Гравці / Рейтинг ABS / José Pedro Padrão

José Pedro Padrão
TheHyveAcademyЛіцензія 26761TieSports #352426ABSРівень 4
Рейтинг FPP#517найкращий опублікований #410
Очки FPP3 380,5611 залікових результатів
Опублікований результат0–20% перемог
2матчів
0перемог
2поразок
3партнерів
1заявок
1подіумів за кар’єру
Історія рейтингу
2 сезонів · найкраща опублікована позиція за рік| Сезон | Дата найкращого | Найкраща позиція | Рівень |
|---|---|---|---|
| 2026 | 26 трав. | #410 | Рівень 3 |
| 2025 | 11 лист. | #512 | Рівень 4 |
Історія матчів
2 матчів знайдено в опублікованих сітках| Дата | Турнір | Партнер | Суперники | Раунд | Результат | Рахунок |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 квіт.12:45 | Open Top-padel FluvialMasculinos 3 | Afonso Neves | André SilvaAndré Cunha | 1/8 фіналу | Поразка | 6-3 2-6 12-14 |
| 9 квіт.21:30 | Open Villae VerdascaMasculinos 3 | Pedro Alves | PPTiago Silva | 1/16 фіналу | Поразка | 3-6 6-4 8-10 |
Участь у турнірах
1 опублікованих заявок| Турнір | Партнер | Категорія | Посів | Очки пари | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| Open Top-padel Fluvial23 квіт. | Afonso Neves | Masculinos 3 | #7 | 7 469,29 | Очікує |
Результати з очками
15 записів у публічному реєстрі| Турнір | Партнер | Сітка | Результат | Очки |
|---|---|---|---|---|
| Open A-Z Padel Fluvial26 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | 1/8 фіналу | 199,06 |
| Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona Norte19 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 - QP | Чвертьфінал | 520,63 |
| Open Villae Verdasca12 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | 1/16 фіналу | 137,81 |
| Viseu Padel Experience29 бер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 - QP | Чвертьфінал | 520,63 |
| Open Xavier Meneses | XM Talent22 бер. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | 1/16 фіналу | 275,63 |
| Minho Padel Open1 бер. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4 | Фіналіст | 60,03 |
| Open Bioniq16 лист. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4 | 1/16 фіналу | 96,47 |
| Open Caetano Auto9 лист. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | 1/16 фіналу | 137,81 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 227 черв. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo C | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 221 черв. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo C | - | 12,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 28 черв. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo C | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 216 трав. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo C | - | 12,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 210 трав. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo C | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 225 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo C | - | 31,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 212 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - Grupo C | - | 6,25 |
Карʼєрні досягнення
0 титулів · 1 фіналів| Дата | Турнір | Партнер | Категорія | Сітка | Результат |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 бер. | Minho Padel Open | Miguel Novais | Masculinos 4 - M4 | Основна | Фіналіст |
Наступні очки до списання
приблизна оцінка; результати-замінники можуть зменшити втрату| Коли | Турнір | Списується з реєстру | Баланс до замін |
|---|---|---|---|
| 63 дн.9 лист. | Open Caetano AutoMasculinos 3 - M3 · 1/16 фіналу | −137,81 | 3 242,75 |
| 70 дн.16 лист. | Open BioniqMasculinos 4 - M4 · 1/16 фіналу | −96,47 | 3 146,28 |
| 175 дн.1 бер. | Minho Padel OpenMasculinos 4 - M4 · Фіналіст | −60,03 | 3 086,25 |
| 196 дн.22 бер. | Open Xavier Meneses | XM TalentMasculinos 3 - M3 · 1/16 фіналу | −275,63 | 2 810,62 |
| 203 дн.29 бер. | Viseu Padel ExperienceMasculinos 3 - M3 - QP · Чвертьфінал | −520,63 | 2 289,99 |
| 217 дн.12 квіт. | Open Villae VerdascaMasculinos 3 - M3 · 1/16 фіналу | −137,81 | 2 152,18 |
| 217 дн.12 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 3 - Grupo C · - | −6,25 | 2 145,93 |
| 224 дн.19 квіт. | Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona NorteMasculinos 3 - M3 - QP · Чвертьфінал | −520,63 | 1 625,3 |
| 230 дн.25 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 3 - Grupo C · - | −31,25 | 1 594,05 |
| 231 дн.26 квіт. | Open A-Z Padel FluvialMasculinos 3 - M3 · 1/8 фіналу | −199,06 | 1 394,99 |
| 245 дн.10 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 3 - Grupo C · - | −6,25 | 1 388,74 |
| 251 дн.16 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 3 - Grupo C · - | −12,5 | 1 376,24 |
| 274 дн.8 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 3 - Grupo C · - | −6,25 | 1 369,99 |
| 287 дн.21 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 3 - Grupo C · - | −12,5 | 1 357,49 |
| 293 дн.27 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 3 - Grupo C · - | −18,75 | 1 338,74 |
Оновлено 1 вер. · FPP / TieSports
Джерела: FPP / TieSports та публічні публікації Padel Federado · відсутні поля не виводяться