Гравці / Рейтинг ABS / Mariana Wang

Mariana Wang
Rackets Pro EULЛіцензія 29787TieSports #355223+85Рівень 5
Рейтинг FPP#570найкращий опублікований #527
Очки FPP1 159,4512 залікових результатів
Опублікований результат10–567% перемог
15матчів
10перемог
5поразок
1партнерів
13заявок
3подіумів за кар’єру
Історія рейтингу
1 сезонів · найкраща опублікована позиція за рікПоки що недостатньо історичних даних, щоб побудувати динаміку.
| Сезон | Дата найкращого | Найкраща позиція | Рівень |
|---|---|---|---|
| 2026 | 6 жовт. | #527 | Рівень 5 |
Історія матчів
16 матчів знайдено в опублікованих сіткахУчасть у турнірах
13 опублікованих заявок| Турнір | Партнер | Категорія | Посів | Очки пари | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| Open Rackets Pro Saldanha17 вер. | NÁDIA LUO | Femininos 4 | #6 | 2 508,53 | Очікує |
| FIP Silver Lisboa Racket Centre by AVA CR79 вер. | NÁDIA LUO | Femininos 4 | #24 | 2 508,53 | Підтверджено |
| Open Ultimate Urban Padel24 черв. | NÁDIA LUO | Femininos 5 | #4 | 1 682,27 | Очікує |
| Portugal Master Padel16 черв. | NÁDIA LUO | Femininos 5 | #10 | 1 691,65 | Очікує |
| 7º Open Carlsberg W Padel Country Club10 черв. | NÁDIA LUO | Femininos 5 | #5 | 1 662,77 | Очікує |
| 6º Open Padel Freguesia de Alfragide2 черв. | NÁDIA LUO | Femininos 5 | #1 | 2 141,03 | Підтверджено |
| IAG7 & DHM Padel Open IPC14 трав. | NÁDIA LUO | Femininos 5 | #3 | 1 848,75 | Очікує |
| Open Carcavelos Ténis e Padel 20268 трав. | NÁDIA LUO | Femininos 5 | #2 | 1 848,75 | Очікує |
| Open Prosonic - UBBO | NÁDIA LUO | Femininos 5 | #6 | — | Підтверджено |
| IV Open Dream Padel By Mahou | NÁDIA LUO | Femininos 4 | #12 | — | Підтверджено |
| FIP Bronze Almeirim | NÁDIA LUO | Femininos 4 | #14 | — | Підтверджено |
| VI Open CPA | NÁDIA LUO | Femininos 4 | #12 | — | Підтверджено |
| II Open Dezporvinte | NÁDIA LUO | Femininos 4 | #21 | — | Підтверджено |
Результати з очками
25 записів у публічному реєстрі| Турнір | Партнер | Сітка | Результат | Очки |
|---|---|---|---|---|
| VI Open CPA11 жовт. | NÁDIA LUO | Femininos 4 - 'F4-QP | 1/8 фіналу | 69,67 |
| 4º Open Dream Padel Center by Mahou27 вер. | Не опубліковано | Femininos 4 - F4-QP(16) | 1/8 фіналу | 69,67 |
| Open Racketspro Saldanha20 вер. | Не опубліковано | Femininos 4 - F4-Fase Final | Півфінал | 47,16 |
| 2º Open Lisboa Racket Centre by AVA CR713 вер. | Не опубліковано | Femininos 4 - F4 | 1/16 фіналу | 241,17 |
| II Open Ultimate Urban Padel28 черв. | Не опубліковано | Femininos 5 - QP - F5 | 1/16 фіналу | 33,75 |
| Portugal Master Padel11 черв. | NÁDIA LUO | Femininos 5 - F5 - QP | 1/8 фіналу | 243,75 |
| 6º Open de Padel Freguesia de Alfragide7 черв. | Не опубліковано | Femininos 5 - F5-QP | 1/8 фіналу | 9,75 |
| Open Prosonic - UBBO24 трав. | NÁDIA LUO | Femininos 5 - F5-QP | 1/16 фіналу | 33,75 |
| Open Carcavelos Ténis & Padel10 трав. | Не опубліковано | Femininos 5 - F5-QP | Переможець | 30 |
| Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona Grande Lisboa19 квіт. | Не опубліковано | Femininos 5 - Quadro Principal F5 | 1/16 фіналу | 33,75 |
| 2º LX Clash Stars Open by Carlsberg5 квіт. | Не опубліковано | Femininos 5 - F5 | Півфінал | 41,25 |
| Open Lemonfit Absolutos29 бер. | Не опубліковано | Femininos 5 - QP - F5 | Півфінал | 16,5 |
| I Open Absolutos Dez Por Vinte9 лист. | Не опубліковано | Femininos 4 - F4-QP | Чвертьфінал | 182,22 |
| Liga Mudum - Fase Regional Zona 5 - Absolutos30 серп. | Не опубліковано | Femininos 5 - F5-QP | - | 3,13 |
| Liga Mudum - Fase Regional Zona 5 - Absolutos30 серп. | Не опубліковано | Femininos 5 - F5-QP | - | 3,13 |
| Liga Mudum - Fase Regional Zona 5 - Absolutos29 серп. | Не опубліковано | Femininos 5 - F5-QP | - | 3,13 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 519 лип. | Не опубліковано | Femininos 5 - Grupo C | - | 3,13 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 528 черв. | Не опубліковано | Femininos 5 - Grupo C | - | 9,38 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 521 черв. | Не опубліковано | Femininos 5 - Grupo C | - | 3,13 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 524 трав. | Не опубліковано | Femininos 5 - Grupo C | - | 3,13 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 516 трав. | Не опубліковано | Femininos 5 - Grupo C | - | 3,13 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 510 трав. | Не опубліковано | Femininos 5 - Grupo C | - | 3,13 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 524 квіт. | Не опубліковано | Femininos 5 - Grupo C | - | 9,38 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 512 квіт. | Не опубліковано | Femininos 5 - Grupo C | - | 3,13 |
| Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 529 бер. | Не опубліковано | Femininos 5 - Grupo C | - | 3,13 |
Карʼєрні досягнення
2 титулів · 1 фіналів| Дата | Турнір | Партнер | Категорія | Сітка | Результат |
|---|---|---|---|---|---|
| 10 трав. | Open Carcavelos Ténis & Padel | NÁDIA LUO | Femininos 5 - F5-QP | Основна | Переможець |
| 12 жовт. | V Open CPA | NÁDIA LUO | Femininos 4 - F4-QP | Основна | Фіналіст |
| 11 трав. | Open Rackets Pro EUL x KIA | NÁDIA LUO | Femininos 5 - F5-QP | Основна | Переможець |
Наступні очки до списання
приблизна оцінка; результати-замінники можуть зменшити втрату| Коли | Турнір | Списується з реєстру | Баланс до замін |
|---|---|---|---|
| 63 дн.9 лист. | I Open Absolutos Dez Por VinteFemininos 4 - F4-QP · Чвертьфінал | −182,22 | 977,23 |
| 203 дн.29 бер. | Open Lemonfit AbsolutosFemininos 5 - QP - F5 · Півфінал | −16,5 | 960,73 |
| 203 дн.29 бер. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Femininos 5 - Grupo C · - | −3,13 | 957,6 |
| 210 дн.5 квіт. | 2º LX Clash Stars Open by CarlsbergFemininos 5 - F5 · Півфінал | −41,25 | 916,35 |
| 217 дн.12 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Femininos 5 - Grupo C · - | −3,13 | 913,22 |
| 224 дн.19 квіт. | Campeonato Regional Absoluto de Padel 2026 - Zona Grande LisboaFemininos 5 - Quadro Principal F5 · 1/16 фіналу | −33,75 | 879,47 |
| 229 дн.24 квіт. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Femininos 5 - Grupo C · - | −9,38 | 870,09 |
| 245 дн.10 трав. | Open Carcavelos Ténis & PadelFemininos 5 - F5-QP · Переможець | −30 | 840,09 |
| 245 дн.10 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Femininos 5 - Grupo C · - | −3,13 | 836,96 |
| 251 дн.16 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Femininos 5 - Grupo C · - | −3,13 | 833,83 |
| 259 дн.24 трав. | Open Prosonic - UBBOFemininos 5 - F5-QP · 1/16 фіналу | −33,75 | 800,08 |
| 259 дн.24 трав. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Femininos 5 - Grupo C · - | −3,13 | 796,95 |
| 273 дн.7 черв. | 6º Open de Padel Freguesia de AlfragideFemininos 5 - F5-QP · 1/8 фіналу | −9,75 | 787,2 |
| 277 дн.11 черв. | Portugal Master PadelFemininos 5 - F5 - QP · 1/8 фіналу | −243,75 | 543,45 |
| 287 дн.21 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Femininos 5 - Grupo C · - | −3,13 | 540,32 |
| 294 дн.28 черв. | II Open Ultimate Urban PadelFemininos 5 - QP - F5 · 1/16 фіналу | −33,75 | 506,57 |
| 294 дн.28 черв. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Femininos 5 - Grupo C · - | −9,38 | 497,19 |
| 315 дн.19 лип. | Liga Mudum 2026 - Fase Regular - Absolutos - Zona 5Femininos 5 - Grupo C · - | −3,13 | 494,06 |
| 356 дн.29 серп. | Liga Mudum - Fase Regional Zona 5 - AbsolutosFemininos 5 - F5-QP · - | −3,13 | 490,93 |
| 357 дн.30 серп. | Liga Mudum - Fase Regional Zona 5 - AbsolutosFemininos 5 - F5-QP · - | −3,13 | 487,8 |
| 357 дн.30 серп. | Liga Mudum - Fase Regional Zona 5 - AbsolutosFemininos 5 - F5-QP · - | −3,13 | 484,67 |
| 371 дн.13 вер. | 2º Open Lisboa Racket Centre by AVA CR7Femininos 4 - F4 · 1/16 фіналу | −241,17 | 243,5 |
| 378 дн.20 вер. | Open Racketspro SaldanhaFemininos 4 - F4-Fase Final · Півфінал | −47,16 | 196,34 |
| 385 дн.27 вер. | 4º Open Dream Padel Center by MahouFemininos 4 - F4-QP(16) · 1/8 фіналу | −69,67 | 126,67 |
| 399 дн.11 жовт. | VI Open CPAFemininos 4 - 'F4-QP · 1/8 фіналу | −69,67 | 57 |
Оновлено 1 вер. · FPP / TieSports
Джерела: FPP / TieSports та публічні публікації Padel Federado · відсутні поля не виводяться