Гравці / Рейтинг ABS / Francisco Antunes

Francisco Antunes
W Padel Country ClubЛіцензія 17574TieSports #74378ABSРівень 5
Рейтинг FPP#999найкращий опублікований #943
Очки FPP921,885 залікових результатів
Опублікований результат0–10% перемог
1матчів
0перемог
1поразок
2партнерів
4заявок
0подіумів за кар’єру
Історія рейтингу
1 сезонів · найкраща опублікована позиція за рікПоки що недостатньо історичних даних, щоб побудувати динаміку.
| Сезон | Дата найкращого | Найкраща позиція | Рівень |
|---|---|---|---|
| 2026 | 27 жовт. | #943 | Рівень 5 |
Історія матчів
1 матчів знайдено в опублікованих сітках| Дата | Турнір | Партнер | Суперники | Раунд | Результат | Рахунок |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 серп.22:00 | Vilamoura Summer CupM5-QP | Pedro Gonçalves | Vasco PrazeresJoão Silva | 1/16 фіналу | Поразка | 6-3 6-0 |
Участь у турнірах
4 опублікованих заявок| Турнір | Партнер | Категорія | Посів | Очки пари | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| Vilamoura Summer Cup14 серп. | Pedro Gonçalves | Masculinos 5 | #2 | 2 188,46 | Підтверджено |
| VI Open CPA | Vicente Lourenço | Masculinos 4 | #16 | — | Підтверджено |
| FIP Bronze Oeiras | Vicente Lourenço | Masculinos 4 | #32 | — | Підтверджено |
| II Open Dezporvinte | Vicente Lourenço | Masculinos 4 | #27 | — | Підтверджено |
Результати з очками
12 записів у публічному реєстрі| Турнір | Партнер | Сітка | Результат | Очки |
|---|---|---|---|---|
| VI Open CPA11 жовт. | Vicente Lourenço | Masculinos 4 - M4-QP | 1/16 фіналу | 48,23 |
| Vilamoura Summer Cup16 серп. | Pedro Gonçalves | Masculinos 5 - M5-QP | 1/16 фіналу | 33,75 |
| Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona Grande Lisboa19 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 6 - Quadro Principal M6 | Півфінал | 28,88 |
| I Open Absolutos Dez Por Vinte9 лист. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4-QP | 1/16 фіналу | 96,47 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 528 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo C | - | 9,38 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 520 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo C | - | 3,13 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 57 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo C | - | 12,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 523 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo C | - | 15,63 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 53 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo C | - | 9,38 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 526 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo C | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 511 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo C | - | 3,13 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 529 бер. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo C | - | 6,25 |
Наступні очки до списання
приблизна оцінка; результати-замінники можуть зменшити втрату| Коли | Турнір | Списується з реєстру | Баланс до замін |
|---|---|---|---|
| 63 дн.9 лист. | I Open Absolutos Dez Por VinteMasculinos 4 - M4-QP · 1/16 фіналу | −96,47 | 825,41 |
| 203 дн.29 бер. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 4 - Grupo C · - | −6,25 | 819,16 |
| 216 дн.11 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 4 - Grupo C · - | −3,13 | 816,03 |
| 224 дн.19 квіт. | Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona Grande LisboaMasculinos 6 - Quadro Principal M6 · Півфінал | −28,88 | 787,15 |
| 231 дн.26 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 4 - Grupo C · - | −6,25 | 780,9 |
| 238 дн.3 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 4 - Grupo C · - | −9,38 | 771,52 |
| 258 дн.23 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 4 - Grupo C · - | −15,63 | 755,89 |
| 273 дн.7 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 4 - Grupo C · - | −12,5 | 743,39 |
| 286 дн.20 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 4 - Grupo C · - | −3,13 | 740,26 |
| 294 дн.28 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Masculinos 4 - Grupo C · - | −9,38 | 730,88 |
| 343 дн.16 серп. | Vilamoura Summer CupMasculinos 5 - M5-QP · 1/16 фіналу | −33,75 | 697,13 |
| 399 дн.11 жовт. | VI Open CPAMasculinos 4 - M4-QP · 1/16 фіналу | −48,23 | 648,9 |
Оновлено 1 вер. · FPP / TieSports
Джерела: FPP / TieSports та публічні публікації Padel Federado · відсутні поля не виводяться