 2026Femininos 3 - F3 - QP · 1/8 фіналу | −995,31 | 251,83 |
| 343 дн.16 серп. | Vilamoura Summer CupFemininos 4 - F4-QP · 1/8 фіналу | −139,34 | 112,49 |
| 356 дн.29 серп. | Liga Mudum - Fase Regional Zona 2 - AbsolutosFemininos 4 - F4-QP · - | −18,75 | 93,74 |
| 357 дн.30 серп. | Liga Mudum - Fase Regional Zona 2 - AbsolutosFemininos 4 - F4-QP · - | −9,38 | 84,36 |
| 371 дн.13 вер. | OPEN EMPIZINHOS 2026Femininos 3 - F3 - QP · Чвертьфінал | −260,31 | 0 |
| 378 дн.20 вер. | Open McDonald´sFemininos 3 - F3 · 1/8 фіналу | −398,13 | 0 |
| 385 дн.27 вер. | Open São João da MadeiraFemininos 4 - F4-Fase Final · Фіналіст | −300,13 | 0 |
| 399 дн.11 жовт. | OPEN D’OURO PADELFemininos 3 - F3 · Півфінал | −673,75 | 0 |
| 420 дн.1 лист. | Open Luximos Christie's 2026Femininos 3 - F3 - QP · 1/8 фіналу | −199,06 | 0 |
Оновлено 1 вер. · FPP / TieSports
Джерела: FPP / TieSports та публічні публікації Padel Federado · відсутні поля не виводяться