Гравці / Рейтинг ABS / Ana Monteiro

Ana Monteiro
A-ZPadelFamalicaoЛіцензія 32502TieSports #443430+30Рівень 3
Рейтинг FPP#169найкращий опублікований #146
Очки FPP11 30511 залікових результатів
Опублікований результат9–469% перемог
13матчів
9перемог
4поразок
6партнерів
14заявок
3подіумів за кар’єру
Історія рейтингу
2 сезонів · найкраща опублікована позиція за рік| Сезон | Дата найкращого | Найкраща позиція | Рівень |
|---|---|---|---|
| 2026 | 3 лист. | #146 | Рівень 2 |
| 2025 | 18 лист. | #500 | Рівень 5 |
Історія матчів
16 матчів знайдено в опублікованих сіткахУчасть у турнірах
14 опублікованих заявок| Турнір | Партнер | Категорія | Посів | Очки пари | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| FIP Silver Guimarães14 вер. | Ana Monteiro | Femininos 2 | #9 | 34 115,63 | Очікує |
| Open Empizinhos 20269 вер. | Ariana Santos | Femininos 2 | #6 | 32 840,63 | Підтверджено |
| Open Mercainox31 лип. | Vanessa Pacheco | Femininos 3 | #1 | 15 622,26 | Підтверджено |
| Mimosa Open Porto 202624 лип. | Vanessa Pacheco | Femininos 3 | #1 | 15 547,26 | Підтверджено |
| Portugal Master Padel16 черв. | Ariana Santos | Femininos 3 | #3 | 14 318,63 | Очікує |
| 10º Open Hospital Santa Maria do Porto3 черв. | Nicole Abreu | Femininos 3 | #5 | 6 894,57 | Очікує |
| Open Altano14 трав. | PAULA ARAÚJO | Femininos 2 | #2 | 19 701,44 | Очікує |
| Open Top-padel Fluvial23 квіт. | PAULA ARAÚJO | Femininos 2 | #9 | 17 836,44 | Очікує |
| Open D'Ouro Padel | Vanessa Pacheco | Femininos 2 | #16 | — | Підтверджено |
| FIP Silver São João da Madeira | Ariana Santos | Femininos 2 | #6 | — | Підтверджено |
| II Open Santo Tirso | Maria Tereza | Femininos 3 | #3 | — | Підтверджено |
| Open Your Top-padel | Vanessa Pacheco | Femininos 2 | #12 | — | Підтверджено |
| Open Caetano Auto | Vanessa Pacheco | Femininos 2 | #8 | — | Підтверджено |
| Open PAC | Vanessa Pacheco | Femininos 2 | #15 | — | Підтверджено |
Результати з очками
23 записів у публічному реєстрі| Турнір | Партнер | Сітка | Результат | Очки |
|---|---|---|---|---|
| Open Luximos Christie's 20261 лист. | Не опубліковано | Femininos 2 - F2 - QP | Чвертьфінал | 743,75 |
| OPEN D’OURO PADEL11 жовт. | Не опубліковано | Femininos 2 - F2 | 1/16 фіналу | 787,5 |
| II Open Santo Tirso4 жовт. | Maria Tereza | Femininos 3 - F3 - QP | Переможець | 612,5 |
| Open São João da Madeira27 вер. | Не опубліковано | Femininos 2 - F2-QP | Чвертьфінал | 1 487,5 |
| Open McDonald´s20 вер. | Не опубліковано | Femininos 2 - F2 | 1/16 фіналу | 787,5 |
| OPEN EMPIZINHOS 202613 вер. | Ariana Santos | Femininos 2 - F2 - QP | Півфінал | 962,5 |
| Open Mercainox2 серп. | Vanessa Pacheco | Femininos 3 - F3 - QP | Переможець | 1 225 |
| Mimosa Open Porto 202626 лип. | Vanessa Pacheco | Femininos 3 - F3 - QP | Півфінал | 1 684,38 |
| Portugal Master Padel11 черв. | Ariana Santos | Femininos 3 - F3 - QP | Півфінал | 3 368,75 |
| 10º Open Hospital Santa Maria do Porto7 черв. | Nicole Abreu | Femininos 3 - F3 - QP | Півфінал | 673,75 |
| Open A-Z Padel Fluvial26 квіт. | Не опубліковано | Femininos 2 - F2 | 1/8 фіналу | 568,75 |
| Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona Norte19 квіт. | Не опубліковано | Femininos 2 - F2 - QP | Півфінал | 1 925 |
| Open Bioniq16 лист. | Не опубліковано | Femininos 3 - F3 | Чвертьфінал | 520,63 |
| Open Caetano Auto9 лист. | Vanessa Pacheco | Femininos 3 - F3 | Переможець | 612,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 218 лип. | Не опубліковано | Femininos 3 - Grupo B | - | 37,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 25 лип. | Не опубліковано | Femininos 3 - Grupo B | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 213 черв. | Не опубліковано | Femininos 3 - Grupo B | - | 12,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 27 черв. | Не опубліковано | Femininos 3 - Grupo B | - | 31,25 |
| HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 202630 трав. | Не опубліковано | Femininos 3 - F3-QP | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 217 трав. | Не опубліковано | Femininos 3 - Grupo B | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 29 трав. | Не опубліковано | Femininos 3 - Grupo B | - | 31,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 226 квіт. | Не опубліковано | Femininos 3 - Grupo B | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 211 квіт. | Не опубліковано | Femininos 3 - Grupo B | - | 12,5 |
Карʼєрні досягнення
3 титулів · 0 фіналів| Дата | Турнір | Партнер | Категорія | Сітка | Результат |
|---|---|---|---|---|---|
| 4 жовт. | II Open Santo Tirso | Maria Tereza | Femininos 3 - F3 - QP | Основна | Переможець |
| 2 серп. | Open Mercainox | Vanessa Pacheco | Femininos 3 - F3 - QP | Основна | Переможець |
| 9 лист. | Open Caetano Auto | Vanessa Pacheco | Femininos 3 - F3 | Основна | Переможець |
Наступні очки до списання
приблизна оцінка; результати-замінники можуть зменшити втрату| Коли | Турнір | Списується з реєстру | Баланс до замін |
|---|---|---|---|
| 63 дн.9 лист. | Open Caetano AutoFemininos 3 - F3 · Переможець | −612,5 | 10 692,5 |
| 70 дн.16 лист. | Open BioniqFemininos 3 - F3 · Чвертьфінал | −520,63 | 10 171,87 |
| 216 дн.11 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Femininos 3 - Grupo B · - | −12,5 | 10 159,37 |
| 224 дн.19 квіт. | Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona NorteFemininos 2 - F2 - QP · Півфінал | −1 925 | 8 234,37 |
| 231 дн.26 квіт. | Open A-Z Padel FluvialFemininos 2 - F2 · 1/8 фіналу | −568,75 | 7 665,62 |
| 231 дн.26 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Femininos 3 - Grupo B · - | −18,75 | 7 646,87 |
| 244 дн.9 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Femininos 3 - Grupo B · - | −31,25 | 7 615,62 |
| 252 дн.17 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Femininos 3 - Grupo B · - | −18,75 | 7 596,87 |
| 265 дн.30 трав. | HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 2026Femininos 3 - F3-QP · - | −6,25 | 7 590,62 |
| 273 дн.7 черв. | 10º Open Hospital Santa Maria do PortoFemininos 3 - F3 - QP · Півфінал | −673,75 | 6 916,87 |
| 273 дн.7 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Femininos 3 - Grupo B · - | −31,25 | 6 885,62 |
| 277 дн.11 черв. | Portugal Master PadelFemininos 3 - F3 - QP · Півфінал | −3 368,75 | 3 516,87 |
| 279 дн.13 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Femininos 3 - Grupo B · - | −12,5 | 3 504,37 |
| 301 дн.5 лип. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Femininos 3 - Grupo B · - | −6,25 | 3 498,12 |
| 314 дн.18 лип. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Femininos 3 - Grupo B · - | −37,5 | 3 460,62 |
| 322 дн.26 лип. | Mimosa Open Porto 2026Femininos 3 - F3 - QP · Півфінал | −1 684,38 | 1 776,24 |
| 329 дн.2 серп. | Open MercainoxFemininos 3 - F3 - QP · Переможець | −1 225 | 551,24 |
| 371 дн.13 вер. | OPEN EMPIZINHOS 2026Femininos 2 - F2 - QP · Півфінал | −962,5 | 0 |
| 378 дн.20 вер. | Open McDonald´sFemininos 2 - F2 · 1/16 фіналу | −787,5 | 0 |
| 385 дн.27 вер. | Open São João da MadeiraFemininos 2 - F2-QP · Чвертьфінал | −1 487,5 | 0 |
| 392 дн.4 жовт. | II Open Santo TirsoFemininos 3 - F3 - QP · Переможець | −612,5 | 0 |
| 399 дн.11 жовт. | OPEN D’OURO PADELFemininos 2 - F2 · 1/16 фіналу | −787,5 | 0 |
| 420 дн.1 лист. | Open Luximos Christie's 2026Femininos 2 - F2 - QP · Чвертьфінал | −743,75 | 0 |
Оновлено 1 вер. · FPP / TieSports
Джерела: FPP / TieSports та публічні публікації Padel Federado · відсутні поля не виводяться