Гравці / Рейтинг ABS / Martim Perdigão
MP
Martim Perdigão
Norte PadelЛіцензія 20134TieSports #233201ABSРівень 4
Рейтинг FPP#609найкращий опублікований #578
Очки FPP2 536,787 залікових результатів
Опублікований результат4–450% перемог
8матчів
4перемог
4поразок
5партнерів
7заявок
1подіумів за кар’єру
Історія рейтингу
1 сезонів · найкраща опублікована позиція за рікПоки що недостатньо історичних даних, щоб побудувати динаміку.
| Сезон | Дата найкращого | Найкраща позиція | Рівень |
|---|---|---|---|
| 2026 | 3 лист. | #578 | Рівень 4 |
Історія матчів
9 матчів знайдено в опублікованих сіткахУчасть у турнірах
7 опублікованих заявок| Турнір | Партнер | Категорія | Посів | Очки пари | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| Mimosa Open Porto 202624 лип. | Rafael Magalhães | Masculinos 3 | #34 | 5 818,57 | Підтверджено |
| Campeonato Nacional Absoluto8 лип. | Rafael Magalhães | Masculinos 4 | #27 | 3 454,19 | Очікує |
| Portugal Master Padel16 черв. | Rafael Magalhães | Masculinos 4 | #30 | 3 416,69 | Очікує |
| Open D'Ouro Padel | Lourenço Magalhães | Masculinos 3 | #23 | — | Підтверджено |
| Open Your Top-padel | Rafael Magalhães | Masculinos 3 | #15 | — | Підтверджено |
| Open Caetano Auto | Pedro Pereira | Masculinos 3 | #12 | — | Підтверджено |
| Open PAC | João Botelho | Masculinos 4 | #15 | — | Підтверджено |
Результати з очками
17 записів у публічному реєстрі| Турнір | Партнер | Сітка | Результат | Очки |
|---|---|---|---|---|
| Open Luximos Christie's 20261 лист. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 - QP | Чвертьфінал | 260,31 |
| OPEN D’OURO PADEL11 жовт. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | 1/16 фіналу | 275,63 |
| HeyDoc Campeonato Nacional Absoluto de Padel12 лип. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Masculinos 4 | Півфінал | 1 179,06 |
| 10º Open Hospital Santa Maria do Porto7 черв. | Не опубліковано | Masculinos 5 - M5 - QP | 1/8 фіналу | 48,75 |
| Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona Norte19 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4 - QP | Переможець | 428,75 |
| Viseu Padel Experience29 бер. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4 - QP | Півфінал | 235,81 |
| Open Xavier Meneses | XM Talent22 бер. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4 | Чвертьфінал | 182,22 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 219 лип. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo C | - | 3,13 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 228 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo C | - | 3,13 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 221 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo C | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 27 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo C | - | 15,63 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 221 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo C | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 216 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo C | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 210 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo C | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 225 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo C | - | 3,13 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 212 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo C | - | 15,63 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 229 бер. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo C | - | 6,25 |
Карʼєрні досягнення
1 титулів · 0 фіналів| Дата | Турнір | Партнер | Категорія | Сітка | Результат |
|---|---|---|---|---|---|
| 19 квіт. | Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona Norte | Rafael Magalhães | Masculinos 4 - M4 - QP | Основна | Переможець |
Наступні очки до списання
приблизна оцінка; результати-замінники можуть зменшити втрату| Коли | Турнір | Списується з реєстру | Баланс до замін |
|---|---|---|---|
| 196 дн.22 бер. | Open Xavier Meneses | XM TalentMasculinos 4 - M4 · Чвертьфінал | −182,22 | 2 354,56 |
| 203 дн.29 бер. | Viseu Padel ExperienceMasculinos 4 - M4 - QP · Півфінал | −235,81 | 2 118,75 |
| 203 дн.29 бер. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo C · - | −6,25 | 2 112,5 |
| 217 дн.12 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo C · - | −15,63 | 2 096,87 |
| 224 дн.19 квіт. | Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona NorteMasculinos 4 - M4 - QP · Переможець | −428,75 | 1 668,12 |
| 230 дн.25 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo C · - | −3,13 | 1 664,99 |
| 245 дн.10 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo C · - | −6,25 | 1 658,74 |
| 251 дн.16 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo C · - | −6,25 | 1 652,49 |
| 256 дн.21 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo C · - | −18,75 | 1 633,74 |
| 273 дн.7 черв. | 10º Open Hospital Santa Maria do PortoMasculinos 5 - M5 - QP · 1/8 фіналу | −48,75 | 1 584,99 |
| 273 дн.7 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo C · - | −15,63 | 1 569,36 |
| 287 дн.21 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo C · - | −18,75 | 1 550,61 |
| 294 дн.28 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo C · - | −3,13 | 1 547,48 |
| 308 дн.12 лип. | HeyDoc Campeonato Nacional Absoluto de PadelMasculinos 4 - Masculinos 4 · Півфінал | −1 179,06 | 368,42 |
| 315 дн.19 лип. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo C · - | −3,13 | 365,29 |
| 399 дн.11 жовт. | OPEN D’OURO PADELMasculinos 3 - M3 · 1/16 фіналу | −275,63 | 89,66 |
| 420 дн.1 лист. | Open Luximos Christie's 2026Masculinos 3 - M3 - QP · Чвертьфінал | −260,31 | 0 |
Оновлено 1 вер. · FPP / TieSports
Джерела: FPP / TieSports та публічні публікації Padel Federado · відсутні поля не виводяться