Гравці / Рейтинг ABS / Guilherme Carvalho

Guilherme Carvalho
DOuroPadelPasteleiraЛіцензія 26497TieSports #344954ABSРівень 6
Рейтинг FPP#1198найкращий опублікований #1198
Очки FPP591,388 залікових результатів
Опублікований результат5–456% перемог
9матчів
5перемог
4поразок
4партнерів
5заявок
0подіумів за кар’єру
Історія рейтингу
0 сезонів · найкраща опублікована позиція за рікПоки що недостатньо історичних даних, щоб побудувати динаміку.
Історія матчів
10 матчів знайдено в опублікованих сіткахУчасть у турнірах
5 опублікованих заявок| Турнір | Партнер | Категорія | Посів | Очки пари | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| Mimosa Open Porto 202624 лип. | Igor Antruejo | Masculinos 3 | #35 | 5 762,97 | Підтверджено |
| Open Top-padel Fluvial23 квіт. | Bernardo Silva | Masculinos 5 | #21 | 739,01 | Очікує |
| II Open Santo Tirso | Tiago Lessa | Masculinos 5 | #16 | — | Підтверджено |
| Open Your Top-padel | Igor Antruejo | Masculinos 3 | #22 | — | Підтверджено |
| Open PAC | Igor Antruejo | Masculinos 3 | #33 | — | Підтверджено |
Результати з очками
20 записів у публічному реєстрі| Турнір | Партнер | Сітка | Результат | Очки |
|---|---|---|---|---|
| Open Luximos Christie's 20261 лист. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 - QP | 1/16 фіналу | 137,81 |
| II Open Santo Tirso4 жовт. | Tiago Lessa | Masculinos 5 - M5 - QP | 1/16 фіналу | 16,88 |
| 10º Open Hospital Santa Maria do Porto7 черв. | Не опубліковано | Masculinos 5 - M5 - QP | 1/8 фіналу | 48,75 |
| Open A-Z Padel Fluvial26 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 5 - M5 | 1/8 фіналу | 24,38 |
| Open Villae Verdasca12 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 5 - M5 | Півфінал | 41,25 |
| Open Bioniq16 лист. | Не опубліковано | Masculinos 5 - M5 | Чвертьфінал | 63,75 |
| Open Caetano Auto9 лист. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4 | 1/16 фіналу | 48,23 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 25 лип. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo B | - | 9,38 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 227 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo B | - | 12,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 221 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo B | - | 12,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 213 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo B | - | 9,38 |
| HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 202631 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4-QP | - | 6,25 |
| HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 202631 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4-QP | - | 6,25 |
| HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 202630 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4-QP | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 222 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo B | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 216 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo B | - | 9,38 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 29 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo B | - | 9,38 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 225 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo B | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 212 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo B | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 228 бер. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo B | - | 18,75 |
Наступні очки до списання
приблизна оцінка; результати-замінники можуть зменшити втрату| Коли | Турнір | Списується з реєстру | Баланс до замін |
|---|---|---|---|
| 63 дн.9 лист. | Open Caetano AutoMasculinos 4 - M4 · 1/16 фіналу | −48,23 | 543,15 |
| 70 дн.16 лист. | Open BioniqMasculinos 5 - M5 · Чвертьфінал | −63,75 | 479,4 |
| 202 дн.28 бер. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo B · - | −18,75 | 460,65 |
| 217 дн.12 квіт. | Open Villae VerdascaMasculinos 5 - M5 · Півфінал | −41,25 | 419,4 |
| 217 дн.12 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo B · - | −6,25 | 413,15 |
| 230 дн.25 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo B · - | −18,75 | 394,4 |
| 231 дн.26 квіт. | Open A-Z Padel FluvialMasculinos 5 - M5 · 1/8 фіналу | −24,38 | 370,02 |
| 244 дн.9 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo B · - | −9,38 | 360,64 |
| 251 дн.16 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo B · - | −9,38 | 351,26 |
| 257 дн.22 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo B · - | −18,75 | 332,51 |
| 265 дн.30 трав. | HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 2026Masculinos 4 - M4-QP · - | −6,25 | 326,26 |
| 266 дн.31 трав. | HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 2026Masculinos 4 - M4-QP · - | −6,25 | 320,01 |
| 266 дн.31 трав. | HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 2026Masculinos 4 - M4-QP · - | −6,25 | 313,76 |
| 273 дн.7 черв. | 10º Open Hospital Santa Maria do PortoMasculinos 5 - M5 - QP · 1/8 фіналу | −48,75 | 265,01 |
| 279 дн.13 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo B · - | −9,38 | 255,63 |
| 287 дн.21 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo B · - | −12,5 | 243,13 |
| 293 дн.27 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo B · - | −12,5 | 230,63 |
| 301 дн.5 лип. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo B · - | −9,38 | 221,25 |
| 392 дн.4 жовт. | II Open Santo TirsoMasculinos 5 - M5 - QP · 1/16 фіналу | −16,88 | 204,37 |
| 420 дн.1 лист. | Open Luximos Christie's 2026Masculinos 3 - M3 - QP · 1/16 фіналу | −137,81 | 66,56 |
Оновлено 1 вер. · FPP / TieSports
Джерела: FPP / TieSports та публічні публікації Padel Federado · відсутні поля не виводяться