Гравці / Рейтинг ABS / Carlos Sobral

Carlos Sobral
A-TeamЛіцензія 27201TieSports #356424+40Рівень 6
Рейтинг FPP#1302найкращий опублікований #1302
Очки FPP490,947 залікових результатів
Опублікований результат1–233% перемог
3матчів
1перемог
2поразок
4партнерів
5заявок
1подіумів за кар’єру
Історія рейтингу
0 сезонів · найкраща опублікована позиція за рікПоки що недостатньо історичних даних, щоб побудувати динаміку.
Історія матчів
3 матчів знайдено в опублікованих сітках| Дата | Турнір | Партнер | Суперники | Раунд | Результат | Рахунок |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 серп.10:15 | Open MercainoxM5 - QP | João Neves | Pedro RodriguesDuarte Moutinho | 1/16 фіналу | Поразка | 6-1 6-2 |
| 20 черв.11:30 | Portugal Master PadelM6 - QP | Vítor Gonçalves | Pedro TorrinhaMarcelo Barbosa | 1/8 фіналу | Поразка | 6-4 6-7(8) 10-8 |
| 19 черв.18:00 | Portugal Master PadelM6 - QP | Vítor Gonçalves | PereirinhaFábio Pereira | 1/16 фіналу | Перемога | 6-2 6-2 |
Участь у турнірах
5 опублікованих заявок| Турнір | Партнер | Категорія | Посів | Очки пари | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| Open Mercainox31 лип. | João Neves | Masculinos 5 | #2 | 1 860,91 | Підтверджено |
| Portugal Master Padel16 черв. | Vítor Gonçalves | Masculinos 6 | #23 | 601,88 | Очікує |
| Open D'Ouro Padel | Vítor Gonçalves | Masculinos 6 | #1 | — | Підтверджено |
| Open Caetano Auto | Sebastião Chaves | Masculinos 5 | #17 | — | Підтверджено |
| Open PAC | Vítor Gonçalves | Masculinos 5 | #29 | — | Підтверджено |
Результати з очками
15 записів у публічному реєстрі| Турнір | Партнер | Сітка | Результат | Очки |
|---|---|---|---|---|
| OPEN D’OURO PADEL11 жовт. | Не опубліковано | Masculinos 6 - M6 | Чвертьфінал | 22,31 |
| Open Mercainox2 серп. | João Neves | Masculinos 5 - M5 - QP | 1/16 фіналу | 33,75 |
| Portugal Master Padel11 черв. | Vítor Gonçalves | Masculinos 6 - M6 - QP | 1/8 фіналу | 85,31 |
| Open Bioniq16 лист. | Не опубліковано | Masculinos 5 - M5 | 1/16 фіналу | 33,75 |
| Open Caetano Auto9 лист. | Sebastião Chaves | Masculinos 5 - M5 | 1/8 фіналу | 24,38 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 218 лип. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo C | - | 3,13 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 228 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo C | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 220 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo C | - | 15,63 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 231 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo C | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 224 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo C | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 217 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo C | - | 15,63 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 210 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo C | - | 9,38 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 226 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo C | - | 15,63 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 29 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo C | - | 15,63 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 228 бер. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo C | - | 9,38 |
Карʼєрні досягнення
0 титулів · 1 фіналів| Дата | Турнір | Партнер | Категорія | Сітка | Результат |
|---|---|---|---|---|---|
| 19 жовт. | Open D'Ouro Padel | Jorge Barbosa | Masculinos 5 - M5-QP | Основна | Фіналіст |
Наступні очки до списання
приблизна оцінка; результати-замінники можуть зменшити втрату| Коли | Турнір | Списується з реєстру | Баланс до замін |
|---|---|---|---|
| 63 дн.9 лист. | Open Caetano AutoMasculinos 5 - M5 · 1/8 фіналу | −24,38 | 466,56 |
| 70 дн.16 лист. | Open BioniqMasculinos 5 - M5 · 1/16 фіналу | −33,75 | 432,81 |
| 202 дн.28 бер. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo C · - | −9,38 | 423,43 |
| 214 дн.9 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo C · - | −15,63 | 407,8 |
| 231 дн.26 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo C · - | −15,63 | 392,17 |
| 245 дн.10 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo C · - | −9,38 | 382,79 |
| 252 дн.17 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo C · - | −15,63 | 367,16 |
| 259 дн.24 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo C · - | −18,75 | 348,41 |
| 266 дн.31 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo C · - | −18,75 | 329,66 |
| 277 дн.11 черв. | Portugal Master PadelMasculinos 6 - M6 - QP · 1/8 фіналу | −85,31 | 244,35 |
| 286 дн.20 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo C · - | −15,63 | 228,72 |
| 294 дн.28 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo C · - | −6,25 | 222,47 |
| 314 дн.18 лип. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo C · - | −3,13 | 219,34 |
| 329 дн.2 серп. | Open MercainoxMasculinos 5 - M5 - QP · 1/16 фіналу | −33,75 | 185,59 |
| 399 дн.11 жовт. | OPEN D’OURO PADELMasculinos 6 - M6 · Чвертьфінал | −22,31 | 163,28 |
Оновлено 1 вер. · FPP / TieSports
Джерела: FPP / TieSports та публічні публікації Padel Federado · відсутні поля не виводяться