Гравці / Рейтинг ABS / Filipe Carapinha

Filipe Carapinha
Padel nas PirâmidesЛіцензія 18941TieSports #173617+40Рівень 6
Рейтинг FPP#1571найкращий опублікований #889
Очки FPP352,191 залікових результатів
Опублікований результат0–0немає опублікованих матчів
0матчів
0перемог
0поразок
4партнерів
7заявок
6подіумів за кар’єру
Історія рейтингу
1 сезонів · найкраща опублікована позиція за рікПоки що недостатньо історичних даних, щоб побудувати динаміку.
| Сезон | Дата найкращого | Найкраща позиція | Рівень |
|---|---|---|---|
| 2024 | 23 лип. | #889 | Рівень 5 |
Історія матчів
1 матчів знайдено в опублікованих сітках| Дата | Турнір | Партнер | Суперники | Раунд | Результат | Рахунок |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 вер.19:30 | FIP Silver Lisboa Racket Centre by AVA CR7Quali M5 | Francisco Ventura | João CompõeteJoão Cabanas | 1/32 фіналу | — | — |
Участь у турнірах
7 опублікованих заявок| Турнір | Партнер | Категорія | Посів | Очки пари | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| IV Open Dream Padel By Mahou24 вер. | Goncalo Belém | Masculinos 4 | #17 | 681,3 | Очікує |
| Open Rackets Pro Saldanha17 вер. | Fábio Carvalhais | Masculinos 5 | #12 | 704,38 | Очікує |
| FIP Silver Lisboa Racket Centre by AVA CR79 вер. | Francisco Ventura | Masculinos 5 | #39 | 946,03 | Підтверджено |
| IV Open Dream Padel By Mahou | Goncalo Belém | Masculinos 5 | #16 | — | Підтверджено |
| FIP Bronze Oeiras | Fábio Carvalhais | Masculinos 5 | #20 | — | Підтверджено |
| II Open Dezporvinte | Flávio José | Masculinos 4 | #29 | — | Підтверджено |
| 1º Open de Absolutos by GRIP | Fábio Carvalhais | Masculinos 5 | #9 | — | Підтверджено |
Результати з очками
14 записів у публічному реєстрі| Турнір | Партнер | Сітка | Результат | Очки |
|---|---|---|---|---|
| Open Oeiras Valley18 жовт. | Не опубліковано | Masculinos 5 - M5-QP | 1/16 фіналу | 33,75 |
| 4º Open Dream Padel Center by Mahou27 вер. | Не опубліковано | Masculinos 5 - M5-QP(32) | Фіналіст | 52,5 |
| Open Racketspro Saldanha20 вер. | Не опубліковано | Masculinos 5 - M5-QP | 1/8 фіналу | 9,75 |
| 2º Open Lisboa Racket Centre by AVA CR713 вер. | Не опубліковано | Masculinos 5 - M5 | 1/8 фіналу | 121,88 |
| Liga Mudum - Fase Regional Zona 6A,6B - Absolutos30 серп. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4-QP | - | 9,38 |
| Liga Mudum - Fase Regional Zona 6A,6B - Absolutos29 серп. | Не опубліковано | Masculinos 4 - M4-QP | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6A18 лип. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 9,38 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6A28 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 9,38 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6A20 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6A7 черв. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 18,75 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6A17 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 3,13 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6A9 трав. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 12,5 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6A26 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 6,25 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6A11 квіт. | Не опубліковано | Masculinos 4 - Grupo A | - | 12,5 |
Карʼєрні досягнення
3 титулів · 3 фіналів| Дата | Турнір | Партнер | Категорія | Сітка | Результат |
|---|---|---|---|---|---|
| 27 вер. | 4º Open Dream Padel Center by Mahou | Goncalo Belém | Masculinos 5 - M5-QP(32) | Основна | Фіналіст |
| 27 лип. | Torneio Costa Azul | Goncalo Belém | Masculinos 4 - M4 | Основна | Фіналіст |
| 14 лип. | XII Open Aquafitness | Goncalo Belém | Masculinos 4 - M4-QP | Основна | Переможець |
| 12 трав. | Campeonato Regional Absoluto de Padel - Zona Setúbal | Fábio Carvalhais | Masculinos 4 - M4 | Основна | Переможець |
| 22 жовт. | II Open Rackets Pro Nova | Fábio Carvalhais | Masculinos 4 - M4-QP | Основна | Переможець |
| 3 вер. | 2º Open Direct Padel – Indoor Bobadela | Fábio Carvalhais | Masculinos 4 - M4-QP | Основна | Фіналіст |
Наступні очки до списання
приблизна оцінка; результати-замінники можуть зменшити втрату| Коли | Турнір | Списується з реєстру | Баланс до замін |
|---|---|---|---|
| 216 дн.11 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6AMasculinos 4 - Grupo A · - | −12,5 | 339,69 |
| 231 дн.26 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6AMasculinos 4 - Grupo A · - | −6,25 | 333,44 |
| 244 дн.9 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6AMasculinos 4 - Grupo A · - | −12,5 | 320,94 |
| 252 дн.17 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6AMasculinos 4 - Grupo A · - | −3,13 | 317,81 |
| 273 дн.7 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6AMasculinos 4 - Grupo A · - | −18,75 | 299,06 |
| 286 дн.20 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6AMasculinos 4 - Grupo A · - | −18,75 | 280,31 |
| 294 дн.28 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6AMasculinos 4 - Grupo A · - | −9,38 | 270,93 |
| 314 дн.18 лип. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 6AMasculinos 4 - Grupo A · - | −9,38 | 261,55 |
| 356 дн.29 серп. | Liga Mudum - Fase Regional Zona 6A,6B - AbsolutosMasculinos 4 - M4-QP · - | −6,25 | 255,3 |
| 357 дн.30 серп. | Liga Mudum - Fase Regional Zona 6A,6B - AbsolutosMasculinos 4 - M4-QP · - | −9,38 | 245,92 |
| 371 дн.13 вер. | 2º Open Lisboa Racket Centre by AVA CR7Masculinos 5 - M5 · 1/8 фіналу | −121,88 | 124,04 |
| 378 дн.20 вер. | Open Racketspro SaldanhaMasculinos 5 - M5-QP · 1/8 фіналу | −9,75 | 114,29 |
| 385 дн.27 вер. | 4º Open Dream Padel Center by MahouMasculinos 5 - M5-QP(32) · Фіналіст | −52,5 | 61,79 |
| 406 дн.18 жовт. | Open Oeiras ValleyMasculinos 5 - M5-QP · 1/16 фіналу | −33,75 | 28,04 |
Оновлено 1 вер. · FPP / TieSports
Джерела: FPP / TieSports та публічні публікації Padel Federado · відсутні поля не виводяться