Гравці / Рейтинг ABS / Filipe
F
Ліцензія 31624TieSports #188987+40Рівень 3
Рейтинг FPP#481найкращий опублікований #481
Очки FPP3 775,5611 залікових результатів
Опублікований результат4–544% перемог
9матчів
4перемог
5поразок
4партнерів
6заявок
2подіумів за кар’єру
Історія рейтингу
0 сезонів · найкраща опублікована позиція за рікПоки що недостатньо історичних даних, щоб побудувати динаміку.
Історія матчів
9 матчів знайдено в опублікованих сіткахУчасть у турнірах
6 опублікованих заявок| Турнір | Партнер | Категорія | Посів | Очки пари | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| Open Mercainox31 лип. | Hélder Fernandes | Masculinos 3 | #11 | 6 416,85 | Підтверджено |
| Mimosa Open Porto 202624 лип. | Hélder Fernandes | Masculinos 3 | #28 | 6 416,85 | Підтверджено |
| Campeonato Nacional Absoluto8 лип. | Hélder Fernandes | Masculinos 4 | #5 | 6 014,65 | Очікує |
| Maia Padel Open 202620 трав. | Júlio Duarte | Masculinos 3 | #19 | 5 048,15 | Очікує |
| II Open Santo Tirso | Hélder Fernandes | Masculinos 3 | #4 | — | Підтверджено |
| Open Your Top-padel | Hélder Fernandes | Masculinos 3 | #8 | — | Підтверджено |
Результати з очками
23 записів у публічному реєстрі| Турнір | Партнер | Сітка | Результат | Очки |
|---|---|---|---|---|
| Open Luximos Christie's 20261 лист. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 - QP | 1/16 фіналу | 137,81 |
| II Open Santo Tirso4 жовт. | Hélder Fernandes | Masculinos 3 - M3 - QP | Півфінал | 336,88 |
| Open Mercainox2 серп. | Hélder Fernandes | Masculinos 3 - M3 - QP | 1/16 фіналу | 275,63 |
| Mimosa Open Porto 202626 лип. | Hélder Fernandes | Masculinos 3 - M3 - QP | 1/16 фіналу | 689,06 |
| HeyDoc Campeonato Nacional Absoluto de Padel12 лип. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Masculinos 4 | 1/8 фіналу | 696,72 |
| 10º Open Hospital Santa Maria do Porto7 черв. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 - QP | Чвертьфінал | 520,63 |
| Maia Padel Open 202624 трав. | Júlio Duarte | Masculinos 3 - M3 | 1/8 фіналу | 199,06 |
| Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona Norte19 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4 - QP | Фіналіст | 300,13 |
| Open Xavier Meneses | XM Talent22 бер. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4 | 1/8 фіналу | 139,34 |
| Open Caetano Auto9 лист. | Не опубліковано | Masculinos 3 - M3 | 1/16 фіналу | 137,81 |
| Liga Mudum - Fase Regional Zona 2 - Absolutos29 серп. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4-QP | - | 3,13 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 25 лип. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo B | - | 12,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 227 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo B | - | 12,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 219 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo B | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 26 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo B | - | 6,25 |
| HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 202631 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4-QP | - | 3,13 |
| HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 202630 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4-QP | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 223 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo B | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 216 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo B | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 210 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo B | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 225 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo B | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 212 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo B | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 227 бер. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo B | - | 12,5 |
Карʼєрні досягнення
1 титулів · 1 фіналів| Дата | Турнір | Партнер | Категорія | Сітка | Результат |
|---|---|---|---|---|---|
| 19 квіт. | Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona Norte | Tiago Alpoim | Masculinos 4 - M4 - QP | Основна | Фіналіст |
| 2 лист. | Open Luximos Christie's 2025 | Ricardo Fernandes | Masculinos 4 - M4 | Основна | Переможець |
Наступні очки до списання
приблизна оцінка; результати-замінники можуть зменшити втрату| Коли | Турнір | Списується з реєстру | Баланс до замін |
|---|---|---|---|
| 63 дн.9 лист. | Open Caetano AutoMasculinos 3 - M3 · 1/16 фіналу | −137,81 | 3 637,75 |
| 196 дн.22 бер. | Open Xavier Meneses | XM TalentMasculinos 4 - M4 · 1/8 фіналу | −139,34 | 3 498,41 |
| 201 дн.27 бер. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo B · - | −12,5 | 3 485,91 |
| 217 дн.12 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo B · - | −6,25 | 3 479,66 |
| 224 дн.19 квіт. | Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona NorteMasculinos 4 - M4 - QP · Фіналіст | −300,13 | 3 179,53 |
| 230 дн.25 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo B · - | −6,25 | 3 173,28 |
| 245 дн.10 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo B · - | −6,25 | 3 167,03 |
| 251 дн.16 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo B · - | −6,25 | 3 160,78 |
| 258 дн.23 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo B · - | −6,25 | 3 154,53 |
| 259 дн.24 трав. | Maia Padel Open 2026Masculinos 3 - M3 · 1/8 фіналу | −199,06 | 2 955,47 |
| 265 дн.30 трав. | HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 2026Masculinos 4 - M4-QP · - | −18,75 | 2 936,72 |
| 266 дн.31 трав. | HeyDoc Campeonato Nacional de Padel de Clubes Absolutos 2026Masculinos 4 - M4-QP · - | −3,13 | 2 933,59 |
| 272 дн.6 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo B · - | −6,25 | 2 927,34 |
| 273 дн.7 черв. | 10º Open Hospital Santa Maria do PortoMasculinos 3 - M3 - QP · Чвертьфінал | −520,63 | 2 406,71 |
| 285 дн.19 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo B · - | −18,75 | 2 387,96 |
| 293 дн.27 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo B · - | −12,5 | 2 375,46 |
| 301 дн.5 лип. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 2Masculinos 4 - Grupo B · - | −12,5 | 2 362,96 |
| 308 дн.12 лип. | HeyDoc Campeonato Nacional Absoluto de PadelMasculinos 4 - Masculinos 4 · 1/8 фіналу | −696,72 | 1 666,24 |
| 322 дн.26 лип. | Mimosa Open Porto 2026Masculinos 3 - M3 - QP · 1/16 фіналу | −689,06 | 977,18 |
| 329 дн.2 серп. | Open MercainoxMasculinos 3 - M3 - QP · 1/16 фіналу | −275,63 | 701,55 |
| 356 дн.29 серп. | Liga Mudum - Fase Regional Zona 2 - AbsolutosMasculinos 4 - M4-QP · - | −3,13 | 698,42 |
| 392 дн.4 жовт. | II Open Santo TirsoMasculinos 3 - M3 - QP · Півфінал | −336,88 | 361,54 |
| 420 дн.1 лист. | Open Luximos Christie's 2026Masculinos 3 - M3 - QP · 1/16 фіналу | −137,81 | 223,73 |
Оновлено 1 вер. · FPP / TieSports
Джерела: FPP / TieSports та публічні публікації Padel Federado · відсутні поля не виводяться